• Kočárek jsem měla objednaný dlouho před vánocemi, slibovali že do vánoc ho budu mít a dva dny před vánocemi mi objednávku zrušili.

Reakce obchodu Jasmine CZ

moc nás mrzí toto hodnocení vzhledem k situaci, která vznikla. Je pravda, že byla objednávka zadaná včas, ale nebyla realizována z důvodu nepřipsání částky za zboží na náš účet. Z vaší strany byla totiž zadána PLATBA PŘEVODEM a čekali jsme tedy na zaplacení objednávky. Po několika dnech, pokud není platba připsána se vždy e-mailem připomínáme, bohužel jsme odpověď nedostali. Čekali jsme opravdu do poslední chvíle. Nakonec jsme vyhodnotili, že nemáte o objednané zboží zájem a objednávku jsme vystornovali.

Pokud i po našem vysvětlení cítíte vinu za naše vyhodnocení situace, omlouváme se Vám. Pokud budete mít nadále zájem o koupi zboží z naší nabídky, jsme ochotni přistoupit ke kompenzaci. V tomto případě nám prosím napište e-mail.

Michal Špaček - jednatel

• Kocarek je pekny
    • Kdyz kupuji Ceskůy kocarek, cekam koracek vyrobeny v Cesku
    • Polska vyroba
    • Pokud nechcete kocarek z Polska, vybirejte jinde

Od Ceskeho kocarku jsem cekal Ceskou vyrobu.
    To ze je to Polska vyroba (QC stitky v polstine), by me ani nenapadlo, na strankach ani zminka.

Pokid nechcete kocarek z PL, vybirejte jinde.

Reakce obchodu Jasmine CZ

Vážený zákazníku,

dovoluji si reagovat. Jsme česká firma a brand Jasmine je ryze český - máme ho i patentovaný. To, že si naše designové návrhy a nápady kočárků realizujeme v Polsku (v jedné z 5ti největších a nejmodernějších továren tohoto druhu v Evropě, která exportuje svou výrobu i do Německa, Rakouska nebo Itálie) nepopíráme a nestydíme se za to. Dokonce o tom píšeme i na našich stránkách https://www.jasminecz.cz/pribeh-ceske-znacky-kocarku-jasmine/

Nepodařilo se nám bohužel v ČR najít odpovídajícího výrobního partnera, který by splňoval naše vysoké nároky. A kdybychom tenkrát na začátku přeci jen našli, naše zboží by bylo mnohem, mnohem dražší a nedostupnější v důsledku vyšších mzdových nákladů v ČR.

Pokud jste nespokojen-nespokojena, máte možnost odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od dodání zboží dle platných zákonů.
    Můžeme Vám případně doporučit hned několik německých nebo holandských značek kočárků, které Vám přijdou v krabici označené Made in China. Co tím chci říci...dnes v globalizovaném světě je zcela běžná a legitimní výroba v jiné zemi, než kde sídlí značka firmy.

Michal Špaček - jednatel společnosti My Jasmine Trading s.r.o.