• Skvělá cena
    • Hodnotný dárek zdarma

Vážený Miloši,
    vážíme si Vašeho hodnocení, opravdu nás těší, že jste měl z nákupu u nás radost a přinesl Vám jen pozitivní dojmy.

Těšíme se na Vás příště a přejeme příjemný den,

• Nakoupil bych znovu

Vážený Tomáši,
    velmi děkujeme za čas věnovaný této zpětné vazbě, vážíme si tohoto hodnocení.

Budeme se na vás těšit příště.

Tým iSetos

• Doručení do druhého dne.
    • Protržená krabice, že šly věci vyndat, ale naštěstí nic nechybělo :)

Vážená Martino,
    děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás opravdu důležitá. Máme radost, že jste byla s aspekty nákupu u nás spokojena.
    Co se týká stavu doručeného balení, prověříme, zda se jednalo o pochybení naší expedice či dopravce.

Přejeme krásný den a těšíme se na další setkání s Vámi,

• výhodná cena
    • originální produkt
    • dárek k nákupu

Nákup proběhl OK, zboží dorazilo rychle a v pořádku, komunikace eshopu se mi zdála standartní. Za mne spokojenost!

Vážená Evo,
    vážíme si Vašeho času věnovaného této zpětné vazbě.

Jsme potěšeni, že jste byla s nákupem spokojena a již nyní se těšíme, že se s Vámi na našem e-shopu opět setkáme.

Tým iSetos

Zboží skvěle. Dodání bleskové.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas, opravdu nás těší, že naše produkty i rychlost dodání Vám vyhovovaly.

Těšíme se na další setkání s Vámi a přejeme příjemný den,

• rychlost dodání zboží
    • servis na prodejně Space
    • studentská sleva
    • zjevná neochota společnosti mi vrátit peníze za vrácené zboží

Dodané zboží bylo vadné (to není chyba prodejce ale výrobce) nicméně spolupráce ohledně vrácení zboží ve lhůtě do 14 dnů od nákupu na e-shopu je otřesná. Ani po týdnu mi nejsou schopní říct jak na prodejně, kam jsem objednávku osobně odnesla vrátit, tak i na centrálním skladu (oboje v Praze), kde se nachází mnou vrácená objednávka. Po týdnu po vrácení bych minimálně očekávala informaci o tom, že mi vystavují potvrzení o vrácení peněz. Nicméně společnost mi pouze neustále omílá (jak personál na prodejně, tak i na skladu), že neví, kde je mnou vrácené zboží. Z jejich strany se tak jedná o naprosto zbytečné zadržování peněz. Myslela jsem si, že v případě rychlého vyřízení vrácení zboží bych u této společnosti opět nakoupila, nicméně po této zkušenosti se už tak nestane. Doufám, že se peněz dočkám alespoň na konci smluvní lhůty, kdy mi je mají vrátit.

Pokud vámi objednané zboží bude plně funkční, tak je na e-shopu radost nakupovat. Nicméně pokud budete muset řešit vrácení zboží/reklamaci, tak to si zažijete svoje.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně Vaší objednávky. Omlouváme se, že jste na reakci na svůj požadavek čekala déle. Snažíme se dělat vše pro to, abychom byli v kontaktu se zákazníky v co nejkratším čase, v tomto případě nás ale zdrželi logistické přesuny. V případě Vaší objednávky nám dopravce předal objednávku se zpožděním a díky tomu jsme v době, kdy jste nás kontaktovala, neměli bližší informace. K vrácení peněz v zákonné 14-ti denní lhůtě došlo.

Děkujeme Vám za Vaši trpělivost a porozumění. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem,

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za Váš čas věnovaný této recenzi. Jsme potěšeni, že jste byl(a) s našimi službami spokojen(a).

Tým iSetos

• Množství prodejen k osobnímu vyzvednutí
    • Široký sortiment
    • příjemná obsluha na prodejně, kde jsem zboží vyzvedával
    • slevy pro studenty - ISIC

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Vážený Miroslave,
    děkujeme za Váš čas věnovaný zpětné vazbě nákupu u nás.

Velmi nás těší, že aspekty průběhu objednávky u nás byly pro Vás velmi pozitivní.

• Rchlost vyřízení objednávky
    • Dobrá cena
    • Přehledný e-shop

Celková spokojenost.

Vážený Tome,
    velmi si vážíme Vaší zpětné vazby k objednávce u nás.

Máme radost, že rychlost vyřízení objednávky, ceny i přehlednost e-shopu odpovídaly Vašim představám.

• Spolehlivost

Vážený zákazníku,
    děkujeme za čas věnovaný této zpětné vazbě, je pro nás velmi důležitá.

Máme radost, že rychlost a spolehlivost našich služeb Vám plně vyhovovaly.

• Rychle vyrizeni objednavky
    • Nizsi ceny nez ostatni
    • Prehledne www stranky
    • Skvela komunikace

Vážená Lucy,
    děkujeme za využití našich služeb, vážíme si i času, který jste věnovala této zpětné vazbě.

Budeme se těšit, že se s Vámi v budoucnu opět setkáme na našem e-shopu.

• vše ok

Vážený Tome,
    děkujeme Vám za čas, který jste věnoval této zpětné vazbě a budeme se těšit, že se s Vámi opět setkáme na našem e-shopu.

Přejeme pěkný den a příjemný pátek,

• Kvalita
    • Domluva

Vážený Ondřeji,
    děkujeme za Váš nákup na našem e-shopu.

Budeme se těšit, že našich služeb v budoucnu opět využijete.

• žádná nevýhoda

Vážený Milane,
    máme velkou radost, že nákup u nás byl pro Vás takto příjemnou zkušeností.

Těšíme se, že v budoucnu se tato situace se stejnou oboustrannou spokojeností zopakuje.

Vážený zákazníku,
    jsme velmi potěšeni Vaší spokojeností z nákupu u nás. Děkujeme za zpětnou vazbu a těšíme se, že budeme moci opět v budoucnu Vašim požadavkům vyhovět se stejným úspěchem.

Tým iSetos

• Mali produkt kterej jsem schanel
    • Problem byl doručeni zboži

Na obchod jako takovej nemam vyhrady co bych hodnotil negativne problem byl doručovani samotneho zboži,v pondeli objednano a este ani v uteri nebyly schopni zboži odeslat na moji adresu,v ten samej den jsem objednaval zboži z jineho eshopu a v druhej den jsem to mel doma dale problem že zboži nebylo možne odeslat na pobočku v Liberci a pritom do jinych jo a ja se nebudu trepat do Mlade Boleslavi ktera je 50.km daleko když na pobočku v Liberci to mam 15.min cesty pešky,takže suma sumarum na zboži a obchod neřeknu pul slova špatného problem je ich doručovani ktere namiesto dvou dnu trvalo 4.dny a či bych od nich objednaval znovu? pokud by byla možnost doručeni na pobočku jinak asi ne a hlavne bych očekaval zboži do dvou dnu a ne že 4.dny

Vážený Marku,
    situaci s Vaší objednávkou si vybavujeme, víme, že lhůta dodání byla v tomto případě prodloužena na 4 dny, důvodem bylo pozdní vyzvednutí dopravcem na našem skladu. Snažili jsme se i přes tuto nepříznivou situaci dodání objednávky co nejvíce urychlit.

Budeme se těšit, že i takto dáte našemu obchodu ještě šanci svůj dojem u Vás vylepšit.

Tým iSetos

Po více jak týdnu co jsem odeslal zpět zásilku obchod neodpověděl na e-mail zda li obdržel zásilku. Obchod nekomunikuje ani neodepisuje.

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme za čas věnovaný zpětné vazbě na naše služby. Pokud jste zasílal zboží na naše reklamační oddělení, je možné, že lhůta odpovědi může být mírně delší vzhledem k vyřizování dalších podobných žádostí. Za tuto prodlevu v odpovědi se omlouváme, budeme Vám vděčni, pokud nás kontaktujete přímo na zákaznické lince, kde Vaši žádost rychle prověříme.

Přejeme pěkný den a těšíme se, že nám ještě dáte v budoucnu šanci svůj dojem zlepšit,

• Rychla komunikace
    • Super zakaznicka linka
    • Rychlost dodani

Ocenuji skvely pristup na zakaznicke lince, kde mi zodpovedeli me dotazy. Objednavam ponekolikate a zbozi vzdy dorazilo velmi rychle a v poradku.

Vážená Kamilo,
    opravdu oceňujeme Váš čas věnovaný tomuto hodnocení našich služeb.

Děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a těšíme se na Vaši příští návštěvu našeho e-shopu.

Tým iSetos

Komunikace obchodu a rychlost dodání

Vážený Romane,
    děkujeme za Vaše hodnocení, jsme opravdu potěšeni, že komunikace obchodu i rychlost dodání zboží odpovídala Vašim představám.

Přejeme mnoho dalších spokojených nákupů a těšíme se na Vás příště,
    Tým iSetos

Před svátky jsem objednával k Vánocům kryty na telefony. Zboží bylo ten den objednávky od iSetos předáno české poště. I když toho určitě bylo hodně, tak bohužel s poštou byla komunikace absolutní katastrofa a skončilo to až vrácením balíku zpět do iSetos, kde mi pán po telefonu ochotně nabídl odeslání znovu, hned jak k nim balík dorazí. Jak slíbil, tak se stalo. Díky moc za vstřícnost a ať se daří.

Vážený pane Hradecký,
    opravdu si vážíme Vaší zpětné vazby, je skvělé, nakolik jste oddělil naše služby od služeb dopravce, často se stává, že zákazníci naše služby a postupy dopravce spojují v jedno.

Velmi tedy děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených nákupů a pěkný začátek nového roku,