• akční ceny, široký sortiment
    • při vyzvednutí zboží osobně jsem nemohl najít odbočku, ve které se budova nachází. Doporučil bych šipku nebo banner k hlavní ulici. A pokud tam je, není vidět :-)

OK

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za hodnocení, banner by se hodil ale na hlavní silnici bohužel asi nebude jen tak možný umístit :) Reklama na budově, včetně popisu kde se prodejna nachází snad čitelná je :)

• vyber a komunikace tip v casopise o motorkach
    • nevyhoda je ze vlastne nevim jestli to pujde namontovat na moji motorku...

je to vse ok jen je potreba se v tom hrabat moc dlouho pak clovek koupi to co opravdu chce a ja na to nemel moc casu

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za hodnocení. Pokud si nevíte rady s výběrem je pro naše zákazníky online chat, telefon nebo email a rádi poradíme s výběrem, stačí se ozvat :)

• dostupnost zboží a cena
    • PPL

dostupnost produktů a cena
    doporučil viz předchozí

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, ať zboží slouží :)

• Perfektná komunikácia a odborné poradenstvo, rychle jednanie, ústretovosť a hlavne ochota
    • Neviem o nich

Perfektný obchod vrelo odporúčam každému, aj tým čo sa v takýchto veciach vobec nevyznajú. Personál poradí a vyberie pre vás to najvhodnejšie.

• komunikace

Dostali jste mě perfektní komunikací se zákazníkem, absolutní nadstandard. Děkuji moc, další kameru určitě přes vás:)

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, těší nás že jste s nákupem u nás spokojena :)

• Velmi dobře komunikují a vyjdou člověku vstříct.Kvalitně udělané stránky.Vše je přehledné a člověk nemusí složitě hledat příslušenství.V neposledni řadě poštovne zdarma.
    • Nevím.

Po doručení kamery jsem dal kameru do mabíječky.Jednalo se o sitový adaptér.Po chvilce nabíječka shořela.(holt čína :-( )Kontaktoval jsem prodejce a ten mi okamžitě zaslal novou.Nabíječku jsem měl doma na druhý den.Super přístup.Perfektní jednání.Určitě vřele doporučuji.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladní hodnocení i přesto, že jste dostal vadný výrobek :)

• přehlednost
    • solidnost jednání

Toto byl můj první nákup v tomto obchodě.Objednané zboží došlo prakticky druhý den a vpořádku. Ale bohužel některé funkce nepracovaly tak, jak bylo uvedeno v nabídce. Po telefonickém hovoru do obchodu, mi byla nabídnutá výměna za nový kus. Výměna byla uskutečněna ihned a bez problému. Prodávající se mi ještě omluvil, i když to nebyla jeho chyba. Jeho jednání bylo velice slušné a příjemné.
    Tento obchod mohu každému doporučit.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi že jste spokojený s nákupem na našem e-shopu :)

• Rychlost, vse kolem outdoorovych kamer na jednom miste, prehledne a mnoho dalsiho

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, velice si jej vážíme :)

• Velký výběr
    • Doba doručení
    • doba dodání

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, těší nás že jste s nákupem u nás spokojen :)

• Přehlednost, cena, rychlost doručení.
    • Slabiny jsem naštěstí nenašel :).

Obchod mohu doporučit. Nabízí originální komponenty za přijatelné ceny. Zboží vždy doručeno bez závad v garantovaném termínu.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že jste spokojený.

• široký výběr
    • optimální ceny
    • perfektní přehlednost s možností filtrace doplňků k vybrané kameře
    • zatím nic

Výborný e-shop jak po stránce výběru i přehlednosti navíc se vstřícnou obsluhou.

• rychlost nákupu
    • netuším,nezkoumal jsem

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• Výborné ceny, pokud si nevíte rady on-line poradna.

Všem doporučuji.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, na online poradně se snažíme pomoci všem co si neví rady a zatím se to velice osvědčilo :)

• Kompletní sortiment.

Snadný a rychlý nákup.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, velice se jej vážíme :)

• včasné dodání

zboží bylo dodané v neporušeném stavu

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

• Rychle odpovedi na dotazy (mail, chat)
    • Dodaci lhuta.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, rychlé dodání a komunikace se zákazníkem je pro nás to nejdůležitější :)

• Komunikace obchodu nulova.Doporucil bych dat zakaznikovi nejak vedet,ze byla zasilka odeslana.

Doporucuji vse o.k

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, zřejmě muselo dojít k nějakému technickému problému protože informace o odeslání zásilky rozesílá náš přepravce kterému předáváme data. Za komplikace se samozřejmě omlouváme a vynasnažíme se aby se podobná situace neopakovala.

• Kvalitní přehled webových stránek.
    • Přijatelná cena.
    • Rychlí výběr a bleskové objednání s dopravou zdarma.

Nakoupil jsem z důvodu kvalitního výběru a nabídky.
    Velice doporučuji!

• Kvalitní ověřené věci.
    • Skvělý přístup k zákazníkům.

100% spokojenost! Doporučuji po všech stránkách.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s nákupem na našem e-shopu spokojen :)

• Velký přehled mezi kamerami na trhu!

Doporučuji, pomohou Vám jak po odborné stránce tak mají i zajímavé ceny!

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, děkujeme za Vaše kladné hodnocení :)