Za ty peníze jsem měla představu, že kostky budou alespoň tak velké, jaké je pamatuji jako dítě. Tedy 5x5 cm a ne o polovičku menší a o hodně dražší. Reklamovány byly kostky velké a ne malé. Za rychlé dodání uděluji jednu hvězdičku.

Slíbený seminář Mít peřinku není všechno stále nemám ani měsíc po doručení k dispozici. Když jsem napsala na podporu, došel mi jen nějaký automatický e-mail a nic se nevyřešilo.

• horší komunikace s obchodem

Objednané zboží nedodali, prý nabízeli omylem, peníze vrátili nikoliv okamžitě, ale až téměř po dvou týdnech.

• přišlo jiné zboží

Reakce obchodu KennyShop.cz

Je nám velice líto, že jste nebyla spokojená. Snažíme se urychleně řešit reklamace. tÝM KENNYSHOP

V peřince se dělají cucky po prvním použití. Jsou tam hrbolky...

Reakce obchodu KennyShop.cz

DObrý den, výrobek můžete vrátit a podíváme se na problém. Tým Kennyshopu a zašleme novou péřovou zavinovačku

• Dlouha dodaci lhuta, prestoze je zbozi uvadeno skladem

Reakce obchodu KennyShop.cz

Všechny zákazníky informujeme o výluce pokud je nějaký problém se zboží, a domlouváme se telefonicky nebo emailem. Pěkný den Tým Kennyshopu

Na zbozi cekam jiz nekolik tydnu. Musela jsem sama kontaktovat obchod, a zeptat se, kde je moje objednavka? Odpoved byla, ze uz je vse ok a druhy den expeduji. Po 4 dnech prisel dalsi email, ze objednávku zacinaji vyrizovat a ze daji vedet, az bude pripravena k expedici. Přitom uz měla byt dle predchoziho emailu 4 dny na ceste. Ve stejny den jsem objednavala veci z dalsich eshopu pro miminko a jiz vsechno davno dorazilo. Jen tady takove zklamani a stale si nejsem jista, co bude s moji objednavkou.

Reakce obchodu KennyShop.cz

Velice nás mrzí, že jste byla nespokojená.Někdy se stane, že dojde k výluce nějaké zboží, hlavně u zboží, kde nejsme výrobci a jsme odkázání na naše dodavatelé. Pěkný den Kennyshop

Stále čekám na objednávku z 30.8…. Za chvilku to bude měsíc a nic…

Reakce obchodu KennyShop.cz

Určitě tato objednávka musela být z nějaké důvodu stornována - a zákazníky informujeme emailem nebo telefonicky. Tým Kennyshopu

Objednala som si Zahlavok aj so zavinovačkou maxi dracek set 4v1 a ešte jeden povlak, doručené mi však bol iba set 4v1 bez ďalšieho povlaku, ktorý bol uhradeny. Čakám na riešenie obchodu.

Reakce obchodu KennyShop.cz

Snažíme se reklamaci řešit co nejdříve, velice se omlouváme za komplikace, věříme, že vše je již v pořádku.

• delší doba dodání

Reakce obchodu KennyShop.cz

Maximální doba trvání vyřízení objednávky je 7 dní než se naskladní zboží. Mrzí nás, že jste dlouho čekala na zboží. U produktu je přímo poznámka jestli je skladem popř. kdy bude do naskladnění produktu. Tým Kennyshopu.

• Na email obchod nereaguje, po telefonní komunikaci říkali, že zboží pošlou a doposud neposlali a ani žádný email neposlali.

Reakce obchodu KennyShop.cz

Snažíme se ihned reagovat na emaily, a komunikovat. Omlouváme se jestli jste neobdržela informace včas. Tým Kennyshopu

• uvádí, že je zboží skladem a není

Objednala jsem si knihu, u které bylo napsáno, že je skladem a po 5 dnech mi přišel email, že vlastně skladem není.

Bordel v objednavce a nasledna priserna emailova komunikace.

Při třetím nákupu jsem se rozhodla zboží vrátit resp. nevyzvednout, protože mi nevyhovovalo. Je to již přes měsíc, co mi nebyly vráceny peníze. Obchod není ochoten komunikovat. Až po opakované výhružce mi napsali, že se mi ozvou (neozvali) a poté, že se věc řeší a do týdne budu mít peníze (nemám). Bohužel se musím obrátit na ČOI.

Ani po třech měsícich nejsou schopni vrátit peníze za nedodané zboži i přes opakované upozornení. Je s nimi obtížna komunikace.

Zboží jsem objednala 10.9. Stále nedorazilo a ani žádný e-mail.

Do dnešního dne bez reakce na e-mail, když jsem zadala o slevu na kurz, která byla inzerovana den po doruceni mého zboží. Slušnost je odpověďet a nejen vybavovat zaplacené objednávky. Takhle u Kenny už nic dále objednávat nebudu - a to jsem vazne uvažovala i o kurzu plavani v Praze, ale bohužel negativni komentáře maminek jsou založené na pravdě.

Perinka i polstar smrdely zatuchlinou. Jednani obchodu arogantni.

Reakce obchodu KennyShop.cz

Se zákazníkem bylo komunikováno emailem i po telefonu. Navrhovali jsme vrácení zboží, varianty jak používat a větrat peřinku. Peřinka nám nebyla vrácena - nemohli jsme odstopit od smlouvy. Tým Kennyshopu

• Nedorazilo,porad. Cekame

Reakce obchodu KennyShop.cz

• Objednávka zatím stále nedorazila... to jsem dělala objednávku 24.1. 2019... žádná zpráva nic..

Reakce obchodu KennyShop.cz

Může se stát při objednávání, že zboží není skladem. U každého produktu je zákazník informován jestli je zboží skladem nebo doba naskladnění pokud skladem není. Nasladňujeme každý týden jak peřinky tak povlaky. Max doba čekání 10 dnů. Krásný den Tým Kennyshopu.