Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Siroky vyber soucastek pro vodni chlazeni

• Obchod volal, aby se dohodl na osobním převzetí zboží, i když se jednalo o drobnost za stovku.

nic

• Široký sortiment specifického zboží ( díly pro vodní chlazení PC )
    • Počáteční komunikace před objednáním zboží ( prodejce komunikuje do 24 hodin )
    • Doručené zboží odpovídá fotografiím a popisu na stránkách prodejce
    • Příznivé ceny zboží
    • Většinu zboží nedrží prodejce skladem ( pochopitelné v dnešní době, ale jako zákazník to vnímám negativně )
    • Zavádějící informace u produktů o předpokládaném odeslání k vám - v mém
    • případě přibližně + 7 kalendářních dní od data uvedeném na webu prodejce .
    • Smluvní dopravce - vybral jsem DPD - ukázal se jako nespolehlivý partner

S nákupem jsem ve finále spokojen 7* z 10 . Kdybych jako zákazník měl předem informací o delším termínu dodání od objednávky než je uvedeno na webu, počítal bych s tím a dal bych 9* z 10 . Pan Šustr odpověděl na všechny mé dotazy kolem specifikací, termínů atd.

• rychlost vyřízení
    • beproblémová komunikace
    • množství sortimentu
    • ochota poradit/doobjednat

• snaží se trochu poradit
    • zajímavé komponenty
    • pomalá doprava
    • předražená doprava
    • nedostatečné popisy u zboží

Objednal jsem vodní blok na grafiku který byl skladem a nedokázali mi ho za týden poslat. Ani žádná správa co je zabrzdilo. Potřeboval jsem to brzy ale čekal jsem zbytečně, tak mi zkazili prodloužený víkend. Podle mne je normální doručení maximálně do dvou dnů. Věřím že se vše zlepší, proto ještě eshop doporučuji.

• sotiment
    • ochota
    • zákaznický servis

Vše super

• Ceny, kvalita

• specifický obchod s díly pro chlazení
    • většina zboží není fyzicky skladem

Chápu že se jedná o specifické zboží které se neprodává jak horké rohlíky v kramu a tudíž je nesmysl mít fyzické zásoby něčeho co se možná ani neprodá ale datumy odeslání ze skladu výrobce uvedené na strankach jsu úplné scifi. Objednán blok dne 15.1 s tím že 17.1 bude odeslán, 18.1 odeslan dotaz na stav, přišla odpověď že zboží dnes budou expedovat, pak nasledoval email že zboží je pripraveno k vyzvednutí přepravní firmou. Od ty doby (dnes je 22.1) žádná komunikace ze strany prodejce a odpověď na stav objednávky. Vzdal jsem to a jsem rád že jsem za zboží neplatil předem. Ať si říká kdo chce co chce ale Alza v doručování a prozakaznickem přístupu nemá konkurenci.

Reakce obchodu JSComputers.cz

dnes jste posílal email s žádostí o stav objednávky a dnes jsme Vám taktéž na daný email odpovídali. V pátek jste posílal email s žádostí o stav objednávky, v pátek jsme Vám na daný email odpovídali. Pokud je něco urgentní, tak je možná vhodnější jako komunikační prostředek použít telefon, informaci byste dostal ihned a nemusel byste se rozčilovat, kde máte zásilku.

• Velmi milé jednáni
    • Ochota
    • Rychlé dodání objednaného zboží
    • Rychlá komunikace
    • Chybí mi Zásilkovna
    • Za mě příliš vysoka cena, pokud má být doprava zdarma

Reakce obchodu JSComputers.cz

vzhledem k cenám dopravy (a jejich růstu poslední dobou) jsme upřímně řečeno rádi, že můžeme z marže pokrýt alespoň dopravu zdarma v tom formátu, jako ji máme doposud :-(
    Děkujeme za objednávku.

Vše super

• Sortiment i specializovaný i na tuning Pc a jiné.

Vždy, když jsem hledal něco pro vylepšení nebo sestavu, tak jsem to zde našel. Poslední dodávka zboží nebyla kompletní ale jistě jen výjimka. Jinak mám dobré zkušenosti vždy bylo vše Ok

• Bezkonkurenční výběr vodního chlazení a skříní
    • Obednam v sobotu a i když celý košik je skladem a zaplacení hned online. Furt nic týden 0. Tma. Nic nebude. Chápu u nějaké kraviny za 5korun. Ale zboží za 16000kc. Moje nervy. Nevim co prachy nevim co zboží.

Reakce obchodu JSComputers.cz

tak nevím, jestli se oba díváme na stejnou objednávku, ale ve Vaší objednávce nebyl skladem v době objednání ani jeden z pěti produktů, natož všechny. Tak si úplně nejsem jistý, kde se stala chyba ve Vaší recenzi. Každopádně objednávka Vám byla ve čtvrtek (jedna polovina) a v pátek (druhá polovina) odeslána.

JSComputers.cz.

• Široká nabídka komponentů pro vodní chlazení
    • Datum předpokládaného odeslání zboží úplně nesedí (v mém případě bylo zpožděno o 2 dny)
    • Zmatky při odeslání zboží

Předpokládané datum odeslání zboží avizované obchodem bylo 1. 11. 2023 (středa). Konečně v pátek (3. 11.) přišel e-mail informující o odeslání zboží a o tom, že mě bude dopravce (DPD) informovat o převzetí zásilky.

Do pondělí 6. 11. 2023 jsem žádnou informaci od DPD nedostal, a proto jsem se do obchodu snažil celý den dovolat – neúspěšně. Nakonec jsem se dovolal v úterý 7. 11. Obchod následně zjistil, že zásilka byla nějak špatně odeslána (údajně chyběla data, ať už se pod tím skrývá cokoliv). Nevím, zda se jednalo o chybu na straně obchodu nebo na straně dopravce.

Nakonec to obchod s dopravcem nějak vyřešil a zásilka mi byla doručena 9. 11.

bohužel tuto sezónu máme s DPD problémy neustále :-(
    Omlouváme se za komplikace.

JSComputers.cz.

• Napsali mi, že zboží nedodají
    • Zboží nedodali

Zboží (nářadí od Makity) inzerovali za cenu o 20% nižší než ostatní české eshopy. Když jsem si ho objednal, odepsali, že už ho nevedou.

Reakce obchodu JSComputers.cz

distributor nám po objednání produkt odstranil z nabídky a objednávku stornoval s tím, že produkt již nejsou schopni dodat. Proto jsme stornovali objednávku i my Vám. Omlouváme se za komplikace.

JSComputers.cz.

Perfektně zabaleno těším se na další spolupráci

Reakce obchodu JSComputers.cz

Děkujeme za objednávku :-)

Výborná komunikace
    Velmi kvalitní komponenty
    Velmi vstřícné jednání
    Odpovídající dodací lhůta

• Siroky sortiment ne zcela standardniho HW a velky vyber dilu vodniho chlazeni.

• Specialista na vodní chlazení a stavbu PC