iSETOS

• 97 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku

Recenze iSETOS

samot1175

Přidáno: 22. března 2017

• Přehlednost webových stránek a kamenný obchod v Hradci Králové.
  • Produkt, který byl (a stále je) na webových stránkách označen skladem, je už druhý týden nedostupný.

Exkluzivní nabídka, nadstandardní ceny, očekával bych i tomu odpovídající služby.

Uživatel bez avatara

Petr

Přidáno: 11. března 2017

• Arogance
  • Neprofesionalita
  • Neschopnost řešit problémy

Chtěl jsem si u nich koupit sklo na svůj telefon s tím, že mi ho nalepí na prodejně. Prodejce Daniel na Chodově nebyl schopen ani na druhej pokus sklo nalepit správně a bez chyb. Po druhem pokusu jsem se obrátil na jeho kolegu Lukáše a ten mě odpálkoval s tím, že mi ho lepit nebude. Myslel jsem, že jako zástupci Apple by měli mít lepší přístup k zákazníkům.

Zajel jsem do konkurenčního iStyle kde mi sklo nalepili zcela bez problému na první pokus.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Přidáno: 8. března 2017

• Vůbec neodepisují na email.
  • Zlepšil bych komunikaci.

Drda

Přidáno: 7. března 2017

• Velké portfolio Apple zboží.
  • Velmi špatná a zdlouhavá komunikace.

Špatné informace, dlouhé čekání na odezvu obchodu.
Zdlouhavé a zbytečné čekání v obchodě na výdej zboží (již po několikáte výdej zboží trval více jak 30 minut) kde jsem byl v podstatě jediným zákaznikem.

Josef Fanta

Přidáno: 3. března 2017

• Kvalitní poradenství + ochota prodejců
  • Termíny dodávek u nových výrobků ...

Dobrý a spolehlivý obchod

Přidáno: 21. února 2017

• Nevím
  • Dle informací zboží skladem na prodejne. Nulová komunikace. Ani v evidenci objednávek eshopu - žádná informace o objednávce. Nula. Nic. Po třech dnes informace o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Po žádosti o storno - další čekání 3 dny.

Přidáno: 21. února 2017

• Ochota
  • Vstřícnost
  • Servis
  • Vůbec nic

Byla to pro mne první návštěva v obchodě Apple a první pořízení zařízení Apple, ale byla neskutečna. Prodejce Jan Š. na Chodově byl velmi ochotný. Cokoliv jsem nevěděla mi trpělivě vysvětlil. Nakonec jsem se rozhodla pořídít počítač, u kterého mi pomohl s kompletním nastavením. Dokonce mají možnost školení, na které jsem se s ním již domluvila. Nabídl se, že mi bude osobním prodejcem a konzultantem ve všem což neskutečně oceňuji. Jinam už nepůjdu.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ne

Vit

Přidáno: 14. února 2017

• Nefunkční informační systém, neschopnost řešit problémy a nulová vstřícnost vůči zákazníkům.

Otřesná zkuženost. Před objednávkou jsem se telefonicky ujistil, že zboží v obchodě mají. Do obchodu jsem dorazil po 4 hodinách cestou domů a stále ještě o mojí objednávce nic nevědeli - "vypadli jim servery".

Prodejce v obchodě se ani pořádně neomluvil a ještě mi pomalu vynadal, že očekávám, že se omluví a dá mi třeba jiný kus na místě s nějakou drobnou slevou jako omluvou.

Celá debata pak zabrala téměř půl hodiny, a nepřipadal jsem si vůbec jako zákazník, pro kterého se snaží něco udělat, ale nějaký hmyz, který je obtěžuje.

Kdybych nabíječku ten večer nutně nepotřeboval a nečakala na mě na parkovišti manželka s dětmi, odešel bych bez ní.

Ani tu objednávku nebyli schopni dodatečně zrušit a den na to mi přišel e-mail, že si mám zboží vyzvednout.

V životě si u iSETOS už nic nekoupím, radši zajedu do Alzy, iStyle, nebo iWant.

Přidáno: 23. ledna 2017

• Autorizovaný APPLE dodavatel

Profesionální přístup, to oceňuji.