Obchod mě měl kontaktovat, protože se jednalo o speciální stav notebooku a měl jsem.k tomu dotazy. Nedalo se jim týden dovolat, sami zavolali jen jednou, když jsem měl schůzku a nemohl mluvit. Poté stornovali objednávku bez výzvy atd

• ceny

Zboží jsem zakoupil u autorizovaného prodejce v domnění, že s případnou reklamací nebudou problémy. Bohužel balení produktu bylo při doručení poškozeno a evidentně i takto zabaleno při odeslání. Na dotaz ohledně nefunkčnosti produktu se nikdo neozval...

Nejsou zde arogantní prodávačí jako v istyle avion.

• Obchod mi jen tak změnil (snížil) počet zboží, které jsem objednával
    • O změně mě nijak neinformoval a zboží v počtu jednoho kusu odeslal
    • Na stížnost reagoval jedinou odpovědí - že za změnu si můžu sám, protože jsem si dostupnost neověřil předem (přitom na eshopu nebyla nikde informace, že mají jeden jediný kus)
    • Dále už se mnou nikdo nekomunikuje, nereagují na stížnost a nechtějí ji řešit

+ dobré ceny v rámci Black Friday
    - naprosto neprofesionální přístup operátora v callcentru, který mi opakovaně tvrdil, že jsem si zboží nemohl objednat s platbou převdem, i když se tak stalo
    - zboží přišlo v prvním kole na dobírku, doručení až opakovaně bez platby
    chápal bych na pozadí obrovského množství objednávek, ale chování operátora omlouvám těžko...

super

• ceny
    • nekomunikují, při ztrátě hesla se již nelze dostat do účtu, zaslání mailem z eshopu je nefunkční

dobré ceny, ale mizerný sw eshopu, osobní komunikace nula

• Vše
    • Přístup
    • Kvalita zboží
    • Skvělé ceny

Vždy se ráda vracím do tohoto obchodu , vždy mi poradí a jsem 100% spokojena

• Chválím obchod za skvěle zvládnutý Black friday a rychlé doručení

• Velmi rychle dodání, příjemná obsluha
    • Žádná

• Rychle dodanie
    • Black friday cena
    • Kurierska sluzba bola velice prijemna

• Originál apple story

• ochota
    • profesionalita
    • čisto

Po vytvoření objednávky jsem čekal téměř týden na podrobné informace ohledně dodání, přesto že uvádí nejpozději následující pracovní den. Na infolinku se nedalo celý týden dovolat. Po tomto všem, skoro po týdnu došel mail, že ruší moji objednávku z důvodu technické chyby. Zboží musí ovšem dodat ve stejné ceně, jako bylo zboží objednáno tzn. v ceně, kterou prodejce nabízel, neboť nabídka iStores byla v souladu s ustanovením § 1732 zákona č. 89/2012 Sb. Myslel jsem si, že iStores je seriózní prodejce, ale asi jsem se zmýlil, když nedokáží ani odpovědět na mail. Nesnaží se ani navrhnout nějakou náhradu za objednané zboží. Není přeci můj problém, že nejspíš uvádí fiktivní stav zboží na skladě. Klamání spotřebitele.
    Zajímavé je, že tohle se událo na “black friday” těsně po půlnoci. Ještě před půlnocí tam tohle nabízené zboží nebylo a objevilo se tam až po půlnoci.

Na zbozi jsem cekala pres tyden. Na telefon se nelze dovolat, na dva maily nikdo neodpovedel. Komunikace naprosto nulova. Kdyz vam odejdou takove penize tak clovek ceka, ze jim daji alespon notifikaci o prichozi platbe nebo ze zasilku budou dorucovat. Absolutne nic z toho se nestalo. Musela jsem volat na pobocku, kde mi rekli, ze mi zpetne zavolaji a take nikdo nevolal. Uz nikdy nakup pres tento obchod. Nastesti zbozi prislo.

• Rychlé jednání a dobrý přístup k zákazníkovi.

• Příjemné prostředí
    • Vstřícnost
    • Ochota

• Dobré ceny
    • Pomalejší převoz zboží mezi pobočkami