špatné,zboží nedorazilo a nikdo mě zatím neinformoval!

PO 12 dnech od objednání jsem zboží neobdržel a ani žádnou informaci od prodávajícího. Mobilní telefony mi nikdo nezvedal a ani na dotaz formou emailu mi nikdo nenapsal.

Obchod vůbec nefunguje a nedá se kontaktovat.

Ani nepotvrdili objednávku, a to ani opakovanou, dovolat se mi tam také nepodařilo.

verim im

• Nikdo se ani neobtěžoval ozvat!

• Tady žádné klady nevidím do košíku jsem hodil zboží email i potvrzení nepřišlo volal jsem na čísla a ty neexistuji.. Do dnes nic nepřišlo a jestli prijde neprebiram..

Už nikdy.. Klamavá stránka..

• Žádná komunikace ze strany e-shopu. Na stránkách není uveden kontakt. Zboží jsem objednával 3x a do dnešního dne ani zboží, ani žádný kontakt ze strany e-shopu.
    • Dle mého názoru neseriozní e-shop.

Objednávku jsem udělala před dvěma týdny, obchod zatím vůbec nereaguje, telefony se hlásí že neexistuje.

• žádná reakce ze strany obchodu, asi ukončili činnost.

• Žádné
    • Všechny, od komunikace, která není, až po neexistující telefoní číslo

Hnus velebnosti

• Nabízí zboží které jinde není ale nakonec není ani tady.
    • Nulová komunikace se zákazníkem. Objednávka provedena 26.5.2017 dnes je 18.6.2017 žádná reakce ...

Nenaplněné naděje a ztracený čas.

• nic neutratíte, protože nic nedostanete krom potrzení objednávky
    • nic nedostanete krom potrzení objednávky

vyhnout se tomuto rádoby eshopu

• Komunikace se zákazníky.

Několikrát jsem zaslal dotaz emailem a ani jednou mi nebyl schopen odpovědět.

• Nejsou
    • Patrně neexistuje, maily na kontaktní adresy jsou nedoručitelné, telefonní čísla neexistuj, není jak zrušit objednávku...

Rozhodně nic nenakupujte (a asi ani nenakoupíte)! Stránky se sice tváří, jako kdyby jejich poslední aktualizace proběhla včera, ale ve skutečnosti se po objednání zboží nic nestane, jediné, co mi přišlo, bylo automaticky generované potvrzení objednávky, jinak nic.

• Telefonní číslo neexistuje. Objednali jsme, přišlo potvrzeni objednávky, ale nikdo nam nedal vedet proč nepřišlo zboží nebo kdy přijde.
    • Skoro to vypadá ze firma uz neexistuje.

• slusne ceny,zaujimavy tovar
    • cakam uz 11 dni a zatial ani tuk

trpezlivost,trpezlivost............a potom mi mozno daju zlavu

Bohužel už nikdy.

• Objednavka byla potvrzena před 10 dny, od té doby žádná reakce. Když se psal e-mail, bez reakce a když jsem se na po sedmém pokusu dovolal, byl mi sliben okamžitý kontakt zpět, jakmile dorazí do kanceláře, žádný kontakt se nekonal! NEDOPORUČUJU.

Katastrofa. Bez komunikace, bez zboží.

• Žádné
    • Neaktuální, neumí pracovat on-line