• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 1 měsícem

Obchod nabízí velký výběr knih, z různých žánrů.
    Spokojenost.

• Přehledný web
    • Dostatečné množství fotografií ke zboží
    • Rychlá komunikace
    • Rychlé doručení objednávky
    • Neinformují o odesílání zboží
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 3 měsíci

• Velice příjemné chování, plně k mé spokojenosti.

• Rychlé dodání.
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 5 měsíci

první zkušenost v tomto obchodě, RYCHLOST

• Vše OK :).
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 6 měsíci

Netuším, kde je zádrhel - 30.4. (tj. před týdnem) jsem dostala mail, že jste přijali platbu za mou objednávku, ale dosud se nic neděje. Při tom jsem knížku objednávala hlavně proto, že měla být dodána, dle e-shopu, druhý den. I když vezmu v úvahu svátky, tak dodnes v zásilkovně nic o mé objednávce nevědí.

Vážená paní,

objednala jste si produkt u kterého je uvedena dostupnost a expedice do 14 pracovních dní. Není zde uvedeno, že je produkt skladem. Je možné, že jste si tento údaj spletla s informací o rychlosti přepravců, při výběru typu přepravy v objednávacím procesu.

Termín expedice bychom měli dodržet tak, jak jsme Vám slíbili.

B&B

• Rychláé jednání, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 6 měsíci

nakupuji v klidu, z domu :-)

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 7 měsíci

• Zboží bylo nejlevnější
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 7 měsíci

• výborné
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 8 měsíci

• Poučení pro život. Je to můj první nákup na tomto ešopu a vypadá to, že také poslední.
    • Obchod kromě automaticky odeslaných zpráv nekomunikuje- objednávku i peníze obdržel před 2 týdny. Vypadá to, že budu muset podat podnět na ČOI.

pokud máte zbytečné peníze a nevíte co s časem, obraťte se na knihacek.cz

Vážený pane,

objednal jste si učebnici, kde bylo u expedice uvedeno, že není skladem a expedice je do 14 pracovních dní.
    Učebnice je odeslána přesně 10. pracovní den. Myslíme si, že jsme tedy splnili přesně to, co jsme i u produktu slíbili.
    Peníze jste nám zaslal, jelikož jste si vybral platbu převodem, tedy předem.

V balíčku s učebnicí je i faktura, tedy vše je z naší strany v pořádku.

Přeji Vám krásný den
    B&B

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 10 měsíci

• bylo napsáno, že je zboží skladem, ale ve skutečnosti nebylo
  • nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 9 měsíci

výborná spolupráce, promptní jednání

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 9 měsíci

rychlé jednání

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 10 měsíci

Maximální spokojenost. Knihu, kterou mi v jiném internetovém obchodě slibovali měsíc (Megaknihy.cz) a nakonec napsali, že ji tedy nemají, jsem na Knihacek.cz dostal doručenou za týden.

• Dobrá cena
    • Trvalo více než týden, než mi bylo zboží dovezeno

Reakce obchodu Knihacek.cz

objednal jste si produkt, který jsme neměli skladem. Musel být tedy objednán u nakladatele. Nemohli jsme tedy odeslat ihned, ale museli jsme čekat na dodání.

B & B

široký sortiment
    dražší poštovné i když malá zásilka

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 1 rokem

• Poškozené zboží a slibování nápravy.

Objednal jsem si 3 knihy. Pouze jedna byla bez poškození. Jedna měla odlouplé, odrhlé rohy(dole i na hoře), druhá byla z celé spodní části prolitá tekutinou (stránky ztvrdlé a vlnité), od dopravce to nebylo, balíček byl naprosto v pořádku(bez fleků po tekutině). Po velmi vstřícném jednání s obchodem mi byla slíbená náprava, které do dneška ale nedošlo. Lidi, knihy opravdu budu kupovat osobně v knihkupectví. Poučil jsem se.

Reakce obchodu Knihacek.cz

máte úplnou pravdu. Mluvili jsme spolu telefonicky a já si bohužel nezapsal do notesu o nutném vyřízení Vaší reklamace. Holt za chyby se platí negativní recenzí..:-) Nicméně nebojte, nyní vše napravíme k Vaší plné spokojenosti.

P.S.: Balíček, který od Vás vyžádáme předáme přepravci. Od nás určitě knihy poškozené neodcházeli. Nepustili bychom je k expedici.

• nakoupil v obchodě Knihacek.cz před 1 rokem

jediná zkušenost, ale vše bylo v pořádku