• Nikdy už bych si nic nekoupila. Kniha zaplacená, nedorazily a na mail nikdo neodpovida

• Vôbec sa neozvali...

Zboží nedorazilo

• poškozené, zašpiněné zboží

Knihu jsem objednala jako dárek k Vánocům. Váhala jsem díky negativním zkušenostem ostatních, ale i přesto jsem knihkupectví dala šanci a knihu objednala. Přišly mi 2 emaily o potvrzení objednávky s informací, že mám knihu zaplatit a pak ji zašlou. Takže jsem tak učinila, za pár dní mi přišel email, že knihu nemají.. Peníze sice poslali okamžitě zpět, ale absolutně nechápu, jak si mohou dovolit vyžadovat platbu, aniž by byli přesvědčeni, že knihu mají skladem, jak je uvedeno na jejich stránkách!. Takže jsem přišla o dárek k Vánocům a vím, že nákup v tomto obchodě už nikdy. Knihkupectví v žádném případě nedoporučuji!

• Zboží zaplaceno a kniha nikde,zde se platí,ale nedoručuje!

• Peníze jsem poslala, knihu jsem nedostala!!! Žádná reakce na dotazy proč, žádná komunikace!!!

Podvodné jednání, peníze jsem poslala, knihu jsem nedostala! Žádná další komunikace!

• Obchod neposílá, ani po urgencích daňový doklad. Ač bylo zboží určeno pro organizaci, musel jsem ho zaplatit ze svého!

Špatná komunikace, na e-mail, kde jsem žadala změnu platby zatím žádná odezva.

• 21.12.2017 jsem objednal a zaplatil zboží, objednávka byla hned potvrzena, ale od té doby nic nevím!!!

Ačkoliv kniha byla v nabídce,na skladě nebyla.Objednávka byla zrušena s tím,že zaslané peníze obratem vrací na účet.Je to 14 dní a peníze nejsou.
    Telefon nikdo nebere.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, peníze Vám byly zaslány na účet. Jelikož jsme spolu hovořili, tak zřejmě někdo telefon vzal.

• Objednaná kniha sice byla v nabídce internetového obchodě, ve skutečnosti ale prý není.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Bohužel jsme nenalezli ve skladu.

• Objednaná kniha mi ani po více jak měsíci nepřišla, komunikace s obchodem nulová.

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Na stránkách máme uvedený mobilní telefon, pokud jste měl problém s objednávkou, mohl jste zavolat.

• Prostě jsem si objednala knížky, které měli za hezké ceny....když jsem potom měla na objednávku dotaz, nikdo neodpovídal, tak jsem objednávku raději včas zrušila....ani na to pak už nebyla odezva. Zřejmě nefungující obchod :-(

Reakce obchodu Knihkupectví Athena

Dobrý den, omlouvám se, byl jsem na dovolené.Veškeré objednávky a emaily řeším dnes. Měla jste zavolat na mobil, který mám uvedený na stránkach.

• nefunkcni obchod nikdy nic neobjednavejte.

nefunkcni obchod nikdy nic neobjednavejte

• Zboží jsem objednal a vůbec nedorazilo. Reakce obchodu žádná. Nedoporučuji.

• Žádné
    • Zboží jsem objednala téměř před měsícem a ještě nepřišlo, obchod vůbec nekomunikuje.

Rozhodně nenakupovat

• Kniha je zaplacená a zatím nikde. Asi ji nemají na skladě. Nedali mi ovšem vědět. Sám jsem se na ně ještě neobrátil i když na to myslím. Třeba došlo k chybě. Zavolám jim.

Před 12 dny (22.1.) jsem objednala 1 knihu, jako dárek k zítřejším narozeninám, která byla skladem, ihned jsem objednávku zaplatila ze stejné banky (peníze připsány ihned), kniha dodnes (2.2.) nedorazila a na e-maily nereagují.
    Obchod NEDOPORUČUJI!
    Prodejce nedodržuje vlastní obchodní podmínky.

• Zboží skladem jsem řádně objednala, obratem zaplatila a již 14 dní čekám. V obchodě telefon nezvedají, na maily nereagují. Jsem zklamaná.