• nedostatečná komunikace
    • nedodržena lhůta k odeslání zboží

Na webu píší, že odesílají zboží druhý den, proto jsem si zde zboží objednala. Žádné vysvětlení ke zpoždění expedice objednávky nepřišlo. Po týdnu expedovali zboží. Nutně jsem potřebovala baterii k notebooku, takže za týden bylo opravdu pozdě. Zboží sem si objednala jinde.

• Zcela neseriózní jednání - zboží uhrazeno kartou, ale ani 11. den není objednávka vyřízena, byť byla náprava přislíbena po telefonické upomínce. Nyní se do obchodu nelze ani dovolat.

• poslali jiný neobjednané ,nevyhovující zboží

• Zboží nepřišlo ani po týdnu, i když bylo u produktu avizováno odeslání ihned
    • Komunikace bez odezvy
    • Žádná odpověď na emaily
    • Zboží nepřišlo ani po urgování

Objednala jsem zboží, u kterého bylo uvedeno odeslání ihned - potřebovala jsem ho co nejdříve. Ani po týdnu mi nepřišlo, nepřišel ani email o odeslání zásilky. Do obchodu jsem psala email, který zůstal bez odezvy. Po dalších několika dnech jsem volala a bylo mi řečeno, že mi zboží přijde po víkendu. Nepřišlo mi ani v úterý, na email nikdo neodpovídá, telefon nikdo nezvedá, nemám žádné zprávy od Zásilkovny, že by zboží bylo přijato.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Mrzí nás Vaše zkušenost, za vzniklé komplikace s dodáním se moc omlouváme.
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Katka

• zboží skladem na stránkách, uhrazeno kartou on- line ,ve skutečnosti zboží nedostupné, na vrácení peněz již týden čekám

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Děkujeme Vám za objednávku i zpětnou vazbu.
    Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace a peníze Vám určitě přijdou zpět.

Katka

Objednávka nebyla odeslána ani po 3. výzvě. Nemohl jsem čekat na doručení více jak týden. Rozhodně nedoporučuji, obchod nabízí zboží, které nemá skladem.

Vyřízení objednávky bylo v skutku rychlé. Bohužel baterie(zboží) nebyla funkční. Objednané zboží budu vracet.

Mrzí nás Vaše zkušenost.
    Děkujeme Vám za nákup i hodnocení.

• Netěsní - oproti jiným objednaným respirátorům stejné kvality

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Děkujeme Vám za objednávku i hodnocení.
    Je nám líto, že jste nebyl se zbožím spokojen.

Katka

U vybraného zboží bylo deklarováno, že je na skladě a po zaplacení bude okamžitě odesláno. Třetí pracovní den po zaplacení přišla zpráva, že ve skutečnosti zboží na skladě není a nedopatřením to nebylo do e-shopu promítnuto, a že peníze budou vráceny. Kladně hodnotím to, že se sami ozvali s vysvětlením. Peníze zatím nedorazily.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Omlouváme se Vám za vzniklé komplikace, nicméně jsme rádi, že se problém nakonec vyřešil.
    Děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Katka

• Zbytečně složité vyřizování zakázky v prodejně

• zboží přišlo v neporušeném stavu, v předpokládaném termínu.
    • odpovídalo co do napětí a proudu
    • technické zpracování především koncovky pro PC Asus neodpovídá originální dodávce, síla konektoru je cca 3,6 mm, když má být 4 mm, uvedeno na obalu, o vnitřní otvoru pro PIN nemluvě (nelze posuvným měřítkem změřit)
    • s PC se nesmí pohnout jinak kabel zdroje napájení z PC vypadne

Čekám na zboží, které bylo skladem a mělo dorazit druhý den již DVA TÝDNY.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Za komplikace se Vám omlouváme. Kontaktujte nás prosím na zákaznické lince +420 773 073 420.
    Určitě vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zboží zatím nedorazilo........

Dobrý den pane Petráši,

zboží jste objednal 23. 12. 2018. Mezi svátky jsme měli zavřeno, jak jste si mohl všimnout v objednávkovém formuláři i nahoře na webu v liště. Dnes proběhla inventura a zítra začínáme opět expedovat.

Děkuji za pochopení.

zákaznická podpora

Zboží byl zasláno omylem na jiné místo. Kontaktoval jsem prodejce, slíbil nápravu a od té doby se nic neděje. Je to víc než 14 dní.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

termín expedice Vaší objednávky je 12.12.2017, tudíž není možné, aby zásilka byla odeslána na jiné výdejní místo. Zřejmě jste objednával ve více eshopech a spletl jste se...

Děkuji za pochopení.

zákaznická podpora

• v nabídce obchodu je uvedená baterie NP-FV50,30. Dále při objednávání ani potvrzení objednávky už neuvidíte co vlastně objednáváte.

Dobrý den pane Kaplere,
    kontroloval jsem nyní objednávkový proces u této baterie a vše je v naprostém pořádku. V objednávce je vidět až do konce, že objednáváte baterii s kapacitou 1 600 mAh, která je kompatibilní s originálními typy NP-FV50, NP-FV70. Nevidím tedy v ničem problém...

majitel

• Objednávka z 18.7. 2017 nebyla do 21.8.2017 vyřízena.

Reakce obchodu Kabelmanie.cz

Dobrý den, podle čísla objednávky se jedná o Quad Lock pro Galaxy S8, který očekáváme od výrobce - první dodávka. Měla přijít tento týden, ale zatím nemáme potvrzeno odeslání ze skladu v zahraničí. Prosím ještě o sečkání pár dní. Bohužel to nemůžeme nijak urychlit. Určitě Vás budeme kontaktovat v případě, že by se mělo zboží nějak zpozdit, což už ale nepředpokládám.

Děkuji za pochopení

jednatel

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Žádné
    • Posílá a nechá si platit zboží,které jsem si neobjednal.I když vědí,že objednané zboží na skladě nemají,pošlou jiné.Informace přímo od zasilatele,kterému jsem volal v den doručení zboží.

S takovým prodejcem nejednat.Nakupuji u několika prodejců,ale toto se mi nikde nestalo!

• ma zbozi, ktere se blbe shani
    • Bohuzel kvalita vyrobku je nizka, pokazdne musim zbozi reklamovat, ale i potom nefunguhje jak ma na 100%. Napr baterie do mobilu misto beznych 4 dni vydrzi jen 2.

Chtelo by to nabizet kvalitnejsi zbozi, ne levnou cinu

• Nečitelnost fotografie. Nelze vybrat správnou koncovku nabíječky.

Dobrý den pane Hanuši,

dle Vaší objednávky jste si vybral nabíječku s nejrozšířenějším typem konektoru – MicroUSB: http://www.kabelmanie.cz/univerzalni-nabijecka-mobilniho-telefonu-s-microusb-konektorem-1a/ Díval jsem se na obrázek a konektor microUSB lze zřetelně rozeznat, že se nejedná o miniUSB apod.