Skvělý výběr ..... milé jednání, rychlé odeslání.

• Zavedená dlouholetá značka se zárukou kvality
    • Velice příjemný a ochotný personál
    • Možnost vrácení zboží, servisní zákroky po dobu dvou let, možnost úpravy rozměrů...

Jsem spokojená

Rychle dodání, spokojenost, dobrá cena.

• krásné kvalitní produkty
    • milá a ochotná obsluha - Brno Olympia
    • -

Vřele doporučuji.

Příjemná obsluha. Rychlé dodání zboží k vyzkoušení avizováno na mobil. Díky za servis

• Spokojenost jako vždy!

Vše proběhlo dobře, ochotný personál, na Arkádách Pankrác velmi vstřícná a odborně zdatná paní vedoucí!
    S výměnou a objednáním vhodnějšího výrobku nejen rádi poradili, navíc proaktivně nabídli na Pankrácké pobočce řešení, které dle pobočky na Chodově možné není...
    Drobnost ke zlepšení vidím v nenabídnutí věrnostní karty (programu) se slevami ještě před nákupem. Pomohlo by k větší důvěře zákazníka i spokojenosti a návratu v budoucnu. Je poněkud mrzuté, když Vám nabídnou slevovou kartu až po nákupu za plnou cenu a sdělí, že kdybyste si jí udělal chvíli před zaplacením, slevu by člověk dostal...

• rychlost dodání ,kvalita výrobku ,přehlednost stránek

• Skvělá komunikace,
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Žádná

• paradni zbozi
    • vcasne doruceni

vyhovuje dík

• Obchod nerespektuje občanský zákoník a odmítá převzetí odstoupení ve 14 denní lhůtě, respektive zboží nelze předat na kamenné prodejně, je prý nutné se osobně stavit v sídle společnosti.

• komunikace,

• Siroky sortiment produktov
    • Aj ked bola moja objednavka v sume viac ako 100eur musela som zaplatit poštovne,co oproti ceskym zakaznikom vnimam ako nevyhodu.

Náramek byl velice krásně zabalen bohužel jsem jej komplet nevybalil a jaké bylo překvapení při vybalování přítelkyní když pod polštářkem byla k náramku přidělaná cenovka asi i moje chyba ale nechápu když dostanu fakturu proč by měla být cedulka ještě na samotném řetízku náramku. V jiných klenotách jsem se s tímto opravdu nesetkal v případě že to posílám jako dárek mohlo by to být již bez cenovky (můj názor)

Reakce obchodu Klenoty Aurum s.r.o.

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše zkušenost. Ve chvíli, kdy je zboží připraveno k odeslání, tak zákazník obdrží email s informací, že bude zboží odesíláno a je zároveň upozorněn, aby zkontroloval, zda zboží souhlasí s etiketou. Etiketa s cenou je součástí balení. V případě dárkového balení etiketu nepřipojujeme. Je rovněž možné napsat do poznámky při vytváření objednávky, že se jedná o dárek a v tuto chvíli také etiketu nepřipojujeme. Tým Klenoty Aurum.

Delší doba doručení, než bych čekal (i s ohledem na svátky).
    Problémem ovšem bylo, že mi bylo doručeno jiné zboží než jsem si objednal (někdo popletl objednávky). Na vyřešení zbývaly 3 pracovní dny do Vánoc nicméně obchod nepřišel s žádným proklientským návrhem na vyřešení situace (expresní doručení na adresu či na nejbližší pobočku). Zbývala mi tedy jediná možnost, a sice pro objednané zboží dojet sám více jak 100km daleko na pobočku, kde by jej měli mít. Tam se navíc výměna zkomplikovala tím, že obsluha kamenné pobočky po mně chtěla papírovou fakturu (která mi nikdy nebyla doručena), elektronickou odmítala, protože ji neměla jak vytisknout. Dále výměnu podmiňovali novým uhrazením ceny šperku s tím, že za původní bych později měl dostat peníze nazpět. Nakonec jsme se dohodli a od obou požadavků bylo ustoupeno, ale vzhledem k tomu, že mě tento "výlet" stál nejen dost nervů, ale i financí (neplánované volno těsně před svátky, 4 hodin na cestě), tak mě toto jednání o to víc zklamalo. Očekával bych spíše nějakou kompenzaci za pochybení obchodu, ale ničeho takového jsem se samozřejmě nedočkal... Nemohu tedy tento eshop v žádném případě doporučit.

rychle dodani

• Ochota