Super obchod a rychlé dodání

• S výrobky Klimatex jsem dlouhodobě spokojen.

Objednal jsem 4 produkty. Rozděleno do zásilek po 2 kusech. Následně 1 produkt zrušen. Za troje rukavice jsem zaplatil dvoje poštovné.

Vse ok .

• Velice rychlé dodání, expedováno ještě týž den co objednáno. Kvalitní zboží.
  • Kvalita výrobků skvělá. Jen při balení se vloudila chyba. Triko asi bylo vystavené v obchodě a zabezpečeno proti krádeži. Ochranný přípravek nebyl odstraněn. Zachránil to vietnamský obchod,který je vedle nás a odstranili mi to. Připadala jsem si jako zlodějka z luxusního obchodu.

rychlost dodání, kvalitní termo zboží

• Nejsem spokojená, dlouhá doba dodání
    • Uhrazenou objednávku chtěli znovu uhradit
    • Objednáno v Klimatexu, psali mi ze Sportisima, číslo objednávky nebo odkaz chyběl, těžko se dohledává co vlastně chtějí zaplatit a proč

Objednala jsem a ihned zaplatila přes portál, který mi obchod nabídl. Třetí den mi přišla SMS, že nemám uhrazenou objednávku ve Sportisimo. V té době jsem čekala doručení balíčku z Klimatexu.
    Nakonec se ukázalo, že objednávka z webu Klimatex je uhrazena. A s omluvou mi poslali objednávku, ale pro mě už s dodáním pozdě. Jsem zklamaná a zmatená.
    Objednávala jsem na Klimatex a psali mi ze Sportisima? Uhrazenou objednávku chtěli znovu uhradit?

Reakce obchodu Klimatex

Omlouváme se za komplikace v průběhu dodávky zboží. Výjimečně se může stát, že nám platební brána zašle mylnou informaci o chybějící platbě, což dodání zboží bohužel prodlouží o několik dní. V těchto případech jsou zákazníci o nezaplacené objednávce vždy informováni jak formou e-mailu, tak i pomocí sms, která je zasílána ze společného systému provozovatelem našeho e-shopu s jednotnou hlavičkou Sportisima. Souhlasíme, že nastavení této komunikace není ideální a snažíme se najít vhodnější řešení.

• Možnost vyzkoušet si více velikostí a ty které nesedí rovnou na místě vrátit

Se sportisimem mám dobré zkušenosti. Prodávají i české výrobky (od českých firem).

• Rychlost vyřízení

+ kvalita zboží, rychlost dodání
    - tabulak velikostí nebude asi úplně aktuální

Jsem spokojena s výběrem

Rychlé doručení

• Rychlé a spolehlivé
    • Zboží sedí i velikostně
    • Maximální spokojenost

• Spolehlivost

• rychlost doručení, cena, kvalita

v akcích pěkné ceny, rychlost doručení, české značka, kvalita

Jsem velmi spokojena, hlavně, že už mám druhé tričko. Jedno jsem si koupila v kamenném obchodě, a protože bylo úžasné, chtěla jsem druhé a pak nebylo nikde na skladě, díky objednávce přímo u vás mám dvě a tím výbavu na zimní toulky do přírody. Děkuji :-)