• Příšerná komunikace! Spíš nekomunikace!
    • Žádné zprávy o stavu objednávky
    • Nějaká činnost až po stížnosti!!!

• Baterie dle zadání kapacita a vyobrazení ,ale přišla úplně jiná kapacita nižší. Po komunikaci mi bylo zdeleno že takto to výrobce dodává a nic víc. Nakonec bateri vrácena a po více než týdnu peníze vráceny.

Poslali jste mi úplně jiné zboží
    jak jsem chtěla

Druhý den po objednání mi sděleno přepravní firmou, že ruší dodávku z technických důvodů. Dále následoval klid nikdo mne neinformoval. Až po telefonické urgenci , nejprve jsem byl informován , že zboží mi bylo předáno. Po té mi bylo řečeno , že zboží bylo odesláno do Maďarska , ale , že už zpět na skladu.

Odesíláme ihned u nich znamená. Ve čtvrtek dopoledne objednáno a online zaplaceno. V úterý informace o předání přepravci.

• Bohužel zboží nefunguje.

• Byl doručen nesprávný výrobek.
    • I přes informaci u výrobku že je skladem trvalo odeslání 3 dny.

Obdržel jsem jiný než objednaný adaptér. I přes prosbu na rychlé vyřízení reklamace proběhlo vše pomalu a obchod radši akceptoval odstoupení od smlouvy než aby vše rychle vyřídil k mé spokojenosti.

poslali jiné zboží

Koupil jsem si baterii do DELL. Vydrží hodinu a 45minut!!! A to jsem striktně postupoval podle návodu na nabití a vybití baterie.
    Po telefonátu do firmy mi doporučili zboží reklamovat. O. K.
    Tak tedy zabalit, odnést na poštu, zaplatit a jsem zvědavý, jak dlouho budu čekat na odpověď. Sice se mi pán na "konci drátu" několikrát omluvil, ale to mi nezprovozní můj notebook. Tuto firmu jsem použil zřejmě dvakrát poprvé a naposledy!!!
    Orčík Vladimír - důchodce

• Chyba výrobku

• Doručeno jiné zboží a následující problémy s vrácením zboží

• - ze začátku bez komunikace, že se něco děje
    • - i když komunikovali, nesplnili co slíbili
    • - baterka vedená jako skladem, ale "nenašli ji", po dvou týdnech storno objednávky
    • - další dva týdny se snažím z nich dostat peníze, které jsem na začátku zaplatil, zatím bezvýsledně

Dejte si pozor na platbu předem, raději dobírku, aspoň nebudete mít nepříjemné zkušenosti jako já.

Nevím kde se stala chyba ale psaly něco a přišlo nám úplně něco jiného.

• zbozi nedorazilo

Zboží bylo uvedeno “skladem” a ihned k odeslání. Zajišťovala jsem si to i telefonicky a potvrdili mi to, že po obdržení platby odesílají. Po dvou dnech, kdy se nic nedělo, jsem se dozvěděla, že do dvou pracovních dnů odeslou. Opět nic...po opětném kontaktování mi bylo sděleno, že dodavatel shledal zboží vadné a bude to až další týden. Nabídli mi zrušení objednávky, což jsem okamžitě učinila a produkt objednala jinde, kde byl druhy den k vyzvednutí. Potvrzení sporná přišlo obratem, ale peníze se mi vrátily na účet až po týdnu a po mé opětovné urgenci...

• Nabízí zboží, které nemají na skladě.
    • Do telefonu lhali, že už je zboží na cestě, ale zboží vůbec neměli.

• Pri vraceni nefunkcniho zbozi ktere uz tak prislo byly.aspon rychle vraceny penize
    • Nejhorsi komunikace s obchodem co jsem kdy zazil
    • 10 dni si nikdo nevsiml objednavky

Lepsi se poohlednout po jinem eshopu

• Ceny relativně dobré. Dlouhou dobu od objednávky se v podstatě nic nedělo, ačkoli bylo zboží deklarováno jako na skladě. Po více než 2 týdnech jsem se snažil dovolat do eshopu, ale dostal jsem se do 20ti minutové smyčky "do jedné minuty budete spojeni" Na druhý den mi došla zpráva že zboží bylo expedováno a zboží bylo doručeno během 2 dnů

Dlouhé dodací doby, nulová komunikace

• Velmi špatná komunikace s obchodem.

Objednal jsem baterii do notebooku, zaplatil, přišla zpráva že bude odeslána a nic se nedělo. Po mém telefonickém dotazu mi bylo sděleno, že zboží dorazí další týden. Zase nic, po mém dalším dotazu mi sdělili, že baterii nemají, prý až v únoru. Požádal jsem o vrácení peněz a dosud je nemám - 14 dnů od objednávky a mé platby.