fajn

Rychlé dodání, dobrá komunikace přes mail

Problem s komunikací, nejde se dovolat pro zjištění třeba nedodání zboží v definovaném termínu, na email na stránkách reagují se spožděním nebo vůbec. Osobně jsem zklamaný.

Dobrý den pane Holc,
    vytvořil jste objednávku 12.9.2023 13:50:35 ale prakticky okamžitě jste psal email s žádostí o storno což se také stalo 12.9.2023 14:09:29. Zboží tedy nemohlo být dodáno pokud objednávka byla na vaší žádost zrušena. Máte pravdu že jste se nemohl dovolat kvůli zrušení objednávky ale do cca 2min po obdržení vaší emailové žádosti o zrušení jsme Vám vyhověli.

KL Tools

objednané zboží dodáno v pořádku

Velký výběr nářadí.

Asi né vinou vaši společnostidošlo k poškozeníkrabice (z PVC) nářadí.

Odborná pomoc po telefonu, rychle doručení a úhledné balení

• ochota, zboží dodáno v pořádku

Na doručení zboží bylo nutné si trošičku počkat, komunikace obchodu také nebyla úplně promptní, ale jinak moc fajn obchod se zajímavým zbožím a pohodovými cenami!

Reakce obchodu KL Tools

omlouváme se za zdržení okolo dodaní zboží a máte pravdu že komunikace z naší strany nebyla dostatečná. Jako kompenzaci u nás máte při dalším nákupu dopravné ZDARMA stačí se jen odkázat na tuto recenzi a dodat číslo objednávky ke které jste psal tuto recenzi.

• Široký sortiment
    • Rychlé vyřízení
    • Odborná pomoc
    • Vstřícný přístup

Objednávka rychle vyřízena pan po telefonu my rád a ochotně poradil, objednávka přišla úhledně zabalena určitě nakoupím znovu.

• Dobrá cena.
    • Dlouhá čekací doba dodání.

Reakce obchodu KL Tools

Omlouváme se za delší čekaní než obdržíte vaší objednávku.

Team KL Tools

Vše rychle vyřízené. Mohu jen doporučit

Špatné !!!

Dobrý den pane Procházka,

myslím si že špatně nebylo vůbec nic protože kurýr Vás 3x nezastihnul na uvedené adrese a zboží se nám vrátilo zpět. Nejvíce zajímavé je ovšem to že pokud jsme volali do firmy kterou jste udal jako doručující a snažíme se Vás kontaktovat tak bud telefon nikdo nezvedá a pokud ano tak se dozvídáme že pan Procházka v této firmě nepracuje.

Team KL Tools

• Rychle vyřízená objednávka, rychle dodána. Mohu jen doporučit.

Mohu jen doporučit,vše rychle vyřízené a dodání zboží také rychle. Nakupovat budu jen u této firmy

KL Tools

Zboží prý "Skladem - do 2dnů" po 12dnech od objednání stále nedorazilo ...

Dobrý den pane Novák,

2.1 jste vytvořil objednávku u které bylo psáno že u vás doma bude 6.1 při expedici 4.1. Expedice proběhla 5.1 kvůli inventuře u výrobce rukavic. V průběhu času jsme spolu komunikovali přes email a byl jste informován. Pokud zboží dodnes nemáte musíte se obrátit na přepravce protože podle TČ od Zásilkovna jste si balíček 9.1 převzal.

Inzerují něco,co nemají.

Dobrý den pane Polášek,

vaše zboží bylo expedováno a doručeno takže nerozumím recenzi?!

stornovaná zakázka bez udání důvodu hrozný obchod tady už nakupovat nebudu

Reakce obchodu KL Tools

objednávka byla stornována protože měla být převodem, ale neměl jste peníze na její zaplacení cca 300Kč. Nereagoval jste na email, sms, volaní a proto jsme objednávku po více jak týdnu čekání na peníze zrušili. Nerozumím tedy Vaší recenzi, protože objednáte zboží na které nemáte peníze, pak přestanete reagovat na email pak na volaní a nakonec nepošlete peníze podle domluvy.

13.12 jsem udelala a zaplatila obednavku,je 24.12 a zbozi porad nemam

Reakce obchodu KL Tools

13.12 jste udělala objednávku večer takže byla řešena až 14.12 zboží bylo k dodaní do 2dnů a bylo expedováno 16.12 ale od 20.12 vaše výdejní místo přestalo přebírat kvůli malé kapacitě balíčky a od 22.12 byla již mimo provoz myslím že do 28.12 takže není naše chyba že zboží nemáte.

Team KL Tools

Dobrý den.Pumpa dorazila a bude mi užitečná,Karel.

rychlost