• Manipulační poplatek za osobní převzetí
    • Obrovský poplatek za platbu hotově
    • Nemožnost platit kartou při osobním převzetí, aby lidé tolik nevyužívali osobní převzetí

Cenu objednaného produktu několikanásobně (o více než 130kč) převýšily poplatky díky tomu, že jsem si chtěl zboží vyzvednout osobně.

Po změně tvaru v teplé vodě ztratila antikamera pružnost a praskla. Ještě, že jsem si koupil dvě. Měnit tvar v teplé vodě rozhodně nedoporučuji.

Zboží není doručeno, na dotazy neodpovědí.

Po výzvě jsem si jel vyzvednout objednané zboží do vaší pobočky v Ostravě - Bělském lese. Prodejnu bylo nesnadné v objektu najít - informační tabule informovaly zmateně takže jsen ji vůbec nenašel ikdyž jsem se ptal v přízemí v potravinách. Telefon byl nedostupný. Za takové služby pěkně děkuji!

• při reklamaci zboží je obchod příliš pomalý a přístup laxní

Zboží- (počítačová case) mi dorazilo rezavé. Druhý den reklamováno, ale ani po 14 dnech od objednání nebyl problém vyřešen ke spokojenosti zákazníka. Reakce obchodu na emailový nebo telefonní kontakt je příliš pomalá a přístup laxní. Tady boj o udržení spokojeného zákazníka rozhodně neprobíhá.

• špatná myš - s kabelem

• levná navídka
    • Dlouhé termíny dodání
    • Pozdní reakce obchodu na objednávku

Laksní neprofesionální přístup, odpověď na emaily nulová. Reklamační oddělení nefunkční. Infolinka obsazená....

• "Dobrý den, Vámi objednané zboží: bylo naskladněno, ale jelikož uplynula delší doba od jeho objednání, prosíme o potvrzení expedice nebo zrušení objednávky. " - člověk čeka kdý úž konečně dostáne zamlůvenu věc, ale v obchodě ještě jednoů zeptají náhodoů ne rozmyslelý ještě kupovát u ně nébo ne.

Děkují, že oznámily že zboží není skládem, ale nemohlý by na příště poslat jeho než čekat na to, že člověk opravdů rozmyslí u vas něco kupovát?

"Dne 26. 02. 2020 jste zakoupili", snád dorazí v uterý - 10.03.

• nekomunikují
    • zboží objednané 12. 1. do dnešního dne ( 2.3.) nedodali
    • neustále posouvaný termín dodání, s odvoláním na dodavatele
    • neseriózní firma

Obchod rozhodně nedoporučuji, nabízí zboží které nejsou schopni v rozumném čase dodat, péče o zákazníky je nulová - vyhněte se jim obloukem!

• široký sortiment
    • neuvadí počet kusů skladem
    • nepřehledný e-shop
    • různé ceny pro stejné zboží
    • komunikace

Nepřehledný e-shop, kategorie dle skladu. Celkem chaos a detektivní práce něco najít. Zboží může být i několikrát duplicitně a navíc pokaždé za jinou cenu. Není uvedena ani přibližná skladovost např. > 5ks apod. Objednával jsem blbé baterie CR2032 v počtu 6ks a jako velkoobchod měli skladem 2ks. Uživatel musí čekat než mu obchod dá vědět jestli vůbec je zboží skladem, i když je uvedeno skladem. No celkově bohužel ve srovnaní s jinými obchody a velkoobchody bych po této zkušenosti nedoporučil.

• žádná komunikace

Dejte si na ně velký, velký pozor. Neférové jednání, špatná komunikace, strašně dlouhé čekání na vrácení platby (dodnes nemám). Již nikdy více!!!

• Info o zboží = skladem, skutečnost = termín dodání neznámý

Ani po 2 týdnech nebylo objednané zboží připraveno k vyzvednutí, přestože dle e-shopu prodejce bylo zboží již opětovně naskladněno (mezitím došlo ke zvýšení ceny). Produkt posléze zakoupen jinde.

• Před odesláním mi byli ochotní poradit s výběrem vhodných komponent
    • Přestože u všeho co jsem si objednal měli uvedeno "Skladem na externím skladě" objednávky jsem se nedočkal ani po více než dvou týdnech.
    • Poštovné a balné za zásilku s třemi nevelkými komponentami je 223 kč

Poradili mi vhodné komponenty (i s ohledem na to abych na ně nemusel dlouho čekat), potvrdil jsem výběr načež jsem mailem dostal novou rekapitulaci objednávky (její potvrzení nepožadovali). A to je vše - i po více než dvou týdnech mohu objednávku pouze sledovat na jejich webu, kde je stále ve stavu "Vyřizuje se".

• Objednané zboží obchod na skladě vůbec nemá.

Obchod objednané zboží nemá a avizuje 4 týdenní čekací lhůtu. To napovídá tomu,že zboží objednává v Číně,kde jste si ho mohli v podstatě objednat sami, bez překupníka.

• absolutně bez reakce, nic, kdyby aspoň napsali "neotravuj a dej pokoj", bylo by to asi lepší než hrát mrtvého brouka

Shop je katastrofální. Objednal jsem zboží, které nebylo kompletně skladem. S tím, že bude do týdne. Po týdnu mi na můj dotaz napsali, že zboží očekávají každým dnem. Za další 2 dny, že bude za 2 týdny, ale nejsou si jisti, že to opravdu přijde. Tak jsem objednávku zrušil a objednal jinde bez problémů.

obchod deklaroval zbozi, skladem, zale vubec ho skladem nemel, platba predem, zadna komunikace ze strany obchodu, po vice jak tydnu jsem se dotazal , kde je mnou objednane zbozi, mi bylo receno, ze ho nemaji skladem