• vše šlo hladce

• Obchod nabízí litinové nádobí za dobrou cenu.
    • Sdělili mi telefonicky, že je zboží vyprodané, ale že mi peníze vrátí až 12.12.2023. Ve svých Obchodních podmínkách mají uvedeno, že peníze mají vrátit bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů,bale tímto se sami neřídí a hrají zdržovací hru. Zřejmě nejsem sama, kdo takhle pořídil, a proto je nahlásím na SOI a ČOI, pro nedodržení Obchodních podmínek.

Reakce obchodu Jenifer.cz

Dobrý deň. Platba vám bude vrátená v zákonnej lehote, tak ako vám bolo oznámené. Táto lehota ešte plynie a bude riadne dodržaná. Ďakujeme

• rozbite zbozi
    • dostanes co si zaplatis, krabicky cele, zbozi rozbite
    • NEDA SE JIM NEDOVOLAT

Z 10ks zbozi od nich dorazily 4ks rozbite, to jako vazne ???
    Udany reklamacni telefon VYPNUTY od 24.11 do dneska 29.11.
    Vysmech

Reakce obchodu Jenifer.cz

Dobrý deň. Objednali ste si tovar, ktorý vám prišiel poškodený prepravcom. Následne sme vám ponúkli vrátenie peňazí, vzhľadom na to, že sa jednalo o tovar v hodnote 16Kč a nie je relevantné zasielať nový kus. Tel. je plne funkčný a budeme vás citovať: "nebudem volať, keď má minúta stojí 6kč". Ďakujeme

Nemůžu hodnotit, zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Jenifer.cz

Dobrý deň, tak prosíme o hodnotenie keď vám bude tovar dodaný. Objednali ste si produkt s dlhšou dobou dodania, prosíme o úpravu tohto nerelevantného hodnotenia. Ďakujeme

Viditelná vzdálenost 2 cm. Brýle naprosto k ničemu. Vyhozené peníze.

Dobrý deň,

veľmi nás mrzí, že ste neni s produktom spokojný. Samozrejme pokiaľ Vám tovar nevyhovuje máte nárok na odstúpenie od zmluvy do 14 dní, bez udania dôvodu. Tovar, ktorý ste si objednali je hodinárska lupa, slúži na jemne práce pod lupou a nie ako dioptrické okuliare na čítanie. Tovar dlhoročne predávame a sami ho máme vyskúšaný na vlastných technikoch a ide o vynikajúci produkt, ktorý je ideálny pre hodinárov, modelárov, zberateľov, znalcov alebo všetkých ktorý potrebujú mať vysoké zväčšenie a voľné ruky. Produkt nie sú dioptrické okuliare, všetky tieto informácie sú v samotnom popise. Áno mate pravdu, s lupami na očiach sa nedá behať a nevidíte s nimi do a ani na vzdialenosť napr. pol metra. Ďakujeme

Na stránkách psali doručení druhý den. Když po pár dnech nic nepřišlo konstatovala jsem je e-mailem, přišla mi odpověď, že se omlouvají ale budou odesílat v pondělí (po týdnu) v úterý nic nepřišlo chtěla jsem zrušit objednávku a řekli mi že je zboží odeslané a zrušit nelze. Vyvarujte se téhle společnosti obloukem.

Dobrý deň,

veľmi nás mrzí, že Vám produkt nebol doručený v danom termíne . Bohužiaľ, keď je daný produkt už v preprave nevieme stornovať objednávku. Keby sa nachádzal ešte u nás ,samozrejme by s tým nebol problém. Keď ste volali bol balík už v PPL. S pozdravom

• Vše v pořádku.

Zboží bylo sice v pevné papírové krabici, uvniťř však byly originální obaly pomačkané, zpřehybané- špatně zavřené!!!

• Rychlé doručení
    • 0 žádné nevím

Velká spokojenost jak s ochodem,tak s výrobkem

Rychlé odeslání zboží, vše v pořádku

Dodání zboží a komunikace s obchodem,výborné.

• Dodání v termínu

• Super jako vždy

Není co dodat chodím do obchodu ráda, a žádný problém jsem neměla

• pružné jednání,rychlá expedice
    • 0

Na zboží se vyplatilo počkat, snad jen - mohl obchod dát vědět, že nedodrží termín dodání a ne čekat, až zavolám.

• Jeden den objednáno, druhý den dodáno. Rychlost dodání.

Rychlost dodání, vše v naprostém pořádku

ochotné jednání