• Rychlá a bezproblémová komunikace

obchod bezva, ale naprosto fatální dodávka od Balíkovny. NIKDY tuto společnost nebrat. Svévolné rozhodnutí o změně určeného místa do velké vzdálenosti od požadovaného a uhrazeného místa dodávky.

Som spokojna s obchodom JIRNOOO.

Obchod osobně nedoporučuji. Vytvořil jsem objednávku na zboží uvedené jako skladem 20.4.24 Nedostal jsem žádné info že by byl nějaký problém, ale zboží stále nedorazilo. 25.4. jsem tam volal kde je problém a bylo mi řečeno že zboží se naskladňuje... Ještě ten den mi přišel email že už je to všechno nachystané a další den že se to bude odesílat. 26.4. jsem tam opět volal kolem jedné hodiny odpoledne s otázkou jak to vypadá. Řekli mi že balík je přichystán, ale dopravce jezdí až kolem 16té hodiny... 29.4. jsem tam opět volal s otázkou jak to vypadá. Řekli mi že to nestihli odeslat, ale že na 100 procent to půjde dnes a zítra to mám doma...objednávku jsem ihned stornoval...

Dobrý den

do Vaši objednávky nám pochyběla jedna položka, ta se donaskladnila v pátek.
    Jak Vám slíbil kolega, v pátek bude odeslána - to se podařilo, objednávka je zabalená, jen bohužel svoz přepravce přijel v poledne a objednávka byla vychystána odpoledne, takže jsme ji již nemohli přepravci řidiči - byla dnes připravena na hromadě pro odeslání.
    Objednávku jste chtěl bohužel stornovat, takže jsme ji našli mezi ostatními balíky a stornovali.

• nabídka zboží a ceny

• RYCHLE DODANI

• přehledné levné

• Rychlost zpracování objednávky

• spolehlivost

• Ceny
    • Výběr sortimentu

První nákup, zatím maximální spokojenost.

Rychle a v pořádku vyřízeno.

Zboží je jiné, než deklarované

Dobrý den

pokud se zboží nejste spokojen, tak není nic jednoduššího, než jej vrátit do 14 dnů :-)

Stačí tak učinit přes náš vratkový systém na www.jirno.eu/reklamace

vše ok

výborná komunikace, okamžitá domluva

• Komunikace, cena

Rychle odesláno po připsání platby na účet.

• Balení zboží
    • Poškozené zboží

Pracovní světlo mi bylo zasláno zřejmě v neoriginálním obalu, nebo pouze ve vnitřním obalu který byl měkký jako obyčejná A4 a omotané strečovou folií.
    Tím pádem se zboží zřejmě přepravou poškodilo tak, že teleskopický stativ ke světlu nelze využít v plné délce a praskla plastová matice na ukotvení vrchní části světla.
    Bohužel i v tomhle stavu světlo nutně potřebuji k práci která nepočká, tak než abych čekal na reklamaci raději si jej nechám a píšu tuto recenzi aby si každý mohl udělat obrázek jak v obchodě Jirno probíhá kontrola kvality zabalení zboží.

Dobrý den

děkujeme za recenzi - jednoduše si založte reklamaci na www.jirno.eu/reklamace a mrkneme na to - založit reklamaci zabere méně času, než naspat recenzi na heuréce - produkt kdyžtak vyměníme :-)

• Dobré ceny
    • O trochu delší doba dodání v porovnání s jinými obchody

+ široký výběr za výhodné cen
    - dlouhá dodací lhůta, ani po týdnu zboží nebylo doručeno, až snad během dneška po upomínce

Dobrý den

bohužel nám jeden kousek pochybil do Vaši objednávky, dnes by se měl doskladnit a objednávku hned vyřídíme :-)