• ochota (8)
  • nakoupil v obchodě iSETOS před 2 týdny

• Kvalitní zboží, originální příslušenství, skvělé služby
    • Nemožnost platit online VISA kartou

Reakce obchodu iSETOS

moc děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme.
    Omlouváme se za omezení platební brány při platbě online platební kartou - problém je v řešení.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 týdny

• Ochota vstřícnost.

Reakce obchodu iSETOS

velice děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 1 měsícem

Prodavač nebyl moc ochotný, nenabídl nic navíc. Ptala jsem se na kryt na hodinky a odpověď byla “ to moc nefunguje, tak jsme to přestali nabízet”, žádná alternativa, doporučení. Škoda

Reakce obchodu iSETOS

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se omlouváme za tuto situaci. Určitě by návštěva na naší prodejně měla vypadat jinak. Informaci předám kolegovi, který se o naše prodejny stará.

• Zboží skladem
    • Dodané zboží nebylo nové

Bluetooth tlačítko bylo dodáno rozbalené. Tlačítko nešlo spárovat s mým telefonem, jelikož již bylo spárováno s jiným zařízením. Vyřešeno resetem. Po necelém týdnu hlásilo vybitou baterii, která by měla vydržet až rok. Vyřešeno výměnou baterie. Zboží nejspíše nebylo tak úplně nové. Naštěstí funguje bez problému.

Reakce obchodu iSETOS

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se Vám za tento nákup omlouváme, jelikož to u nás určitě není standardem.

Na našem e-shopu prodáváme pouze nové a nepoužívané zboží. Nevím z jakého důvodu se toto zboží mohlo dostat na náš expediční sklad. Za tuto chybu se omlouváme. Každopádně celou situaci jsme mohli řešit výměnou zboží ve 14d lhůtě, na kterou máte samozřejmě nárok.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 1 měsícem

vše rychlé a perfektní

Reakce obchodu iSETOS

velice děkujeme za Vašeho hodnocení.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

Objednávka byla expresně rychle vyřízena.

Reakce obchodu iSETOS

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, kterého si moc vážíme.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

• rychlost, opravdu mila obsluha na Chodove

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že jste byl s návštěvou na naší prodejně spokojen.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

• Vždy příjemná a ochotná obsluha

Reakce obchodu iSETOS

velice si Vašeho hodnocení vážíme a doufáme, že naší prodejnu opět navštívíte.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

• Osobní přístup, operativní řešení problému.

Reakce obchodu iSETOS

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

Odeslání nedostupného zboží z jiné prodejny na 1, rychle, před Vánoci, bohužel nebyl komunikován dostatečně viditelně příplatek za přepravení na jinou prodejnu (i přestože to bylo pár korun).

Reakce obchodu iSETOS

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Mohla bych Vás poprosit o informaci na můj e-mail koutnikova@setos.cz o jakou částku se mělo jednat? Žádný poplatek za přeposlání zboží na jinou naší prodejnu by Vám rozhodně neměl být účtován.

Děkujeme, S přáním pěkného dne

• nakoupil v obchodě iSETOS před 3 měsíci

prodejce byl hrubý,arogantní a neochotny...!!!

Reakce obchodu iSETOS

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme a zároveň se případně omlouváme za nevhodné chování kolegy.

Mohla bych Vás poprosit o upřesnění situace na můj e-mail koutnikova@setos.cz, kterou dále budeme řešit s kolegou, který má naše prodejny na starosti.

Děkujeme, S přáním krásného dne

• Prehlednost, technicka zanlost obchodniku
    • Nedostatecny pocet obchodniku v obchode, doporucuji rozsirit

Reakce obchodu iSETOS

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

Jen informativně, standardně by se na našich prodejnách za směnu měli střídat tři kolegové a pokud je potřeba, tak pomáhají i brigádníci.

• Rychlé zpracování objednávky

Dobrý den, Annie,
    děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme.

• Perfektní personál, vstřícný, příjemný
    • Komunikace obchodu

Zboží nebylo skladem, musel jsem 14 dní čekat, ale to bylo zbůsobeno velkou poptávkou.

Dobrý den, Mirku,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení a jsme moc rádi, že jste byl s námi i přes delší dobu čekání takto spokojený.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 2 měsíci

Velká spokojenost, vstřícnost a super personál

Dobrý den, Vašku,
    moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Velice si ho vážíme.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 3 měsíci

U zboží bylo uvedeno "skladem", ale po objednávce přišla zpráva, že zboží skladem není. Objednávku jsem zrušil.

Dobrý den, Martine,
    děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se moc omlouváme za uvedení mylné informace ohledně dostupnosti objednaného zboží.

Poslední kus zboží byl fyzicky skladem na naší hradecké prodejně, kde byl ale špatně naskladněn (neměl být viděn k objednání). Jednalo se totiž o kus rozbalený, který na prodejně sloužil k případné ukázce zákazníkovi. Za tuto chybu se omlouváme.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 3 měsíci

objednané zboží vůbec nedorazilo na prodejnu ,mylné informace na prodejně

Reakce obchodu iSETOS

děkujeme za Vaše hodnocení a zároveň se omlouváme za dlouhou dobu dodání Vámi objednaného a zakoupeného zboží. Budeme se snažit, aby se tato situace znovu nestala - jak Vám, tak i dalším zákazníkům.

• nakoupil v obchodě iSETOS před 3 měsíci

• Snaží se řešit problémy, když na ně sami upozorníte.
    • Problémy nechají ležet bokem, dokud se nezačnete sami zajímat.

Na Black friday jsem u nich koupil dva telefony (iPhone, celkem za cca 40 tisíc s drobnou slevou 1000 na kus). Objednávka dorazila prodejci, přišel mi potvrzovací email. Vzápětí nato reakce, že momentálně zboží není a ozvou se do několika dní. Když jsem po týdnu začal sám zjišťovat, co se děje, řekli mi, že zboží už mají, ale objednal jsem nad limit, údajně měli "velkorysou" slevu pouze na jeden produkt (hledal jsem podobné omezení už při koupi, nedohledal jsem - moje objednávka v sobě měla i separátně vypsanou slevu na dva produkty - 2000 Kč). OK, tak mi dejte jeden telefon - zálohovou fakturu zaplatím obratem. Opět se dva dny nic neděje. Opět volám na infolinku - ano, vaše peníze máme, problém nikde není. A proč nemám telefon na cestě? Nevíme. Výsledek - 14 dní od koupě, vstupní podvod, kdy mě nechali nakoupit zboží, nákup mi zrušili až po týdnu, takže jsem neměl šanci uskutečnit nákup u jiného dodavatele v tento den slev, stále nemám zboží ani na cestě (byť je dva dny zaplacené), vyždy jsem musel kontaktovat já dodavatele, ani jednou se mi neozvali spontánně sami, byť s negativní zprávou.

• Rychlost, i když zboží bylo v ČR nedostupné
    • Profesionální jednáni

Jednou větou - obchod, kde je radost nakupovat.

Reakce obchodu iSETOS

velice děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že s námi budete i nadále takto spokojen.

• rychlost, ochota, profesionalita

jako vždy - plná spokojenost

Dobrý den, Pavle,
    moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení a jsme rádi, že jste s námi stále takto spokojen.