Pišem vám ohľadom objednávky č faktúry 28383 Hadica Masterkleer clasic 19/13....takže to čo mi prišlo určite nieje hadica Masterkleer clasic 19/13. pretože ma na sebe popis REHAU RAUCLAIER -E Z KOHO SI TU ROBITE DEBILA ???? Hadica Masterkleer clasic 19/13.je čistá bez akehokoľvek popisu na nej a je ohybná keby si chcem kupiť to čo mi prišlo kúpim to Kauflande a nie vo vašej firme. Beriem to ako podvod ...mal som v pláne u vás nakupovať veci na vodné chladenie v budúcnosti vo veľkom množstve...ale toto je cez všetky čiary čisty ojeb a verte mi že o ňom poviem všetkým mojim zákazníkom.

Zboží dorazilo dle termínu. Komunikace s p.Šustrem na výbornou
    ( jedna položka chybně dodaná, ale obratem nabídnuta položka
    v lepší kvalitě, která byla skladem a dodaná na druhý den ).
    Obchod mohu vřele doporučit.

• Profesionalita
    • Spolehlivost

Prostě super obchod i jednání.

• Po týdnu se stále neozval dopravce, kdy nám bude zboží doručeno. Obchod by si měl vybírat lepší dopravní společnosti než DPD nebo ČP, když nejsou schopni doručit zboží podle avizovaného itineráře, tedy že v úterý zboží převezmou a ještě v pátek nevíme, kdy dorazí :-(.

• ZIadnu som nenasiel
    • Komunikacia zo strany obchodu ziadna

Po vytvoreni objednavky som kontaktoval obchod niekolko krat cez mail ohladom terminu dorucenia objednavky. Nakolko mi nesedel termin dorucenia - tovar bol na ceste a mal dorazit za par dni. Kedze sa mi nezdal termin (inde tovar nemali), tak som si chcel tuto skutocnost preverit. No zo strany obchodu bola uplna ingoracia akokolvek reagovat na moje maily. Ako som predpokaldal zrazu termin posunuli o 2 masiace a objenavku mi zrusili z dovodu nezaplatenia. Ale mam platit obchodu co mi nevie odpovedat ani kedy dojde objendavka, respektive sa neunuvaju vobec odpovedat?

• Široký sortiment komponent pro vodní chlazení

• Specifický sortiment
    • Prodejce má zkušenosti a je to znát

Rozumné dodací lhůty. Příště nakoupím opět zde.

Osobní přístup, ochota.

• Seriznosť, komunikácia.

• Velmi rychlá komunikace a možnost i po odeslání objednávky doplňovat / odbírat objednávané zboží
    • Perfektní obchod pro věci na vodní chlazení PC
    • Ochotní a poradí

• Sortiment zbozi
    • Rychla komunikace
    • Dlouhe dodaci lhuty
    • Lhani o terminech dodani
    • Predrazene postovne a balne

Zpravidla na heurece recenze nepisu, ale tady jsem musel. Nakupoval jsem zde roky a vzdy byly nejake problemy s dodanim zbozi. Vzdy jsem to nakonec presel, protoze maji sortiment, ktery moc ceskych eshopu nema. Posledni objednavka byla ovsem vyjimecna. Nejen ze neprisla ve smluveny termin, ale den po dni se i po emailovem ujisteni protahoval termin dodani dal a dal. Nakonec asi kolegovi dosla trpelivost a proste na objednavku prilepil "odeslano". Jako "odeslana" byla objednavka 3 dny a doted nemam ani cislo baliku, ani SMS od DPD o podani zasilky, proste nic a to je jiz 16-ty den od vytvoreni objednaky.

Pokud se nekdy rozhodnete objednavat z tohoto shopu, obrnte se velkou davkou trpelivosti a doufejte, ze zrovna Vy nespadnete do teto pasti.

Výborný obchod, jako vždy nákup na jedničku a mají super ceny

• jako jediný ze 2 českých obchodů mají barevné interní pc kabely
    • dodali rychleji než bylo u zboží napsáno

super obchod s pc komponenty a jeho tuningem jen nevýhoda je možnost jednoho dopravce

• Široký sortiment
    • Delší čekací doba z důvodu objednání zboží přímo od dodavatele

• spolehlivost
    • profesionalita

• profesionalita
    • ochota
    • vstřícnost
    • preciznost
    • odbornost

profesionální přístup, odbornost, vstřícnost, ochota majitele vše trpělivě vyslechnout a poradit. Odvedená práce je ukázková. Mohu doporučit každému, kdo uvažuje o tiché a spolehlivé sestavě.

• Žádná

Majitel je zřejmě duševní chudák a nemůže asi za to, potom by se měl ovšem léčit a nikoliv opruzovat napálené zákazníky. Zboží za 5000 se mu údajně ztratilo mezi skladem a dopravcem DPD. S DPD nemám poslední 3 roky žádný problém, a to sem ke mě jezdí minimálně jednou týdně. Po mých urgencích, kdy na zboží čekám měsíc a dotazu, zdali jim jejich chování nepřijde poněkud blbé, mi bylo oznámeno, že blbý by to mělo být mě :-))) Opravdu zábavné, doporučuji se jim vyhnout velkým obloukem a hlavně bych jim za zboží neplatil předem, potom se s ním budete akorát hádat a peníze budou fuč :-))) Takže tohle není ani nula bodů, je to v mínusu.

Reakce obchodu JSComputers.cz

myslíte ten "duševní chudák", co protistranu častuje slovy jako čů... nebo ko.... ? To jste si mně asi spletl sám se sebou. Vám nepřijde Vaše chování trochu "blbé" a to velmi jemně řečeno ? Myslíte, že to co se stalo Vám se nám stalo poprvé ? Ne, nestalo, ale naprosto poprvé se nám stalo, aby se někdo choval jako arogantní hovado nejdřív po emailu a pak jako sprosťák po telefonu. Stejně jako ostatním jsem se Vám snažil normálně vysvětlit proč a co se stalo a polknul jsem ten Váš arogantní email s tím že fajn, zkusíme to nějak v klidu vykomunikovat. Viditelně Vy jste o to neměl zájem a po těch Vašich sprostých urážkách jste položil telefon. Já na normální komunikaci připraven byl...

• Ochota, dobrá komunikace

Skvělá zkušenost s obchodem, komunikace, ochota sehnat i zboží, které není ve standardní nabídce. Reálné zkušenosti prodávajícího s nabízeným zbožím ( vodní chlazení). 100% doporučuji.

Reakce obchodu JSComputers.cz

děkuji moc za kladné hodnocení.

Jan Šustr.

• výborná komunikace, o každé změně objednávky jsem byl informován
    • preferoval bych nějakou levnější formu doručení např. pro malé objednávky (Zásilkovna apod.)

Má první objednávka v tomto obchodě. Za mě vše ok.

Reakce obchodu JSComputers.cz

děkuji moc za kladné hodnocení. S tou Zásilkovnou je to poněkud těžké...mít v nabídce dopravce, který dva měsíce v roce v podstatě nefunguje a mít z toho hromadu naštvaných zákazníků úplně nepotřebujeme...až začnou skutečně normálně fungovat celých 12 měsíců v roce tak o tom budeme uvažovat.