-profesionální přístup
    -dobrá cena
    -rychlé dodání

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Děkujeme mnohokrát za super recenzi. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i příště. :)

• opravdu rychlost

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Vzorně zabaleno jen kapku se zpožděním. Ale spokojen.

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Děkujeme mnohokrát za super recenzi. Jen bychom si dovolili upřesnit, že jste si objednal produkt s avizovanou dobou dodání "do 10 pracovních dní" (uvedeno u produktu) a odesláno to bylo 5. pracovní den. Pokud tedy došlo při komunikaci s kolegou ohledně doby dodání k nějakému nedorozumění, omlouváme se a upozorníme ho, ať nerazí politiku slibem nezarmoutíš :) Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Skvělá komunikace i přístup!

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Super komunikácia, ochota personálu,professionalita. Som nadmieru spokojný. Určite by som nakupoval znova.

Reakce obchodu JK-Racing.cz

• Velký výběr sortimentu.

Určitě doporučuji. p. Kovář je odborník na svém místě, Pomohl mi s výběrem správného šteftu a upozornil i na co si mám dát pozor při měření rozměrů. Příště jdu opět do tohoto obchodu. :-)

Reakce obchodu JK-Racing.cz

• Rychlé dodání,tak jak to má být.

Reakce obchodu JK-Racing.cz

• Perfektní komunikace. Dodání během dvou dnů. Skvělý pan Kolář.

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Odbornost, skvela komunikace, ochota a zkusenost prodejce

• Vymění zboží

• Dobrá komunikace.

• Přehledný eshop
    • rychlá komunikace
    • zboží bylo vyexpedováno trochu déle, než jsem čekala, asi o dva dny, ale ničemu to nevadilo. Zboží přišlo v pořádku.

Reakce obchodu JK-Racing.cz

Děkujeme mnohokrát za super recenzi a omlouváme se za prodlení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i příště. :)

Supr komunikace a vstřícnost.

• Rychlé jednání
    • Skvělá kumunikace