• Super ceny kočárků
    • Možnost si je prohlédnout v kamenné prodejně
    • Fajn komunikaci
    • O žádných nevím

Obchod má super internetové ceny kočárků a dalších věcí pro mimča a přitom i možnost si věci prohlédnout v kamenné prodejně v Jablonci nad Nisou.

• zaujala mne nabídka a ceny kočrků a hlavně že existuje kamenný obchod proto jsem se rozhodla nakoupit v tomto obchodě

s obchodem jsem měla velmi dobré zkušenosti poždala jsem dokonce o termín do kdy chci kočárek dopravit a skutečně mi bylo vyhověno doporučila bych tento ochod i ostatním zakazníkům

• Nízká cena,velký výběr

Výborná komunikace a krátká doba čekání na obědnané zboží

• výborná komunikace, rychlé vyřízení

super...

• Cenovou dostupnost

• Skvělá komunikace, naprosto perfektní jednání a ochota ze strany paní majitelky

Všechny dotazy a požadavky z mé strany, byly zodpovězeny a splněny k mé naprosté spokojenosti.
    Nebyl problém si po domluvě zboží prohlédnout na místě. Vše co jsem chtěla vědět, mi paní obratem vysvětlila a zodpověděla.
    Tento obchod můžu z vlastní zkušenosti jen dopoučit.

• Dobrá cena zboží.
    • Snadnější sehnání zboží v případě výběru výrobku v zahraničí.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé, přesto jsem byla spokojená. Paní Küfnerová byla velice ochotná a po dohodě se ozvala s informacemi o zboží. Ostatním nakupujícím bych obchod určitě doporučovala.

• rychlost, pohodlnost, plná komunikovanost
    • vzdálenost od místa firmy

vstřícnost
    okamžitá reakce na dotaz

• U
    • Výhody jsou určitě v tom že stránky jsou přehledné, zboží není drahé. A hlavně co bylo pro mne největší plus že semnou byla výborná komunikace jak po emailu tak po telefonu. A přesně podle mého přání jsem mněl dodané zboží. Vřele tento obchod mohu doporučit.
    • Možná akorát více doplnků ke kočárkům. Jinak snad nic.

Levný, přehledný, výborná komunikace, rychlé dodání. Vřele mohu doporučit.

• přehlednost, super ceny
    • mohlo by být více oblečení na miminko

určitě bych doporučila nakupovat zde i ostatním

• -velký výběr kočárků
    • -dobrý popis zboží
    • -skvělé ceny

Určitě bych obchod doporučila i ostatním maminkám co shánějí kočárek pro své děťátko.
    Obchod má velký výběr a skvělé ceny.

• doprava domů
    • nenašel jsem zatím žádné - standart

byl jsem spokojen

• v inom obchode som tovar, ktory potrebujem nenasiel
    • nedostal som email, v akom stave je moja objednavka a ani neviem aka bude dodacia doba tovaru, ktory som objednal

Reakce obchodu Kifik.cz

Dobrý den, před týdnem jsme Vám posílali email. Na stránkách máme uvedeno, že bohužel zboží na Slovensko nedodáváme.
    Děkuji za pochopení. Küfnerová

• jenom rychlost
    • reklamace je nekonečná nebo vedení jde raději na DOVOLENOU,než vyřešit poškozené zboží a nechat dítě bez kočárku!Je to ostuda odchodu!!!

Lidi,vyberte jsi raději jinej obchod nebo nejaká paní vám naslibuje vše a pak vše bude zapírat!Nakonec to bude řešit za ní nejakej pán a udělá z vás prostě ,,blázna´´.Jenom se bude zastávat ty paní nebo ona mu na 100% nalhala a pak vše popřela!To je ostuda obchdu. Fúúúúúúúúúúúúúúúúj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nakupujte jinde a vyhněte se problémum a lhářum!
    NECHALI ME DÍTĚ BEZ KOČÁRKU A RADĚJI JSI ODLETĚLI NA DOVOLENOU NA DVA 14 DNÍ!JENOM ŽE UŽ MAJÍ PENÍZE ZAPLACENÉ A KLIDNOU DOVOLENÚ!

Reakce obchodu Kifik.cz

Reklamaci jste nesepsal, pouze jste mi telefonoval. Byl jste velmi hrubý a arogantní a odmítl jste kočárek vrátit, proto jednání s Vámi převzal můj manžel. S ním jste se domluvil. Standardní průběh reklamace je, že zboží vrátíte a to Vám bude dle zákona do 30 dnů vyměněné. Dokud tomu tak nebude, s Vaší reklamací bohužel nemohu nic dělat. Reklamace řešíme co nejrychleji, aby zákazníci byli spokojeni. Když mi zboží nechcete vrátit, tak je těžké Vám vyjít vstříc. Již jsme zpátky z dovolené a kočárek jste nám stále ještě nevrátil. Firmu vedu sama, takže žádného zástupce nemám. Na dovolenou mám nárok jako každý jiný člověk. Samozřejmě, dle obchodních podmínek a zákona, jste mohl kočárek vrátit bez udání důvodu a peníze bychom Vám ihned vrátili, i to jste odmítl. Vrácení zboží a platby mohlo být vyřízeno ještě před naší dovolenou.
    S pozdravem, Küfnerová - Kifik.cz

• cena,rychlost vyřízení objednávky

• Jako jediný měl k dispozici slunečník jaký jsem hledala na náš kočárek.
    • ŽÁDNÉ.

Byla jsem velmi spokojena,vše proběhlo jak mělo,žádné komplikace.TAKŽE JSEM BYLA MOC SPOKOJENA,BUDU JEN DOPORUČOVAT,a na stránky Kifik.cz se budu ráda vracet.

• Velký výběr,
    • záruku

Již jsem doporučila třem budoucím maminkám

• vstřícná komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky