rychlé dodání, super

Rychlost , ochota. Vše ok

• Rychlé, výborná komunikace..

Rychlé odeslání, dobrá komunikace.

Vše v naprostém pořádku dokonale zabalené kolo seřízené. Dlouho jsem zvažoval nákup kola přes internet ale tady mohu doporučit na 100%

• Velmi vstřícný přístup personálu
    • Hezké prostředí
    • Kolo jsem si mohl vyzkoušet a nakonec jsem zvolil jinou velikost, což nebyl vůbec problém

• qayron je velmi dobrý v poměru osazení/cena
    • Špatná předprodejní příprava

Původně jsem chtěl dát nedoporučuji, ale nakonec doporučuji, ale kolo, které Vám přijde je tzv. DoDo. Řetěz je o 2 články než by měl být, spodní doraz hazky nedoštelovaný, odstup hazky od kazety také ( šroubek úplně povolený, brzdy ( hlavně zadní ) mastné, sedlovka suchá, přední osa suchá, zadní mázlá jen tak na oko. Řetěz přeskakuje na nejmenší pastorek, buď kratším řetězem nebo špatným seřízením hazky.

Dobrý den Václave,
    děkujeme za Vaši recenzi, zároveň nás velmi mrzí Vaše negativní zkušenost s nákupem. Každé jednotlivé kolo před odesláním seřizují naši mechanici na montážních stojanech. Nicméně i po tomto seřízení se může stát, že po prvním zatížení kola se usadí koncovky bowdenů a lehce se chod řazení může rozladit . Sedlovku dle našich předchozích zkušeností necháváme suchou, mazivo na sebe často lepí nečistoty, které se dostávají do rámu a mohou způsobovat nepříjemné zvuky. Osu předního kola necháváme též suchou z důvodu montáže ochraného materiálu vidlice. S nově přicházejí kolekcí kol Qayron, intenzivně řešíme i nový způsob balení, který bude rychlejší a uživatelsky přívětivější a tomuto problému bude předcházet.
    V případě jakýkoliv dalších problémů kontaktujte nás nebo našeho servisního partnery Kolofix, který má pobočky po celé České republice.
    Velice si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro náš rozvoj a nabízené služby velmi důležitá.
    Za celý tým Joy.bike
    s pozdravem
    Michal Z.

• Rychlost a kvalita

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za kladné hodnocení.
    Za tým Joy.bike

• rychlost, dobře zabaleno

Reakce obchodu Joybike

děkujeme moc za pozitivní recenzi. Budeme se těšit na příští nákup.
    Joy.bike

• Vstřícné, slušné chování a pečlivé vysvětlení
    • Žádná

Reakce obchodu Joybike

jsme nesmírně rádi, že se Vám nákup na naší prodejně líbil. Budeme se těšit na další návštěvu.
    Za celý tým Joy.bike

Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za kladnou recenzi.

Vše OK.

• Velmi dobrá a příjemná komunikace se zaměstnanci obchodu, jsou velmi vstřícní a poradí.

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na další návštěvu naší prodejny.

Joy.bike

Dobré den zboří,,pořádku dorazilo...dneska jsem vyzkoušel ...komunikace dobrá ,, rychlé dodání..jsem spokojená,,určitě zas využijí obchod..Přeju hezký den ... Pán Jára

Reakce obchodu Joybike

jsme rádi, že jste se zbožím spokojen. Děkujeme za kladné hodnocení Vašeho nákupu. Budeme se těšit na další objednávku.

Joy.bike

Ráno jsem si kolo objednala a druhý den bylo na poště. Naprostá dokonalost

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za krásnou recenzi. Budeme moc rádi, když se k nám opět někdy vrátíte.

• Kvalitní produkty
    • Rychlost odeslání
    • Příznivé ceny
    • Kvalita balení

Dobrý den, Tomáši,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s objednávkou spokojen.

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá komunikace

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za pozitivní recenzi.

• Rychlé jednání, profesionální přístup

Reakce obchodu Joybike

děkujeme za pozitivní hodnocení, moc si toho vážíme.