• Siroky vyber
    • Zla komunikacia zo zakaznikom, zavadzajuce dodacie doby.

Na sklade neznamena, ze to naozaj maju.

• Teoreticky cenu, ale těžko hodnotit jelikož po 11 dnech i přes telefonní sliby zboží stále nedorazilo.
    • Nulová komunikace. Jediná komunikace ze strany obchodu je automatický email po přijetí objednávky. Jinak jsem asi 3x volal, pokaždé něco slíbili, ale skutek utek. Nevadí mi, dokonce chápu, že dodací lhůta se může různit, ale chci být informován o průběhu a ne se stále doprošovat.

Vyberte si jiný ověřený obchod který nemá problém s komunikací. A rozhodně neplatit zboží předem.

• Ceny
    • sortiment
    • Dodání

Nesolidní prodejce, pouze zasílá inzerci, ale odezva žádná! Již nikdy více, takto obchod po internetu nevypadá!!!!!!!!!!

• tvati se jako primej dodavatel ale nejsou nebo hold neumi dodat to co KEEN skutecne vyrabi.
    • nijak zvlast prehledny
    • dodaci terminy jsou jen pro srandu (lzou)
    • nekomunikuji (pokud je neoprudite nic nereknou)

prvni nakup dopadl tak ze mi poslali UPLNE jine boty nez jsem jel. Musel jsem osobne vymenit v jejich "centrale".
    Druhy nakup stale jeste neni vyrizen a od obchodu nemam jedinou zpravu.
    Doporucuji vsem NEKUPOVAT U NICH.

• Nabídka, ceny, přehlednost stránek.
    • Dodací lhůta komunikace.

Obchod mě nalákal na vynikající cenu zboží. U výrobku bylo vyznačeno dodání do 24 h. Po týdnu čekání jsem se pokusila dovolat do obchodu, ale marně, nikdo nebral telefon. Když se mi to po několika hodinách a vyzkoušení všech uvedených čísel podařilo, bylo mi řečeno,že zboží není skladem a že ho objednali. Co bránilo zaměstnancům ve zvednutí telefonu a oznámení, že se zsilka opozdí, to nevím. Každopádně zboží nemám dodnes a jen doufám, že dorazí.

• Výhodné ceny, nabídky
    • Nekomunikují, pokud chce zákazník vědět, co se děje s jeho objednávkou je nucen kontaktovat obchod telefonicky. Při objednání je zboží uvedeno ,,skladem´´ , následně zjistíte, že se teprve objednává a realizace objednávky se protahuje aniž by vás na to někdo upozornil. V mém případě je to už 12 dní a zboží stále nedorazilo. Od obchodu mám informace, které jsem si vytelefonovala, na mail nereagují.

Nespoléhat na to, že zboží odešlou do 24 nebo 48 hodin, jak mají uvedeno.

• prodej znacky Keen
    • spatna komunikace a organizace procesovani objednavek

z posledního nakupu mam dojem,ze slo zamerne klamani. Mabidnuti slevy 30%, prijeti objkednavky a nasledne zruseni z duvodu chybejiciho zboží.

• Prodej kvalitní obuvi
    • neznám

Doporučuji :-)

• široká nabídka

Dobrý obchod k nákupu.

• Žádné!!!
    • Lžou
    • Nekomunikují
    • Tento obchod by neměl existovat!!!!

Varování pro všechny-jsou to podvodníci...

• To opravdu netusim...asi zadne, zvolila jsem kvuli sleve a zbozi skladem, coz nebyla pravda...cekame skoro 2tydny
    • Absolutne bez komunikace, nekolikrat jsem psala urgujici email, telefon nikdo nezveda, cekala bych zpetnou vazbu a zajem o zakaznika! Nejsem spokojena, na obj cekam, bylo mi sdeleno, ze je ve firme chaos a zbozi se doobjednava...nevim zda vubec zbozi dorazi...i kdyz pani byla velice mila, empaticka, slibila mi urgenci a slevu 30% , ale chapu, ze jedinec v nefungujici firme moc nezmuze

To si kazdy na facebooku v referencich muze precist, prevazne negativni a i moje osobni zkusenost neni jina, bohuzel...

Část objednávky byla doručena se zpožděním, protože se čekalo na dodávku dalšího zboží z Anglie. Nakonec jsem dostala část objednávky po 10 dnech, na zbytek věcí dále čekám. Pevně doufám, že dorazí do týdne a že mi již nebude účtováno poštovné.

Objednané sandály měli skladem do 48hodin, ani po 10dnech, kdy jsem se několikrát pokoušela dovolat na uvedená tel.čísla a psala emaily - obchod nekomunikoval. Objednávku jsem zrušila a už zde nenakoupím.
    Ostatním nedoporučuji !!

• kvalitní zboží
    • široký sortiment
    • některé velikosti nelze objednat pouze co mají skladem

• pracovníci nekomunikují mezi sebou, sklad, obj.
    • nekomunikuje, opakovaně jsem musela telefonovat o stavu obj- 16 dnů!,na slib, že se ozvou, jak zjistí -nikdo nevolal,často nepřístupné či jen vyzvánějícíc všechny linky..

dnes mě ujistili, že zboží přijde, mají termín do 2 dnů,ale pochybuji.
    Nikdy více.

• Komunikace je příšerná

• nekomunikují na žádném telefonu , to co je psáno na stránkách není pravda slevy nelze uplatnit.

zboží vynikající , ale prodejce katastrofa

• Mají dost času

• Možnost nákupu v jaký koliv čas.
    • Líbila se mi nabídka a cena.
    • Ža zboží NEMAJÍ, nebo nevím proč nedodají.

Nabídka moc fajn, ale bohužel jen na obrázku, reálně nemají téměř žádný nabízený produkt, ŠKODA!

Nevím, jestli ještě někdy nakoupím v tomto obchodě. objednané zboží ještě nedorazilo (ani nebylo odesláno), i když peníze byly odečteny 21.5, na mejl nikdo neodpověděl a když jsem volala 30.5., jestli je teda vše v pořádku a kdy bude odesláno zboží, tak mi bylo řečeno, že zboží mají na skladě a když ho neodešlou do pátku (31.5), tak že mám znovu zavolat a že se teda na to slečna ještě podívá. Nerozumím, proč tam to zboží suší a proč nekomunikují.