Objednávala jsem 2 druhy zboží. Obchod objednávku potvrdil a následně poslal informaci, že byla objednávka předána přepravci.Velmi mě rozladilo, že mi obchod nezaslal informaci o tom, že jedno zboží nedodá, protože ho nemá. Pokud by mě informoval o této skutečnosti, objednávku bych zrušila jako celek, protože toto zboží pro mě bylo prioritní. Považuji to za neseriózní jednání, a proto nákup v tomto obchodě nedoporučuji.

• slevy, které ale ve finále neplatí
    • komunikace se zákazníkem

POkud by firma komunikovala a nabídla satisfakci, nebyla bych nespokojená

• - zboží, které je označené skladem ve skutečnosti skladem vůbec nemají

Nevím, jestli to byla náhoda a nebo je to v tomto obchodě běžné, ale přestože jsem měla zboží zaplacené hned druhý den po objednání převodem, moje objednávka se "nějak zasekla". Zboží nepřicházelo (mělo být expedováno do 48 hodin) a ani po týdnu jsem nedostala od obchodu žádnou informaci o stavu mé objednávky, na můj e-mail s dotazem nikdo nereagoval... je fakt, že po telefonní urgenci došlo k rychlé nápravě a pan "operátor" byl velice příjemný a vstřícný, zboží dorazilo hned druhý den. Takže věřím, že to byla asi náhoda, ale i tak bych se příště nejspíš obrátila na jiný osvědčený obchod, pokud by mě nezlákala nějaká výhodná nabídka.

Na webových stránkach bylo uvedeno, že zboží je skladem v požadované velikosti a skutečnost taková není. Operátorka mi měla volat do včerejška, ale stále se nikdo neozval.

Objednala jsem zbozi, zaplatila predem na ucet - u vsech polozek bylo uvedeno, ze jsou skladem. Zbozi doposud nemam, na me maily nereaguji. Namisto toho prisel jen "automat" mail, ze objednavka byla zrusena. Bez vysvetleni. Penize zpet zaslany nebyly.

• líbí se mi nabízené zboží, přijatelná cena

Doporučuji, rychlé vyřízení

• Líbí se mi produkty, které obchod nabízí.
    • Nevyznám se v číslování bot - čísla neodpovídají žádné běžně používané velikosti bot, které si kupuji a mám obavy vybrat si produkt, protože hned při prvním nákupu jsem si vybrala špatnou velikost.

Pozorně si prostudovat tabulku velikostí a pak bude nákup v pořádku.

• Slibují,ale slovo nedodrží
  • nevím jestli je to běžná praxe, ale u zboží bylo napsáno skladem dodání do 48 hodin. Zboží jsem objednala 9.5.2013 a stále nic. Ještě že mi přišel dotazník jestli jsem s nákupem spokojená!? Noooo mooooc, sandále mi asi přijdou na podzim :)

• dobrý výber tovaru
    • objednávka mi neprišla ani po 14dňoch , obchod nekomunikuje, nikto nedvíha telefón, neodpovedajú na emaily, ak som sa dovolala stále slubujú že mi zašlú mail, nič mi neprišlo, a nevedia vyriešiť moju objednávku, a zadali mi zlé číslo balíka pre sledovanie v online systéme českej pošty

kvôli komunikácii a neposlaniu zásielky neodporúčam tento obchod, možno to funguje v čechách lepšie ako zasielanie na Slovensko

• Dobra cena

Spatna komunikace, amaterizmus pri vyzvedavani zbozi - zbytecna cesta, platba predem, poplatek za osobni odber

Nulová komunikace ze strany obchodu
    Zaslala jsem peníze na jejich účet, zboží mi ani po měsíci nedodali, na zákaznické lince opakovaně nikdo nebral telefon
    Po osobním jednání v obchodě přislíbili zaslání, ale nestalo se tak
    Po úspěšném telefonním kontaktu mi bylo sděleno, že objednávka byla stornována z jejich strany, protože zboží patrně již neměli a nebylo možné ho doobjednat u dodavatele
    Peníze mi na účet zatím nevrátili
    Rozhodně nedoporučuji

Předchozí dva nákupy bez problémů.Na můj třetí nákup čekám už 14dní.

• pohodlí
    • spolehlivost
    • kvalitní zboží

• Super obchod.
    • Žádné nenacházím.

Super obchod,nadchl mě svým výběrem a rychlostí.Určitě doporučím známým a já budu stálím zákazníkem.

• KEENy
    • Malý výběr

Keeny jsou zárukou kvality.

• Kvalitní obuv
    • malý výběr velikostí

Spokojena.

• kvalitní obuv
    • rychlost dodávky
    • málo slev
    • ráda bych více bonusů
    • trochu mi vadí anonymita, ale ta je dána bohužel on- line nákupem

rychlost a kvalita
    jsem spokojená

• kvalitní outdoorové boty, hezký e-shop, velmi přehledný a dobré ceny

doporučuji všem