• Posílá Vám skladové šmejdy.

Zboží bylo nefunkční,tudíž je budu vracet.Obchod rozhodně nikomu NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den pane Doležel,

mrzí mě, že nejste s dodávkou baterie spokojený. Nevím však, jak jste přišel na skladové "šmejdy". Zvláště u těchto nových modelů. Zboží můžete samozřejmě vrátit.

• Dodací lhůty

Chápu, ze jsem zboží objednal v době dovolených, ale 33 dni a stale jsem zakázku neobdržel je docela hodně v dnešní době. Zboží si vyzvednu, ale jen proto, že jsem byl na termín upozorněn. I když až po skončení nákupu.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Dobrý den, Vámi objednaná baterie byla v době objednávky vyprodána a bylo a je to stále napsané v popisu baterie. Bohužel dlouhé dodání nesouvisí s dobou dovolených, nýbrž s delšími dodacími lhůtami našeho dodavatele, který zboží vyrábí v Asii a zboží je k nám do ČR zasíláno v 6ti týdenních intervalech. Vaše objednávka bude vyřízená začátkem příštího týden, kdy obdržíme od dodavatele zboží.

jednatel společnosti

Mají tam sklerotika zásobovače, který si nepamatuje co má dovézt z hlavního skladu nebo dodavatele zboží.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

bohužel nastala chyba ve skladu a na eshopu se zobrazoval poslední kus baterie, který fyzicky nebyl. Za tuto skutečnost se omlouváme. Baterii jsme Vám již objednali u výrobce a platí Vámi odsouhlasený náhradní termín dodání.

Libor Tušar

• OBchod mne ohledně nabídek a jednání obchodu uspokoji.

Objednal jsem si baterku do NOKIA 2650-52, baterka přišla v krátké době,-bohužel, byla o 0.4 mm tlustší, než baterka původní a tak nešlo dovřít víčko mobilu. Baterku jsem musel vrátit a v tomto smyslu vracení peněz - prodejce reagoval bez potíží. Tudíž prodejce a přístup k zákazníkovy hodnotím jako kvalitní, bohužel vlastní zboží má snad jen občas nějaké-v mém případě-dost důležité nedostatky

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

již jsme tuto informaci předali dovozci. Je to bohužel problém konkrétního modelu telefonu. V jiném modelu prý baterie pasuje v pořádku.

• Neprofesionální a nepřesné informace

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

bohužel se Vám nemohu vyjádřit, protože jste neuvedl přesný problém, zda se jednalo o mylnou informaci podanou našim pracovníkem nebo jen nepřesnost na eshopu.

• Dlouha dodaci lhuta

Kdo si pocka mozna se docka

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

děkujeme za zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na Váš případný další nákup. Položky, které vedeme na objednávku mohu mít opravdu delší dodací termín, například 1 měsíc. Je to dáno tím, že nakupujeme přímo od výrobců z Asie.

• pouze rychlost-prozatim
    • to ohodnotim až po reklamaci na baterii

bez hodnoceni

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a věřím, že reklamaci vyřídíme k Vaší spokojenosti.

• Nevím
    • Nekomunikuje, potvrdil jsem termín ( předpokládaný ) odeslání 30.4. a dnes je 5.5. a nic. Nikdo ani neposlal email

První objednávka nebyla zatím dokončena, tak nevím.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

omlouváme se za několika denní zpoždění. Bohužel australský výrobce neměl tyto nové Kity na iPhone 6 Plus zatím skladem. Kity jsou však již na cestě k nám a počítáme s odesláním dne 12.5.2015. Termín expedice jsme u Vaší objednávky změnili již nedávno a můžete jej sledovat zde: http://www.kabelmanie.cz/order_detail.php?obj=d379f57ec59358309a938760c3116aafeaedd8cb Raději volíme cestu online sledování objednávky místo posílání hromadných emailů, které často zákazníci vnímají jako nevyžádanou poštu.

Omlouvám se za způsobené komplikace.

Libor Tušar

• Správné zboží za rozumnou cenu, které ale bohužel není schopen dodat, jelikož jej nemá skladem
    • délka dodací lhůty, ostatní se ukáže časem

dloooouhé čekání

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

děkujeme za kladné zhodnocení nákupu v našem internetovém obchodě a těšíme se na Váš případný další nákup.

Libor Tušar

• U zboží byla uvedena dodací lhůta 22.2.2015, ale v potvrzení objednávky byl uveden termín 22.4.2015. Na telefonický dotaz se odkázali na pozdní dodávky od dovozce.

Neuvádějí pravdivé údaje, nelíbí se mi to.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

telefonicky jsem Vám vysvětlovat, že doba dodání 22.2 byla na dva kusy baterie, které máme skladem. Jelikož jste objednala tři kusy, tak se datum automaticky posunul na 22.4.2015, kdy nám od výrobce z Asie dorazí třetí kus. Takže nechápu tento negativní komentář.

Libor Tušar

• skoro nulová komunikace se zákazníkem, pokud je dodací lhůta zboží delší.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

omlouvám se za zdržení při vyřizování Vaší objednávky. Dnes jsme rozesílali zákazníkům hromadný email, protože jsme čekali na potvrzení termínu ze strany leteckého přepravce.

Libor Tušar

• Upoutala mne velká možnost výběru a slibované dodací lhůty...
    • Bohužel jsem zatím od Vás obdržel tento dotazník (již několikrát!!), ale objednané zboží ne!!

Zboží jsem si u Vás objednal poprvé a asi naposled!

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

u Vaší objednávky čekáme na dodání jedné baterie přímo z továrny. U baterie byl v době objednání uveden termín dodání 27.3.2014 a s tímto termínem jste i následně souhlasil kliknutím na potvrzující odkaz v samostatně zaslaném emailu dne 24.02.2014 10:26:11. Druhou objednanou baterii budeme expedovat, jakmile doskladníme baterii do fotoaparátu, na kterou se čeká, tak jak jste si přál v poznámce objednávky. Bohužel toto prodlení dodávek zboží bylo způsobeno čínským Novým rokem, kdy všechny továrny jsou 3-4 týdny uzavřené. Posílání dotazníku před vyřízením objednávky je bohužel nedokonalost systému Heuréka.cz. Děkuji za pochopení.

zákaznická podpora

• Dodací lhůty jak za socialismu.
    • Sami se neozvou, jestli ještě jako zákazník chci čekat, nebo objednávku zrušit....

nakupujte jinde

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

u každého zboží se na našich stránkách zobrazuje konkrétní datum dodání. Ve Vašem případě to je až 27.3, jelikož v těchto dnech probíhají v celé Číně státní svátky a všechny továrny budou ještě cca 2-3 týdny uzavřeny a poté začnou vyrábět zboží a posílat do Evropy. Proto u některých baterií je tento datum dodání. O datu jste musel evidentně vědět, protože jste dne 26.01.2014 20:14:59 potvrdil náš automatický emailový dotaz, že souhlasíte s tímto termínem dodání. Z naší strany tedy není důvod Vás nyní zbytečně kontaktovat, když jste odsouhlasil delší termín dodání. Pokud chcete objednávku stornovat, kontaktujte, prosím, naši zákaznickou linku.

Libor Tušar

• nekompletní informace o komponentech

obchod fajn jenom si pohlidat vírobce

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

pokud nekompletními informacemi myslíte absenci některého z kompatibilních modelů notebooku u Vámi zakoupené baterie, kterou jste si objednával, tak je to možné, protože neexistuje žádný centrální volně dostupný seznam kompatibilit, který by mohl výrobce nebo prodejce používat. Kompatibilita akumulátoru se určuje podle part. number a ne podle typu notebooku. Tohle je běžná praxe i u originálních akumulátorů. Podrobnější informace naleznete v našem eBooku o bateriích a akumulátorech, která si můžete zdarma stáhnout na našich stránkách.

zákaznická podpora

• Recenze byla odstraněna - zákazník nehodnotí nákup v eshopu.

• Žádné
    • Nalákání na slevu na SPHERE CARD, která nebyla uskutečněna - neochota obchodu překonat technické problémy.

Nedoporučuji - viz slabiny.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

dívám se na Vaši objednávku a sleva Sphere Card byla z naší strany uplatněna. Vaše karta není vydána přímo od Sphere Card, nýbrž od AUTO HÉGR, takže automatické ověření čísla karty nefunguje. Je to omezení ze strany Sphere Card, která provozuje ověřovací script pro eshopy. Situaci však vyřešil náš obchodník manuální slevou 5%.

Děkuji za pochopení

Libor Tušar

• objednaný kabel přestal po druhém připojení fungovat budu jej reklamovat

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

je mi líto, že máte s dodaným kabelem problém. Kabel Vám obratem vyměníme za nový kus.

Libor Tušar

• Neúnavnost v zasílání spamu!!!!!
    • Mám toho právě dost!I přes písemnou omluvu nedošlo k nápravě a stále jsem otravován spamem!!!!!!!!!!!!!!

Pro absolutní neschopnost zajistit takovou trivialitu jakou je zrušení generování spamu, bych si zde již nikdy nenakoupil.Kabelmanie si zřejmě neuvědomuje dopad negativní reklamy!

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

zřejmě máte na mysli dotazník od Heuréky, který Vám právě přišel. Tyto dotazníky nerozesíláme my, nýbrž samotná Heuréka. Nedomnívám se tedy, že se jedná o nevyžádanou reklamu. I přes to Vám děkuji za zhodnocení průběhu nákupu a věřím, že jste s dodaným zbožím spokojený a nebude jej kvůli jednomu emailu s dotazníkem spokojenosti vracet. :-)

jednatel společnosti

• Nefunkční telefonní spojení.

Část zboží v balíku chyběla a není možné se do obchodu dovolat.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

pokud nastala chyba v expedici, určitě se s Vámi spojíme a problém vyřešíme k Vaší spokojenosti. Telefon jsem nyní prověřoval a funguje, takže pokud voláte v naší pracovní době, neměl by jste mít problém se s námi spojit. Napište mi číslo Vaší objednávku do emailu, abych mohl celou věc prověřit.

Libor Tušar

• Nabizeji neco, kde stale meni termin dodani

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

bohužel jste neuvedl položku zboží, kterou máte na mysli. Termín dodání je samozřejmě závislí na skladových zásobách našeho dodavatele, případně na problémech přímo ve výrobě.