• 10 pracovních dní čekám na produkt a bez jakékoliv informace z obchodu (ohledně zdržení, předání kurýrní služby, aj.)čekám dál, zaplaceno předem.

Dostupnost pouze polovina požadovaného

• Lživé informace na webu

Notebook jsem si objednal na základě lživých informací o tom, že je skladem. Když jsem se po pár dnech ozval, zda na mě nezapomněli, následoval výčet podmínek za kterých mi ho mohou dodat. Ani jedna nebyla u produktu na e-shopu. Jednání mailem arogantní.

• Objednávku jsem před 14 dny zrušila, ale peníze mi ještě nikdo nevrátil.

Nevstřícný, neochotný personál - zda je zboží připraveno k osobnímu odběru je nutno se telefonicky domáhat.

• Neseriozní partner, nedoporučuji

• Hrozne jednani. Zbozi nedoruceno. Postovne musim stejne zaplatit.
    • Nejhorsi obchod, kde jsem nakupoval!!!
    • NEDOPORUCUJI!!!!!

Nikdy jsem se s takovym pristupem nesetkal. Kudy chodim. Tudy nedoporucuji...
    Arogantni jednani, zbozi nemam a jeste jim dluzim za postovne, ktere pry musim stejne zaplatit.

Nabizene zbozi nebylo skladem, jak bylo na strankach uvedeno, ale u externiho dodavatele. To ze doslo k chybe pri dodani zbozi obchod odmitnul uznat. zbozi jsem musel vracet na vlastni naklady, jednani zakaznickeho servisu bylo velmi arogantni a k vraceni penez se odhodlavali temer 2 tydny.

• Zboží nebylo k dispozici

Obchod nabízel zboží, které neměl skladem. Dodatečně měnil původně deklarovanou dodací lhůtu.

• Po 10 dnech čekání na zboží jsem objednávku raději zrušil a obratem koupil jinde ihned!!!

• Komunikují
    • Zboží nebylo na skladě ani ho nebylo možné naskladnit do 3 dnů dle informace na webu

Obchod nedoporučuji protože zboží mi bylo posláno jako firemní balík a pokud nejste doma tak se balík vrací na depo PPL a tam mi leželo týden než mi ho opět doručili, když je to posláno jako firemní balík tak dopravce ho nemůže nechat v parcel shopu,nevím proč to takto obchod posílá když tam mám adresu domů a ne na firmu pochopila bych to kdybych tam zadala adresu firmy ale takto to nechápu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Bylo to nejlevnější
    • Varovali abych neplatil před dalším mailem...
    • Nemají skladem
    • Nepřišlo ani po 10 dnech

Napsali mail: neprovádějte platbu dokud nebude objednávka spracována našimi pracovníky a chtěli 99 korun. Měl jsem ale platit asi 400.
    Zboží bylo skladem na externím skladě, napsáno zeleně... nečekal sem potíže.

Nalákali mne na výhodnou cenu a původně rychlé dodání. Ale skutečnost byla jiná, zboží skladem neměli, informovali mne o tom celkem pružně. Zboží jsem objednala jinde.

• Zbozi nebylo skladem, udajne naskladneni 1 tyden. Na dotaz, zda mam jiz zbozi zaplatit, nebo vyckat na potvrzeni, nikdo neodpovedel.

klasický posouvač krabic, který láká zákazníky skrze nepravdivé údaje o skladovosti.
    objednáte produkt "skladem", dozvíte se, že není a snad bude do tří týdnů.
    podobnými nesolidními firmami se nemá cenu zabývat.

• Velké sliby nízké ceny. Zboží nebylo skladem. Po dodání zboží cena zvýšena. Tak jsem požádal ó vrácení peněz.
    • Cena uvedená za nákup není konečná. V mém obchodním případě si řekli ó 300 Kč navíc!!!

Nenakupovat !!!

• Neetické jednání

Zboží jsem objednal a objednavku zrušil. Zboží již bylo na cestě, tak jsem souhlasil se zaslanim faktury za zbytečnou dopravu. Faktura mi došla a ja jsem si ji v poště nevšiml. Bez žádného dalšího upozornění na moji nepozornost se se mnou po pár měsících spojila vymahačská agentura ktera navýšila cenu o více jak 100% (250 - 620,- kč), komunikující pouze na podezřelém čísle 599 ... . Jednání považuji za neprofesionální, obchodní přístup lichvářský. NEDOPORUČUJI!

zatím nebylo dodano - dlouha dodaci doba