• Prodejce s námi zboží vyzkoušel přímo ve voze, vše vysvětlil. Mohu jen doporučit

Skvělá komunikace a předvedení produktů na prodejně, skvělá a bezpečná klec do auta pro našeho pejska.

• vse O.K.

• kvalitní klec s garancí výměny při nehodě
    • nastavitelnost hloubky
    • různé velikosti, které prostě dáte do jakéhokoliv auta

Samotná klec se prostě super, naše fena NO(je tedy větší) v ní má naprosté pohodlí a od prvního prozkoumání jí vnímá jako boudu a své místo, kde se jí líbí. Velmi oceňuji i přístup obchodu, super jednání, ochota pomoci, poradit a hlavně vše vyzkoušet.

• Mříž pán namontuje a se vším poradí

• Velmi milý ochotný profesionálný prístup. Všetko prebehlo hladko. Vrelo doporučujem. Svojho psa by som už ani inak v aute nevozila. Bezpečnosť nadovšetko !!
    • Nič

Jedním slovem: SUPER - perfektní přístup ! ;)

Velice ochotný pan prodejce, super poradeství, montáž při předání zdarma.

Přehledné informace na webu, rychlé dodání

Super servis a ochota! Pomôžu namontovať (v prípade osobnej návštevy), nie je problém.

Mimořádně milý přístup. Se vším mi pomohli a srozumitelně vysvětlili. Děkuji.

• Ochotný a zkušený personál

• Helpful friendly service

• Ochota pomoci s výběrem
    • Kvalitní prodávané zboží

• kvalitní klece
    • dobrá komunikace a domluva
    • poradí a pomůžou se vším

Nejprve jsem vybrala vhodnou klec pro psa a podle ní pak vybírala kompatibilní auto, takže problém s velikostí nebo tím, jestli se vleze, nebyl :)
    Vyzvednutí proběhlo osobně, prodejce měl klec pro mne nachystanou a pomohl mi ji do auta nainstalovat včetně podložky pro nutné zvýšení podlážky.
    Na místě jsem ještě vybrala protiskluzovou podložku dovnitř klece a ochrau při nastupování a vystupování psa. Maximální spokojenost na všech stranách myslím :)

• Po domluve jsem mohl eshop navstvit a klec si ve svem aute vyzkouset
    • Skvele jednani, cas na vyzkouseni, velky vyber kleci
    • Mohu jen doporucit
    • A klec je fakt robustni
    • Delku klece si muzete trochu prizpusobit hloubce kufru a typu auta
    • Pocitejte s tim, ze je klec pomerne tezka, ale to je tim, ze je kovova
    • V nasich skodovkach je nutno vysadit roletu (klec je vyssi) a v oktavce je uz klec preci jen hloubeji, takze neotevrete dvirka. V Karoqu je klec vys, takze dvirka otevrete v pohode.

Drazsi, ale za tu cenu to stoji

Rychlé jednání,profesionální chování a odborné vysvětlení

Čekám již přes měsíc a stále nic.
    Bohužel bez dotazu, obchod ani nedá info o prodloužení doručení :-(

Reakce obchodu klecepropsy.cz

ano, čekání přes měsíc je opravdu dlouhé, i my sami jsme nešťastní z toho, že výroba trvá takto dlouho.
    Na druhou stranu jsme Vás informovali emailem hned pár dnů po Vaší objednávce, že očekávané naskladnění bude v polovině října. Což bude splněno, protože dnes - 13.10. zboží dorazilo. Takže pokud jste nechtěla čekat takto dlouho, nebyl problém nás kontaktovat, objednávku bychom zrušili.
    Vaše hodnocení nás mrzí, protože na zákaznickém servisu a spokojenosti zákazníků si zakládáme. Zkusíme se tedy poučit z našich chyb a informovat lépe. Věříme, že budete s naší klecí spokojená.

• nejkvalitnější klece na trhu
    • odborný přístup
    • milé vystupování

Obchod můžeme vřele doporučit. Jsme majiteli v pořadí již druhé klece, ani jednou jsme neshledali nějaký nedostatek.
    Majitel vše vřele vysvětlí - od doporučení správné velikosti po instrukce na sestavení (možnost instalace do auta přímo na prodejně).
    Děkujeme

• Perfektní přístup

Máme velkého psa a nízké kombi, takže samostatná klec nejde použít, tak jsme zvolili bránu a mříž na sedačku. Zdarma nainstalováno do auta. My spokojeni, pes spokojen, vše během pár minut a je vidět, že je to opravdu kvalitní výrobek.