verim im

• slusne ceny,zaujimavy tovar
    • cakam uz 11 dni a zatial ani tuk

trpezlivost,trpezlivost............a potom mi mozno daju zlavu

• Velice dobrá komunikace, ochotní,

Byl sem spokojený

Děkujeme za Vaše hodnocení

• přehlednost nabídky
    • výborná komunikace s pracovníkem

doporučuji ostatním

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi že jste s nákupem spokojen.

• Ochota - v sobotu jsem jel lyžovat a nutně jsem potřeboval nějaké příslušenství ke své kamerce, prodejce mi prodal vše dle mého přání a ještě mi poradil nejlepší řešení pro mne, i když v sobotu otevřeno nemá.
    • Nic zásadního mne nenapadá.

Mohu doporučit, ochota, vždy odpoví, rádi poradí i osobně. Škoda, že nemají více poboček.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi že jste s nákupem spokojen.

• + kvalitní zboží za dobré ceny
    • + komunikace obchodu se zákazníkem (snaha najít jiné řešení v případě, kdy vybrané zboží nemůže dodat)
    • - nenašel jsem žádné

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi že jste s nákupem spokojen.

• funguje nabídka poptávka koupě
    • žádné jsem při svých potřebách nenalezl

• osobní odběr
    • špatná orientace v budově a vstup kodován

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi že jste s nákupem spokojen. Orientaci v budově se budeme snažit vylepšit.

• spoustu vybavení na Gopro
    • dobré ceny

doporučuji rychlé dodání

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, nabídka příslušenství GoPro se bude nadále rozrůstat, tak nás sledujte :)

• Perfektní komunikace a rychlost
    • Balení krabic, manuál byl poškozen, a krabice nebyla dostatečně ochráněna proti nárazům a případným poškozením při přesunu.

Velmi spokojen

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Balení se snažíme co nejvíce přizpůsobit produktu uvnitř, pokud nebylo balení dle Vašich představ zapracujeme na balení ještě více :)

• rychlost, spolehlivost, ochota, širokej výběr za super cenu
    • žádný

vyníkající doporučuji !

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Dobrý den, Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se i nadále snažit o co nejlepší servis a ceny :)

• Velmi dobré ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Výborná komunikace,poradenství a domluva.Kameru co jsem objednal bohužel neměli skladem,po objednání druhý den mi volali hned.Obchod doporučuji.

• Livechatoo
    • Když zboží nebylo skladem měly napsánoskladem vyřešeno přes livechatoo

Super rozhodně doporučuji

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Dobrý den, někdy bohužel nestačíme tak rychle reagovat na změny na skladě a i nám se toto stane. Pro příště uděláme vše aby k tomuto už nedocházelo :)

• Výborná bezproblémová komunikace a ochota spolupracovat
    • Dodáno včas
    • Poradili s výběrem

Byla mi dodána vadná "selfie tyč"(byla to ale chyba výrobce, ne obchodu), která mi byla ale obratem vyměněna za funkční.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení i přesto, že jsme museli zboží měnit.

• kvalitní sortiment
    • rozumné ceny
    • poslali 2 kusy zboží bez originálního obalu

Objednal jsem 3ks originálního příslušenství GoPro (The Frame, mic adapter, handlebar mount), přičemž "The Frame nebyl v originálním obalu adaptér dokonce nebyl zabalen vůbec. Nelze tedy určit, zda je zboží originální, ani zda je nové či použité.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Položky The Frame, mico adaptér 3,5mm a svěrka Jaws Clamp má v popisu uvedeno ZBOŽÍ NENÍ ORIGINÁLNĚ ZABALENO - JEDNÁ SE O AKČNÍ VÝROBEK ZE SADY MUSIC PACK ! ZBOŽÍ JE OVŠEM NOVÉ A ORIGINÁLNÍ GOPRO.

Zboží je tedy originální a zcela nové, jedná se ale o část balíčku music pack a proto nejsou jednotlivé kusy balené zvlášť. Tomu odpovídá i velice zajímavá cena oproti bežné doporučené ceně.

Výborná komunikace, skvělá konzultace a pomoc při výběru.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi že jsme mohli pomoci s výběrem toho správného produktu pro Vás.

• super servis, komunikace, informují průběžně o stavu dodávky a hledají nejlepší řešení, aby dodrželi termín

bez obav nakupujte - odborníci, kteří se o Vás postarají

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za Vaši objednávku, těší nás že jste s nákupem spokojena :)

Zatím nehodnotím. Objednané zboží dosud nebylo dodáno.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za hodnocení, bohužel objednané zboží je dlouhodobě nedostupné a nemá jej ani distributor produktů GoPro do ČR.

• Prehlednost nabidek
    • Zatim jsem žádné neobjevil

Super,doporučuji.

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme, ať zboží slouží :)

• poměrně dost zboží skutečně skladem
    • nic mě nenapadá

Reakce obchodu kamerydoakce.cz

Děkujeme za hodnocení, zboží se snažíme držet co nejvíce skladem abychom dokázali dodat v požadovaném termínu