Suprová komunikace. K námi objednanému kočárku nakonec chyběl podvozek a jelikož jsme objednávali trochu na poslední chvíli, nemohli jsme čekat dalších 14 dní, než by se vyrobil. Z Jasmine se nám ozvali po telefonu a nabídli alternativy. Vše na čem jsme se domluvili bylo do puntíku splněno a vyřešeno k naší naprosté spokojenosti.

• Rychlost vyřízení objednavky

• Vše super
    • Možná by kočárek zasloužil více fotek

• Rozumné ceny, slušný výběr kočárků pro panenky

velmi dobrá spolupráce, ochota.

Dětský kočárek byl doručen rychle. Dcera (2roky) je z něj nadšená , krásně se s ním jezdí, vypadá luxusně a bytelně. Jsme moc spokojeni a určitě budeme doporučovat dále.

• velmi rychlá reakce a dodání zbozi
  • Kočárek jsem měla objednaný dlouho před vánocemi, slibovali že do vánoc ho budu mít a dva dny před vánocemi mi objednávku zrušili.

Reakce obchodu Jasmine CZ

moc nás mrzí toto hodnocení vzhledem k situaci, která vznikla. Je pravda, že byla objednávka zadaná včas, ale nebyla realizována z důvodu nepřipsání částky za zboží na náš účet. Z vaší strany byla totiž zadána PLATBA PŘEVODEM a čekali jsme tedy na zaplacení objednávky. Po několika dnech, pokud není platba připsána se vždy e-mailem připomínáme, bohužel jsme odpověď nedostali. Čekali jsme opravdu do poslední chvíle. Nakonec jsme vyhodnotili, že nemáte o objednané zboží zájem a objednávku jsme vystornovali.

Pokud i po našem vysvětlení cítíte vinu za naše vyhodnocení situace, omlouváme se Vám. Pokud budete mít nadále zájem o koupi zboží z naší nabídky, jsme ochotni přistoupit ke kompenzaci. V tomto případě nám prosím napište e-mail.

Michal Špaček - jednatel

Super komunikace,kočárek dorazil ještě dříve než psali. Jsem spokojená a určitě doporucuji

Super obchod,kočárek nádherný,výborně se skládá a kvalita celková kočárku vynikající.Byli jsme s manželkou s koupí kočárku pro panenky nadčeni,i když jsme si za něj trochu připlatili,stálo to za to.

Rychlé dodání.

• Vstřícný přístup při řešení dotazu
    • Prostě dokonalý fusak!

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Kvalita zboží
    • Profesionální komunikace
    • Poskytnutí informací
    • Možnost osobního vyzvednutí v Kopřivnici

Zboží bylo připravené k vyzvednutí v den podání objednávky, vše proběhlo v pořádku a už se těšíme na zimu

• Rychlá a milá komunikace s panem majitelem
    • Mohli jsme si vybrat barvu fusaku i rukávníku přímo v místě firmy (showroomu)
    • Kvalitní zpracování zboží
    • Nádherný design
    • Velmi příjemný plyš uvnitř

Žádná není, určitě všem doporučuji nákup u Jasmine.

• Naprostá spokojenost, skvělá domluva, vše vysvětleno, spolehlivost, všem doporučuji !!!

Maximální spokojenost s obchodem, nejprve jsme jednali telefonicky, pak proběhla návštěva, kde nám bylo nezávazně vše ukázáno, vysvětleno, milé a příjemné jednání. Kočárek Jasmine Camino Classic 04 jsme vybírali s předstihem a v požadovaném termínu jsme jej pak spolu s dalším příslušenstvím objednali a vyzvedli. Všem mohu jen a jen doporučit !!!

• Rychlost dodání zboží - do druhého dne
    • Milá komunikace s obchodem
    • Kvalitní zboží
    • Dobře zabalený balík

Určitě nákup v tomto e-shopu doporučuji

Rychlost

• veliká ochota a vstřícnost při vyřizování objednávky.

Jednani a ochota, vstřícnost super. Jeden den objednáno, a druhý den kočárek privezli. Jelikož pan vedoucí na dovolené, i tak se nám věnoval. Jelikož kočárek měl jinou rukoved. A málo chybu, tak po dovene pana vedoucího, nám ochotně řekl že kočárek vymění. Tak věřím že nám přivezou nás vysněné kočárek. A že i kolečka, budou kvalitnější. A naše vnučka bude šťastná.. S pozdravem Hubinkova