• Na díl jsem čekala skoro 14 dní a stále nic nedošlo. Po opětovné výzvě na e-mail kdy zboží bude odesláno nebyla žádná reakce, žádná odpověď a když jsem zkusila vytočit tel. číslo bylo vypnuté, proto jsem zvolila jiný obchod kde jsem díl objednala

Nedoporučuji

• NIC
    • Pán je lhář a podvodník,30.1jsem objednal zboží a zaplatil, zboží doposud nedorazilo, stále nějaké výmluvy. Po dohodě že mi vrátí peníze-taktéž pouze sliby a lži. Peníze jsou v nedohlednu dnes je 21.4.2017 stále a stále jen od něho výmluvy. Zvažuji podat na něj Trestní oznámení pro podvod.

Pdvodník a zloděj který se nestydí okrást i invalidní lidi.
    Tento obchod NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!

• -------
    • zboží jsem zaplatil předem, ale neobdržel, stejně jako ostatní,
    • do telefonu jen slibuje, teda, když se uráčí ho zvednout
    • rozhodně nehodlá zboží poslat
    • vrácení peněz tam nehrozí
    • je zřejmé, že jde o podvod

Stejný majitel, stejný problém na www.jbautodily.cz, www.skoda-nahradnidily.cz pozor na něj.

• JSOU TO PODVODNÍCI !!!!!!!!!!!

nedoporučuji ten to obchod jsou to podvodníci !!! zboží jsem zaplatil, ale neobdržel.

• vôbec nič
    • nezodpovedný, arogantný, klamú,

sú to obyčajný klamári po objednaní som čakal 10 dní a stále mi nič neprišlo tak som im volal a tvrdili že oni poslali ale nič neprišlo po štvrtom telefonáte som to vzdal nemalo to význam. preto chcem varovať všetkých aby sa vyvarovali nákupom u týchto pánov a už vôbec by som im neplatil vopred

• Pán je normální zloděj.
    • Tak jak všichni píší. Stále jen do telefonu slibuje, resp. lže, protože nehodlá nic poslat. Ani zboží, natož vracet peníze.

Uvažuji o podání hromadné žaloby na pana Bartoně, aby celková částka překročila 5000 pro spáchání trestného činu. Pokud jste ve stejné situaci, ozvěte se mi na [email protected]
    Kromě jbautodily.cz si dejte ještě pozar na:
    www.e-nahradnidily.cz, www.octavia-dily.cz a možná i další, kde je majitel abart-online s.r.o.

• Žádné pro není.
    • Podvodníci, lháři.
    • Zboží vůbec neposlali, při komunikaci pouze slibují, že zboží dorazí po víkendu, a když ne po víkendu tak zítra určitě.
    • Při pokusu o navrácení peněz zpět zas říkají, že dnes poslali a zítra určitě dorazí...prostě jen kecy.

Nechápu, kluci co jim teče mléko po bradě....
    Ale jak se říká na každou svini se vaří voda......
    Rozhodně NEDOPORUČUJI.

Super obchod zboží jsem dostal do 2 dnu

Naštěstí jsem neplatil předem takže jsem zatím nic neplatil. Po obržení emailu objedávky 14 dní bez reakce. Neodpovídá na emaily nic. Objednavku jsem zrušil! Je to nějaká bouda..

• Zásadně nedoporučuji a naprosto souhlasím s předchozími negativními příspěvky. Prodejce nedoručení zboží svádí neustále na českou poštu. Týdny se s ním budete dohadovat o zboží nebo vrácení peněz. Zásadně nedoporučuji platit za zboží předem. Byla to moje první negativní zkušenost s internetovým obchodem. Já už bych od něj nechtěl ani šroubek. Pokud si chcete ušetřit nervy a čas, tak si vyberte osvědčeného prodejce.

Nedoporučuji

• zaplatili jsme předem na účet a uplynul měsíc a zboží nikde, 2 x se ztratil balík,pak že pošle peníze na účet atd,je to hrozný lhář,dejte si pozor !!!!

neposílejte peníze předem

• -------
    • Neschopnost obchodu,ale hlavně majitele,ptáte se na zboží,prý je odeslal,ale zboží nikde,voláte po druhé a opět nic,pan majitel Vám lže jak jej znovu posílal,a opět nic!Udělá si z Vás jen srandu!

Nedoporučuji! -5 !

• zboží přišlo, ale uplně jiné
    • jiná značka, nějáké číny nebo polsko...na reklamaci nereáguje...podávám na něj trestné oznámení PČR, a udal jsem ho na ČOI...nenechám se sebou vyjebávat od takových "obchodníků"

kdo má podobný problém řeště to s Policií a s ČOI a ne s tímto obchodem...

• Vůbec nicžádný výhody nejsou
    • Poslal spatny díl zboží mu bylo vráceno a on dál nereaguje telefony nedveda a peníze nemíní vracet jenom slibuje největší zruda

Odebrat mu živnost a poslat ns něho kontrolu na kripla

Dobrý obchod, neměl jsem snim žadný problem zboží přislo jak mělo Doporučuju

• Nepoctivý prodejce, lhář a podvodník, pozor provozuje dva e-schopy(též skoda-nahradnidily.cz). Rozhodně nedávat peníze předem.

Pouřívá argumentaci, zboží bylo odesláno ztratilo se na poště. Uvažuji o tresném oznámení z podvodu.

• ten člověk co sem vkládá hodnocení jako ANONYM píše dobrý a super obchod - LŽE,LŽE,LŽE,nevěřte tomu lidi !!!

Vyhněte se tomuto shopu !

• snad nic možná když date poštou.
    • nebrat slibotechna. cz

už nekolikrat jsem obednal dily a nikdy jsem je nevidel. ale chapu to je to kousek od udoli tupych hlav. zavrit to tam.

Dobrý obchod, neměl jsem snim žadný problem

super obchod