• Nevědí,kdy budou moci dodat zboží, zda za měsíc nebo za týden....

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá.
    U některých druhů produktů není informace od dodavatele konkrétní, určit přesný termín tedy často není jednoduché. Samozřejmě se ale snažíme informace k dostupnosti zboží získávat co nejrychleji, abychom je zákazníkům mohli předat včas.

Těšíme se, že i přes tento momentální nedostatek nám dáte v budoucnu šanci svůj dojem u Vás zlepšit.

Tým iSetos

• k objednávce nepřišlo žádné info o odeslání ani odkaz na trasování zásilky

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas, Vaší zpětné vazby si velmi vážíme.

Informace Vám měly systémově odcházet, pokud jste je nenalezl ani v nevyžádané poště, jednalo se zřejmě o jednorázovou již zmíněnou chybu v odpovědi na předchozí recenzi.

Za vzniklou situaci se omlouváme a budeme se těšit, že i v tomto případě se na Vás můžeme v budoucnu znovu těšit,
    Tým iSetos

Zboží zaplacena před týdnem zatím nedorazilo. Od obchodu nepřišel jediný email o informaci o průběhu objednávky. Na dotazy e-mailem a kontaktním formulářem nikdo nereaguje. Když jsem se dovolal bylo mi sděleno že zakázka se vyřizuje nic víc. Pán mi slíbil že se na to podívá a dá mi vědět ale zase žádná komunikace. Tak vlastně ani nevím zda zboží je na skladě nebo je na cestě. Jiné obchody standartě informují o každém kroku vyskladnění dopravě atd zde nic. Dost velké zklamání jen doufám že nepřijdu o peníze

Vážený Marku,
    děkujeme za Váš čas věnovaný této zpětné vazbě. Prověřili jsme průběh Vaší objednávky, objednávka byla odeslána dva dny po jejím vytvoření, protože odcházela z externího skladu. Informaci o odeslání objednávky jste měl obdržet do e-mailu, pokud se tak nestalo a nenašel jste ji ani v nevyžádané poště, došlo zřejmě k systémové chybě, za což se velmi omlouváme.

Zboží už byste měl mít přes týden u sebe a doufáme tedy, že je již vše v pořádku.

Pokud nám dáte ještě v budoucnu šanci Váš dojem zlepšit, budeme si toho velmi vážit a poskytneme Vám samozřejmě i slevu jako kompenzaci.

Tým iSetos

Vše v pořádku. Doručení rychlé.

Vážený zákazníku,
    máme radost, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen.

Přejeme krásný letní den a těšíme se na Vás příště,
    Tým iSetos

• vše v naprosto v pořádku, ke spokojenosti zákazníka

Vážený Radku,
    velmi si Vašeho ocenění našich služeb vážíme.

vse ok

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu a těšíme se, že se s Vámi setkáme při dalším nákupu.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu našich služeb, opravdu nás těší, že jste byl(a) s nákupem u nás spokojen(a).

Přejeme krásný den,
    Tým iSetos

Vše proběhlo, jak mělo. Tedy bez závad a bez problémů, jednoduché a intuitivní ovládání i placení.
    Po dvou dnech mi dokonce vyhověli spojit dvě objednávky v jednu, abych nemusel platit poštovné a dopravu. Jsem spokojen.

Vážený Romane,
    velmi si vážíme Vaší spokojenosti, opravdu nás těší, že jste byl s nákupem a přístupem personálu spokojen.

Tým iSetos

• Rychlá reakce, vyskytla se drobná závada v doručení všech součástí, kde ještě před doručením se sami ozvali telefonicky a snažili se dohodnout nějaké řešení, které by bylo akceptovatelné. Nemohu nic vytknout.

Vážená Evo,
    velmi si vážíme Vašeho pozitivního přístupu, i přes drobný nedostatek se díky Vašemu milému přístupu podařilo vše vyřešit.

• skvělé ceny
    • velmi široká nabídka
    • skvělá komunikace obchodu
    • velmi rychlé doručení

Neměl jsem zkušenost s tímto eshopem, vycházel jsem z hodnocení Heureky, ale jednoznačně mohu doporučit! Velmi rychlé doručení i komunikace obchodu navíc za skvělou cenu ve srovnání s konkurencí a k tomu ještě i voucher 200,-Kč na další nákup.

Vážený zákazníku,
    opravdu jste nás svým hodnocením potěšil, jsme rádi, že naše služby odpovídaly Vašim očekáváním.

• nejlepší cena

Spolehlivost, kvalita, rychlost dodání, super ceny

Vážený zákazníku,
    velmi děkujeme, těší nás, že dodání zboží a cena našich produktů odpovídaly Vašim představám.

Vážíme si Vašeho hodnocení a přejeme krásný den,

• Vstricny pristup

Vážený zákazníku,
    děkujeme za čas věnovaný hodnocení našich služeb, je pro nás velmi důležité znát zpětnou vazbu od našich zákazníků.

Těšíme se na Vás příště a přejeme Vám pěkný den,

dobre ceny, rychlost dodani

Vážený Jane,
    máme velkou radost, že jste byl s našimi službami spokojen.

Těšíme se na Vás příště a přejeme Vám krásný den,

• Rychlý a bezproblémový dodání,

Doporučuji po své zkušenosti, levné , rychlé dodání bez problémů. Pokud budu něco potřebovat, využiji znova tuto firmu.

Vážený Richarde,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme velmi potěšeni, že jste byl s nákupem u nás spokojen.

Těšíme se na Vás příště a přejeme pěkný den,

• cena IPad 10. generace o 2.000 Kč nižší oproti jiným prodejcům
    • rychlá příprava objednávky
    • ochota prodejce předat objednávku v den objednání i po 14.00
    • vzdálenost centrály iSETOS je cca 40 min daleko od centra Prahy (bylo možné dodat objednávku jinam, ale jen v centrále bylo možné vyzvednutí tentýž den)

Vážená Vlaďko,
    máme velkou radost z Vaší zpětné vazby, opravdu nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojena.

Centrála společnosti se nachází v Horních Počernicích, před budovou je možné parkování zdarma, dostupnost MHD ze zastávky Chvaly (cca 150 metrů).

Přejeme příjemný den a těšíme se na Vás příště,

• Skvělá cena, rychlost

Vážený Honzo,
    velmi děkujeme, vážíme si Vaší zpětné vazby, těší nás, že naše ceny a rychlost vyhovovaly Vašim představám.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu našich služeb, velmi nás těší, že naše služby splnily Vaše očekávání.

Těšíme se na Vás příště a přejeme krásný jarní den,

Rychlost, spolehlivost

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Váš čas věnovaný zpětné vazbě, opravdu si jí vážíme.

Máme velkou radost, že rychlost a spolehlivost našich služeb byla pro Vás vyhovující.

• rychlost doručení
    • originální produkty
    • možnost osobního vyzvednutí v Praze
    • dodatečné služby na výdejním místě

Nakupuji zde již poněkolikáté, vždy spokojenost s nákupem. Tentokrát sluchátka, která nebyla v této barevné variantě dlouho nikde dostupná, a zde navíc se slevou přes bankovní aplikaci!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá a ve Vašem případě i velmi potěšující.

Budeme se těšit, že se s Vámi opět setkáme při dalším nákupu.

• Skvělá cena
    • Hodnotný dárek zdarma

Vážený Miloši,
    vážíme si Vašeho hodnocení, opravdu nás těší, že jste měl z nákupu u nás radost a přinesl Vám jen pozitivní dojmy.