Dobrá komunikace.

• zboží v pořádku dorazilo
    • Delka vyřízení objednávky bez informování zákazníka

Po objednání a zplacení zboží dále z obchodu nebyla zádná informace o stavu objednávky, teprve po 6 dnech od objednání zásilku zabalili a odeslali. Takže je potřeba počítat u tohoto obchodu s delší dodací dobou.

• Moc hezká prodejna, nejen výdejní místo.

první nákup, super

• dobrá cena, rychlost vyřízení
    • objednáno s s příplatkem za dopravu ČP Balík do ruky, místo toho bylo podáno na poště formou Balík na poštu. Musel jsem tedy cestovat na poštu do vedlejší obce. ČP argumentuje logocky dokladem o podání na poštu, prodejce chybu nepřiznal, ale na žádost mi alespoň vrátil rozdíl ceny obou služeb.

až na problém s dopravou ok

Naprosto super obchod, ochotně se vším poradí.

• Rychlé jednání, cena

Bez problémů.

• Dobrá cena.
    • Rychlost dodání.

Rychlost vyřízení ojednávky

• Nevěděl jsem si rady, kdy mi bylo ochotně vše vysvětleno do telefonu. Velice příjemný přístup.

První nákup ku spokojenosti

ochotný personál

• Rychlé jednání a kvalita obchodu

• Nekompletní dodávka

Jsem nespokojen a současně i spokojený nad očekávání. Nesrozumitelné? Vysvětlím. Objednal jsem si blok motoru na elektrokolo. Přes všechna ujištění zaměstnanců firmy Bartabike Hradec Králové objednávka došla nekompletní. Chybějící díl reklamační oddělení obhajovalo různě (tisková chyba a že nelze můj problém aktuálně vyřešit ap.) Díl jsem tedy vrátil. Stejný díl jsem si objednal, podotýkám u totožné firmy Bartabike ale v Úpici, kde se velmi ochotně vyřešení mé záležitosti věnoval pan Jansa, který mi ověřil dostupnost dílu a druhý den jsem měl díl doma. Potvrzuje to v plné míře rčení, že když dva dělají totéž, nemusí být výsledek stejný. A tak nakonec má můj příběh šťastný konec, díky maximálnímu nasazení a velké ochotě pana Jansy a celému kolektivu fy Bartabike Úpice a BP Lumen tamtéž, kterým patří moje velké poděkování.

Vše v pořádku, mohu jen doporučit

• Dobré ceny rychlé jednání

O.K.