Zakoupená Řezačka polystyrénu a plastů KG PROFI, není vůbec vhodná na řezaní plastů . Tudíž je mi úplně k ničemu . Po žádosti o vrácení nebo výměně za jiný výrobek který by nám byl alespoň k něčemu, jsem byl odkázán ať si koupím jakousi křídu a změřím si teplotu řezného nože .. :(
    Takže IČařům vřele nedoporučuji .. Zase jedna firma která tvrdě zneužívá mezeru v našich zákonech že firma nemá právo objednané zboží vrátit ..

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Vážený pane, rozporoval jste dosažitelnou teplotu, my jsme Vám nenavrhovali ať si koupíte termo křídu, pouze jsme Vám nabídli ať reklamujete produkt a my teplotu termo křídou přeměříme. Výměna? Takže Vy nám pošlete bezvadný, ale použitý, znovu neprodejný produkt, který vyhodíme a my Vám s úsměvem nabídneme nějaký jiný. A nejlépe zdarma, že? Ne pane, u nás ne.

Objednané zboží (plynový ventil) nebylo 100% funkční a jelikož přes něj i při zavření ucházel plyn by se dalo označit za životu nebezpečné.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Dá se chápat Vaše rozčarování z vadného ventilu, i když o nebezpečí nelze hovořit, ventil byl kyslíkový, kyslík neublíží, navíc v mizivém množství... Nicméně, tento formulář pro hodnocení, slouží k hodnocení obchodu "jak jste byl spokojen s nákupním procesem a následným zákaznickými servisem". Objednané Vám nebylo doručeno v podstatě ihned? Nebyla Vaše reklamace vyřízena k Vaší spokojenosti za 1 den? Komunikovali jsme s Vámi více než standardně? Odpovíme si sami....ANO.
    S čím tedy nejste spokojeni? S produktem? I u značkového výrobce se stane chyba, kterou jsme okamžitě uznali. M.j. pro hodnocení produktu slouží jiný formulář....Tato recenze nás mrzí.

• Do dnešního dne jsem zboží které jsem objednal nedostal.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Tak Vám pane ani zboží nedodáme! Pájku jste si objednal s osobním odběrem, nevyzvedl jste si ji. Následně jsme Vám nabídli doručení k Vám, řekl jste, že to je drahé (standardní cena 129 Kč s dobírkovným), kolegyně s Vámi strávila 20 minut na telefonu. Co po nás ještě chcete?! Nepokoušejte se u nás už nikdy nakupovat, prosííím!

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.