Problem s komunikací, nejde se dovolat pro zjištění třeba nedodání zboží v definovaném termínu, na email na stránkách reagují se spožděním nebo vůbec. Osobně jsem zklamaný.

Dobrý den pane Holc,
    vytvořil jste objednávku 12.9.2023 13:50:35 ale prakticky okamžitě jste psal email s žádostí o storno což se také stalo 12.9.2023 14:09:29. Zboží tedy nemohlo být dodáno pokud objednávka byla na vaší žádost zrušena. Máte pravdu že jste se nemohl dovolat kvůli zrušení objednávky ale do cca 2min po obdržení vaší emailové žádosti o zrušení jsme Vám vyhověli.

Špatné !!!

Dobrý den pane Procházka,

myslím si že špatně nebylo vůbec nic protože kurýr Vás 3x nezastihnul na uvedené adrese a zboží se nám vrátilo zpět. Nejvíce zajímavé je ovšem to že pokud jsme volali do firmy kterou jste udal jako doručující a snažíme se Vás kontaktovat tak bud telefon nikdo nezvedá a pokud ano tak se dozvídáme že pan Procházka v této firmě nepracuje.

Team KL Tools

Zboží prý "Skladem - do 2dnů" po 12dnech od objednání stále nedorazilo ...

Dobrý den pane Novák,

2.1 jste vytvořil objednávku u které bylo psáno že u vás doma bude 6.1 při expedici 4.1. Expedice proběhla 5.1 kvůli inventuře u výrobce rukavic. V průběhu času jsme spolu komunikovali přes email a byl jste informován. Pokud zboží dodnes nemáte musíte se obrátit na přepravce protože podle TČ od Zásilkovna jste si balíček 9.1 převzal.

Inzerují něco,co nemají.

Dobrý den pane Polášek,

vaše zboží bylo expedováno a doručeno takže nerozumím recenzi?!

stornovaná zakázka bez udání důvodu hrozný obchod tady už nakupovat nebudu

Reakce obchodu KL Tools

objednávka byla stornována protože měla být převodem, ale neměl jste peníze na její zaplacení cca 300Kč. Nereagoval jste na email, sms, volaní a proto jsme objednávku po více jak týdnu čekání na peníze zrušili. Nerozumím tedy Vaší recenzi, protože objednáte zboží na které nemáte peníze, pak přestanete reagovat na email pak na volaní a nakonec nepošlete peníze podle domluvy.

13.12 jsem udelala a zaplatila obednavku,je 24.12 a zbozi porad nemam

Reakce obchodu KL Tools

13.12 jste udělala objednávku večer takže byla řešena až 14.12 zboží bylo k dodaní do 2dnů a bylo expedováno 16.12 ale od 20.12 vaše výdejní místo přestalo přebírat kvůli malé kapacitě balíčky a od 22.12 byla již mimo provoz myslím že do 28.12 takže není naše chyba že zboží nemáte.

Team KL Tools

• Po šesti dnech od objednání zboží ještě nemám.

Dobrý den pane Luňáček,

Kontroloval jsem teď českou poštu přes kterou jste si vybral přepravu a máte pravdu že zásilku k datu 24.10.2022 stále nemáte. Zásilka je v přepravě od 19.10 a za to se Vám omlouváme že přeprava trvá tak dlouho. Doufejme že v průběhu dnešního dne již pošta balíček doručí.

• dlouhá dodací lhůta

nedodržení termínu dodání

Dobrý den pane inženýre Děkane,

objednávka byla odeslána do 30hodin od objednaní. Původní čas odeslaní byl do 2dnů

KL Tools

Skladová položka a stále čekám na doručení.

Dobrý den pane Kosek,
    Objednávka byla vytvořena 21.6 po naší pracovní době a hned druhý den 22.6 byla expedována k Vám. Bohužel nemůžeme ovlivnit pokud výdejna Zásilkovna má dovolenou a zákazník následně prodlužuje úložní dobu.

Team KL Tools

• Slibovaná doba dodání do dvou pracovních dnů absolutně neodpovídá. Týden od objednání zboží stále nedorazilo, i když je skladem.

Reakce obchodu KL Tools

objednávka byla Vámi vytvořena 23.3 v 6hodin ráno a odeslána k Vám 24.3 v 17:40hod a stále jste si jí nevyzvedl na výdejně Zásilkovna kde již delší dobu leží.

Team KL Tools

Uvedeno na stránkách - zboží skladem.
    10 dnů čekám na odeslání .
    Kontakt na prodejnu falešný, nikdo ne zvedá telefon
    HRŮZA

Dobrý den pane Vatulya,
    zboží bylo skladem u dodavatele o tom jste byl informován a zboží bylo odesláno během 3 pracovních dní. Pokud je obchod falešný jak sám píšete proč jste nereagoval na naše 3 emaily a celkem asi 6 žádostí přes SMS zprávy o výzvu k odepsaní na email? Jak sám nejlíp víte ale už to zde nepíšete tak problém byl na Vaší straně že komunikace s Vámi byla problémová a jediná zpětná vazba z Vaší strany od vytvoření objednávky je tato negativní recenze. Není v našich silách zvedat Vám telefon v pozdních odpoledních hodinách v počátku víkendu.

Team KL Tools

Jediné co jsem obdržel,byla odpověď od automatu,že objednávka byla zaevidována.Od té doby netrpělivě čekám na další jakoukoli zprávu o objednávce. Nevím co se stalo( a stát se může cokoli),ale obchod mohl alespoň informovat ,že zakázka bude pozdržena. Jsem člověk klidný a chápavý.Pro mne je komunikace s obchodem stěžejní. V dlouhodobé mlčenlivosti obchodu vždy spatřuji "nějakou kulišárnu".

Dobrý den pane Bulva,

informován jste byl o dodaní zboží jak přímo u zboží kde byla doba dodaní do 14dnů tak pak přes email. Většinou zákazník ví že pokud si zboží objedná s lhůtou do 14dnů tak musí 14dnů počkat. Od nás jste byl celkem 3x informován ale nikdy jste nereagoval takže pokud je pro Vás komunikace s obchodem stěžejní jak sám píšete „Pro mne je komunikace s obchodem stěžejní“ tak nerozumíme proč jste se nikdy neozval zpět?

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu KL Tools

vaše objednávka byla s Vaší strany zrušena protože jste neměl peníze na úhradu. Nerozumím negativní recenzi

• nedodali zboží

Dobrý den pane Hrstka,

objednávku jste odmítl zaplatit i když jste byl 2x vyzván k úhradě a zboží jste chtěl odeslat zdarma na Vaší adresu.

Nabízejí a nic nemají...

Dobrý den pane Miroslav Pravda,

nereagoval jste na emeil několik dní takže nemůžeme odeslat zboží člověku který vybral špatnou přepravu a musela se změnit. Dostal jste ještě slevu asi 150Kč na produkt takže nerozumím negativní recenzi. O týdením doručení zboží jste byl informován 1x.

KL Tools

Uběhnul již týden od objednání zboží. Obchod pouze oznámil, že se objednávka vyřizuje. Zřejmě čeká na dodání z Aliexpresu.

Dobrý den pane Dvořák,

objednal jste si zboží kde dodací doba byla více než 21dnů (pracovních) pokud jste byl nespokojen stačilo jen zavolat a objednávku zrušit nebo napsat email ale v záznamu nemáma žadný email ani volaní. Jinak o době doručení jste byl minimálně 2x informovám.

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu KL Tools

omlouváme se za dlouho dobu dodaní ale objednal jste si produkty s dodací dobou do 2týdnů. O informaci s termínem dodaní je každý zákazník informován hned vedle ceny produktu a pak i v košíku. Pokud zákazník nepřevezme zboží od přepravce tak se lhůta doručení prodlužuje ale to už není naše chyba.