zboží objednáno 13,2, do 27.2. ještě nedošlo....asi maj bordel na poště....: )

• doprava Českou poštou

• Žádná už se nebude opakova.
    • Zboží co je skladem nebo alespoň na vebu to bylo napsáno. Tak dorazilo až po 2. urgování. Dále zboží neodpovídá ( anténa na Škoda octávia a dorazila mi ůplně jiná snad na Felícii.)

Již z mé strany ne.

• Zboží za dobré peníze

Výběr zbožího dobrý ale jelikož mě objednaný díl nepřišel do týdne ale nebyla to chyba obchodu ale pošty,ztratily balík.S poštou je to čím dál tím horší a ty prachy co chcou,hrůza.Jinak ok.

• Totální neschopnost.
    • Vyhodit neschopné lidi.

Pokud mě někdo řekne, že zboží je skladem a já si ho objednám a ani za 20 dní nedojde a prodavač mi tvrdí, že zboží bylo odesláno a zboží do dnešního dne nedošlo. Bylo požádáno o zaslání podacího čísla balíčku, abych mohl zásilku sledovat,ale podací číslo nedošlo. Beru to jako neschopnost a na hodinu bych takového člověka vyhodil. V životě už u vás nebudu nakupovat. objednávka č. 212628.
    S pozdravem váš kupující

• hlavně komunikaci,co jsem pánovi volal,zvedl hovor,a po mém dotazu zavěsil.

rozhodně nedoporučuji,jsou i lepší eshopy,kde Vám poradí,vyslechnou,dodají včas..

• celkem levné
    • Zlepšil bych w stránky

• Levnější ceny než v mém městě a okolí při stejné kvalitě.

doporucuji ma spokojenost bez chybicek

• vse v pohode a super
    • zadne

skusto a uvyidis

ceny dobre ,ale dodaci lhuta hrozna ,sam jsem musel psat a ptat se kde je zboži

• Je v celku přehledný a se spoustou náhradních dílů a docela dobrých cen.
    • Neshledal jsem nic,co by mi jako zákazníkovi vadilo.

Rychlé dodání zboží,perfektní komunikace a samozřejmě tento obchod můžu jen a jen doporučit.

• tovar objednaný, od júna teraz je december a nič, komunikácia so zákazníkom nulová.

Nedoporučujem

• Dodací lhůta zboží.

• Slabiny jsou v dodávce , takže pro mě p. Bartoň nespolehlivý. liknavý člověk. Objednávky jsem měla u dvou firem a peneu jsem nedostala ani od jedné, jelikož oběma šefuje zmiňovaný. Hodně štěstí.

• cena - pokud ale zboží nemají a web tvrdí že ano, tak to není žádná výhoda.
    • Lež o vyřizování dodávky.
    • K odeslání evidentně nedošlo, zboží zřejmě není reálně skladem a majitel se to snaží zamaskovat.
    • Jeden člověk, který bere telefon když zrovna má čas a náladu.

neřeším to a objednávku zruším a již si nic neobjednám.

• Výhodná cena
    • Nepřišla informace o odeslání zasilky

Doporučuji díky ceně a době dodání.

• rychlé a bezproblémové dodání zboží,
    • zboží dobře zabaleno

• NIC
    • Výmluvy a zase výmluvy...vžádnem případě neberte nic u tohoto prodejce!!!.Něco objednáte (navíc skladem) a furt nic...tak zavoláte a p.Bartoň řekne že to sám odesílal,když požádáte o číslo balíku zase výmluvy...že číslo nemá u sebe atd.,ale že to na 100% poslal...samozřejmě že nic nedojde jen vás zdržuje a hází chybu na poštu,p.Bartoň je mega lhař a podvodník...Stratil jsem zbytečně týden čekáním a telefonováním s p.Baroňem a ještě jsem ze sebe udělal debila před zákazníkem pro kterého díl potřebuji namontovat.

Vyhněte se p.Bartoňovi obloukem, ušetříte čas i peníze

Skvely obchod a nizka cena zbozi. Doporucuji