• velice solidní přístup

• kvalitní materiály
    • perfektní ušití

• Zboží stále nedorazilo. Dodání je dost dlouhý

Reakce obchodu KamPet-shop

Dobrý den paní Vlasáková, Vaše zboží jsme Vám odeslali hned druhý den, tj. 24.5.2019. Spojíme se s Vámi abychom situaci vyřešili, reklamací u kurýrní služby. Děkujeme.

• Naprosto příšerná dodací lhůta. Na zboží jsem čekal 25 dní!!! I když v e-shopu měli celou dobu napsáno, že zboží je skladem.
    • Po mé urgenci mi napsali, že mne údajně kontaktovali, že zboží nemají a jestli ho mohou nahradit jiným. Ale žádný e-mail mi od nich nedorazil, a na další dva moje e-maily už se ani neobtěžovali reagovat.

Vážený pane Kříži,
    toto zboží je uvedeno jako "skladem u dodavatele", tudíž dodací lhůta je 21-30dnů, podle výroby dodavatele. Vzhledem k Vaši urgenci jsme Vám nabízeli jinou tloušťku zboží, která byla momentálně skladem. Nakonec jsme Vám dle informací výše dodali zboží které jste objednal, ihned po jeho dodání výrobcem.
    Děkujeme.

• Rychlá, spolehlivá a kvalitní služba

• Komunikace s Vaším obchodem byla výborná, velmi rychle a ochotně mi byla provedena i změna, kterou jsem požadovala, děkuji za Váš příkladný přístup k zákazníkovi a ochotu mu vyhovět v jeho požadavcích i lhůta dodání byla velmi dobrá, děkuji moc, Mrázková.

• Ještě o žádné nevím, jelikož zboží nemáme.
    • Výmluvy při negativním hodnocení.

Dovolte mi tedy ještě jednou reagovat na Vaši reakci...Lžete. Nikdo se mi od Vás telefonicky neozval, mohly by to potvrdit kolegyně, které dopodrobna znají tuto naši problematiku (výpis hovorů dokládat nehodlám:)).
    Dále - mail ode mě jste obdrželi stejný den (28.3.) jen cca o 2 hodiny později. Pak dlooooho nic, až včera, po mém negativním hodnocení, mi přišlo stručné "ano, objednávku jsme odeslali". Posílám přesné znění našich vyměněných mailů ze dne 28.3. Jiná komunikace mailem od Vás neproběhla. Pokud bude potřeba, můžu vypsat "itinerář" - který často uvádíte.
    Tady maily od Vás. Víte, mrzí mě, že reakce vašeho obchodu jsou vesměs výmluvy.

potřebujeme je pro děti na Noc s Andersenem - na příští pátek. Pokud budete tedy prosím mít nějaké podobnější, můžete nám to nějak namíchat. Děkuji Monika
    ______________________________________________________________
    > Od: "Nákupní galerie KamPet" <[email protected]>
    > Komu:
    > Datum: 28.03.2019 14:46
    > Předmět: mušličky
    Dobrý den paní ____________,

bohužel těchto plochých mušliček máme posledních 8balení, můžeme nahradit a dát do balíčku nějaké jiné mušličky?

Děkuji Šárka

• Zboží mám zaplaceno a objednáno od 28.3. Dnes je 9.4., zboží stále nemám. Nikdo se mnou nekomunikuje. Psala jsem dotaz a požadavek na vyřešení problému online, také zkouším volat na tč. 773 288 738. Včera mi to nikdo nebral, dnes je číslo nedostupné. Komponenty byly pro děti na ZŠ, peníze ani mušličky zatím nemáme.... Byla bych ráda, kdyby se vše nějak vyřešilo. S pozdravem M.F.

Dobrý den paní Filipovičová,
    psali jsme Vám hned druhý den po objednávce, že tento druh mušliček nemáme v takovém množství skladem, zda je můžeme nahradit. Bohužel nemáme od Vás žádnou zprávu. Nabídli jsme Vám náhradní /protože chyběla jen tři balení/ druh, který je podobný, zda se Vám bude hodit namíchání mušliček, anebo vrácení peněz. Pokoušeli jsme se Vám dovolat, ale pravděpodobně v době naší provozní doby jste na hodinách ve škole. Zkusíme Vás tedy kontaktovat znova a domluvíme se.

• pružně reagovali na moje potřeby a vše dobře dopadlo
    • jde s nimi komunikovat pouze maile, některé věci, by telefonicky šli snáz

• Dobré ceny zboží.
    • Neúměrně vysoké poštovné (209kč je vážně o mnoho více než náklady)
    • Nemožnost osobního vyzvednutí. Mám obchod kousek a při započítání benzínu i času bych se na cenu poštovného zdaleka nedostala.
    • Objednala jsem si kanystry a zvlášť vývody z kanystru, bohužel došly už namontované ve víčku, oč jsem nestála.
    • Vývody z kanystru mají ztyřelé - popraskané gumičky těsnění.
    • Na email s reklamací nasazených vývodů z kanystru obchod nereagoval.

Objednala jsem si kanystry na převoz vody a vývody z kanystru, abych je dala do jiných nádob a do jednoho kanystru jinam než do víčka, bohužel došly už namontované ve víčku. Kontaktovala jsem prodejce emailem a nedočkala se odezvy. Chtěla jsem výměnu vývodů ve víčku za celá víčka a zvlášť vývody - tak jak jsem si to objednala a mám víčka s vývodama ještě s popraskaným těsněním.
    Byl to můj 2 nákup, u prvního bylo všechno v pořádku, jen trochu delší dodání, ale únosné.

Maličko vázne komunikace, ale jinak ok.

• dlouhá dodací lhůta
    • nevyhovující kvalita zboží
    • divná komunikace

Látku jsem platila předem 21. 1. , balík dorazil 29.1. Na sametu bylo asi 8 skvrn v téměř v celé její délce a látka se tudíž nedá použít. Nechápu, jak mohou zákazníkovi poslat takto znečištěné a znehodnocené zboží. Ten, kdo balí zboží asi nad svou prací vůbec neuvažuje..K modrému sametu jsem objednala také nitě. Odstín vůbec nesedí. Dobrý obchodník by třeba zaslal dotaz mailem, zda má v tomto případě zboží posílat. Komunikace je taky divná - zaslala jsem e-shopu dotaz, zda dají slevu nebo mám látku vrátit. Došla divná odpověď, že si prohlédnou látky, které mají skladem a ozvou se a že nikdy problém neměli. Nikdo se pak už neozval a závěr pro mě je, že jsem si to asi vymyslela...neuvěřitelné! Obratem vracím a už od nich nic nechci. Doufám, že peníze vrátí obratem. Rozhodně nedoporučuji!

Dobrý den paní Holadová,
    ano, došlo k chybě expedientky ve skladu, nevšimla si flíčků, které byly na jedné straně - LÁTKA BYLA SKLÁDANÁ, ne na roli v šíři. Nikdy se nám to u tohoto materiálu nestalo, zboží detailně nekontrolovala. Chybu samozřejmě uznáváme, a na Váš dotaz jsme Vám psali odpověď, že zboží vyměníme, odpověď byla pro nás srozumitelná, pokud ne, rádi bychom Vám situaci vysvětlili.

Co se týče nití, nemohli jsme tušit, že nitě budou k látce, když látka byla tyrkysová a nitě modré? Pokud si zákazník objedná látku a do poznámky napíše, abychom vybrali vhodnou barvu nití, uděláme to. Velmi často se stává, že si zákazníci objednají různé zboží a v jedné objednávce spolu nesouvisí. Opravdu stačilo napsat poznámku, je to běžná praxe zákaznic.

Pozdní doručení kurýrní službou nemůžeme bohužel ovlivnit, Vaši stížnost jsme přeposlali kurýrní službě, nicméně je známo, že Česká republika se potýká dlouhodobě s nedostatkem řidičů a situace je stejná u všech kurýrních služeb ať už je PPL, GPL, o České poště ani nemluvě. My jsme zboží poslali druhý den po Vaší úhradě, na Vaši stížnost jsme urgovali dodání kurýrní službou a to se také ten den stalo. Víc nemůžeme udělat. Pokud máte nápad, jak situaci řešit, budeme za něj rádi, kurýrní služby jistě také.
    Děkujeme za hodnocení.

Přehlednost, rozmanitost zboží

• pružnost
    • kvalita
    • tradice

kvalitní výrobky za dobrou cenu, rychlé doručení. Výrobek byl na zakázku.

Poslali mi zboží, které nakoupili v obchodě PEPCO. Cenu si navýšili o 150 % a nebylo jim ani blbý tam nechat cenovku.

Reakce obchodu KamPet-shop

nakupujeme zboží ve velkoobchodech - ostatně jako všichni ostatní obchodníci. Velkoobchodní ceny velmi často na produktech necháváme (zvláště u rychloobrátkového zboží), protože je zcela běžnou praxí, že si obchodník vezme provizi z prodeje. Nákup zboží není jen o cenovce, ale také o nákladech s tím spojené - mzdy zaměstnanců na nákup zboží, jeho přebalení, fakturace, expedice, nafta, obalový materiál atd.
    Snažíme se zákazníkům nabídnout servis v podobně nákupu materiálu na jednom místě, v jednom eshopu, musíme vynaložit nemalé prostředky a úsilí pro nalezení velkoobchodů, kteří tento sortiment nabízejí.

Váš nákup byl svobodná volba, pokud se Vám cena nelíbila, nemusela jste produkt nakoupit.
    Děkujeme za hodnocení.

Vše OK