• Rychlost dodání, cena

Maličkost - v popisu parametrů žárovky je v e-shopu 1300 lm , ale na krabičce co mi přišla je jenom 1200 lm......

• Rychlé vyřízení objednávky.

není co psát, peníze jsou pryč, zboží nikde.

Dobrý den

objednávka je dneska na doručení, balík má česká pošta od pátku - objednal jste ve čtvrtek a v pátek jsme to odeslali (druhý pracovní den), negativní recenzi celkem nerozumíme.

Tady je tracking k Vaši zásilce:

• Rychlost, funguje výborně

• Menší komunikace o průběhu nákupu

• dosud bez komunikace ze strany obchodu

Dobrý den

objednal jste si 50 ks produktů a máme skladem 42 - proto objednávka nebyla zatím odeslána. Předal jsem na kolegy ze skladu, aby Vás kontaktovali zda poslat jen 42 ks, nebo budete chtít počkat na celých 50.

• Uvádějí skladem zboží, které nakonec nemají a objednávku stornují

Dobrý den

bohužel jsme měli poslední kousek za akční cenu a jiný klient byl rychlejší - věřili jsme, že pro Vás seženeme ještě jeden kousek za "starou cenu", ale bohužel jsme u výrovce nebyli úspěšní. Věříme, že to pro Vás nebude překážka pro nakoupení i příště :-)

Doplnění: Vyřešeno po telefonu, dnes odesíláme 42 ks

• výborná komunikace
    • skladové zásoby
    • Technická specifikace zboží neodpovídala popisu

Jsem na rozpacích, jak hodnotit. Vše bylo OK, akorát na objednaném zboží (VESA držák TV) byl na produktové stránce výrobku obchodu výslovně uveden rozměr 75x75 mm, kvůli kterému jsem držák objednal. Bohužel po zaslání zboží jsem zjistil, že je podporován formát 100x100 mm a vyšší. Na stránkách výrobce bylo vše OK, což jsem ovšem před koupí nekontroloval. Z vícero důvodů bylo pro mne menší zlo si doma držák resp. úchytnou desku předělat, ale bylo to kvůli pochybení prodejce zbytečné. Na zaslanou výtku reagovali omluvou, nicméně popis výrobku po třech dnech mají stále uvedený špatně.

• Rychlá a bezproblémová komunikace

obchod bezva, ale naprosto fatální dodávka od Balíkovny. NIKDY tuto společnost nebrat. Svévolné rozhodnutí o změně určeného místa do velké vzdálenosti od požadovaného a uhrazeného místa dodávky.

Som spokojna s obchodom JIRNOOO.

Obchod osobně nedoporučuji. Vytvořil jsem objednávku na zboží uvedené jako skladem 20.4.24 Nedostal jsem žádné info že by byl nějaký problém, ale zboží stále nedorazilo. 25.4. jsem tam volal kde je problém a bylo mi řečeno že zboží se naskladňuje... Ještě ten den mi přišel email že už je to všechno nachystané a další den že se to bude odesílat. 26.4. jsem tam opět volal kolem jedné hodiny odpoledne s otázkou jak to vypadá. Řekli mi že balík je přichystán, ale dopravce jezdí až kolem 16té hodiny... 29.4. jsem tam opět volal s otázkou jak to vypadá. Řekli mi že to nestihli odeslat, ale že na 100 procent to půjde dnes a zítra to mám doma...objednávku jsem ihned stornoval...

Dobrý den

do Vaši objednávky nám pochyběla jedna položka, ta se donaskladnila v pátek.
    Jak Vám slíbil kolega, v pátek bude odeslána - to se podařilo, objednávka je zabalená, jen bohužel svoz přepravce přijel v poledne a objednávka byla vychystána odpoledne, takže jsme ji již nemohli přepravci řidiči - byla dnes připravena na hromadě pro odeslání.
    Objednávku jste chtěl bohužel stornovat, takže jsme ji našli mezi ostatními balíky a stornovali.

• nabídka zboží a ceny

• RYCHLE DODANI