• Zajímavé,originální zboží.
    • Obchod žádné slabiny nemá.

Originální zboží. Super ceny. Skvělá a bezproblémová komunikace. Rychlé dodání.

• Zboží je skladem, takže dorazí brzy a objednáním z ČR odpadá příšerná cena za poštovné, která by mě čekala při objednání z oficiální stránky IF
    • Při tomto nákupu sem již podruhé dostala boty s drobnou oděrkou, není to nijak obrovská vada, ale je to vidět :o(, snad sem měla jen dvakrát smůlu a příště to bude v pořádku

• Eshop

• Originální, extravagantní kousky za rozumné ceny. Skvělé materiály.

Na zboží v tomto obchodě jsem dlouho pokukovala, takže když se objevily výrazné slevy, bylo to jasné. Se zbožím jsme moc spokojená! Je originální a zaujme na první pohled :) Velikosti mi skvěle sedí a využitý materiál je skvěle zvolený. Již šetřím na další nákupy :) Všem doporučuju!

• Podle mě nabízí zcela unikátní zboží.

• rychlost, sortiment, veľkosti
    • nemá

kupujte, skúste

• Oblečení je kvalitní s originálními designy
    • zboží v by mělo být v kolekcích a designy pouze na objednání pro pár lidí
    • víc se seznámit se zákazníky a vytvořit si klientelu VIP CZ

Není to pro všechny, pokud chceš nosit IF musíš i IF mít a myslet průkopnicky

• Nevýhody vidím v tom, že se plavky nedají koupit odděleně (zvlášť kalhotky a zvlášť podprsenka)

• osobní odběr
    • rychlost dodání
    • slevy u výprodejových kolekcí
    • originalita
    • nekvalitní zboží

Můj první nákup byla kabelka, uši jsem si musela po měsíci našít nové. Rozedřely se až na svítivě zelený podkladový materiál, který se k černobílé kabelce opravdu nehodil. Jelikož prodejna kde jsem zboží zakoupila byla zrušena, nevěděla jsem zda mohu reklamovat jinde a na dotaz zasílaný přes kontaktní formulář mi nikdo neodpověděl. Druhý nákup byly baleríny, které se po třetím dni nošení rozlepily. Musím reklamovat.

• kvalitní, neotřelé, originální oblečení. Úžasné jsou akce/slevy na oblečení:)
    • drahé zboží

Tento obchod bych ostatním doporučila. Mě vždy nákup udělá velkou radost a jsem nadšená, že mám v šatníku originální kousek:)

• fantastický super moderní zboží
    • nemá

naprosto doporučuji

• originální design
    • velmi vstřícná prodávající

vřele doporučuji

• Originální oblečení.
    • Jou pouze 2 kamenné prodejny.

• Originální zboží, které jen tak nikdo nemá
    • Pravidelné slevy
    • Komunikace obchodu a milé prodavačky na prodejnách
    • Občasné soutěže s možností něco vyhrát
    • Kvalita zboží někdy neodpovídá ceně, platí se spíše za značku
    • Ocenila bych např. nějaký katalog k nákupu

Objednala jsem si šaty Skull a dot off the shoulder a jsem nadšená, tentokrát mě dokonce překvapila i kvalita, která byla (podle mého názoru) vyšší, než kvalita některých jiných výrobků, které jsem si dříve objednala. Každopádně Iron Fist je moje milovaná značka a nákup určitě stojí zato <3

• Originalita :)
    • Žádné

Doporučuji :)

• bezkonkurenčné ceny, výpredaje a rosiahla ponuka tovaru
    • neprehľadnosť

Odporúčam, aj po prepočte na euro sú ceny v porovnaní so slovenskými e-shopmi, ktoré predávajú značku Iron fist, výhodnejšie.

• originalita
    • Že ešte nemá kamenný obchod v našom meste :-)

Ste proste najlepší!

• Originální zboží
    • Kvalita uplně neodpovídá ceně

• Značka Iron Fist a její originalita.
    • Nejsem spokojena s kvalitou komunikace obchodu, dnes má spousta eshopů online chat na poradu a obdobné záležitosti a zde jsem nějakých pět dní čekala na reakci. Na email mi opravdu nic nepřišlo, uháněla jsem na FB, pak se tedy vítězoslavně s dalším časovým odstupem zadařilo a já se dočkala odpovědi. Také bych určitě zapracovala na přehlednosti velikostí, na stránkách je ve velikostní tabulce, že klasické dámské L odpovídá "evropské 44-46", což je šíleně nadsazené, 44-46 je tak XXL. Pak jsem se zprávou od personálu dozvěděla, že má XL přes prsa 48 a 50 cm (to jako jen 86 a 90 cm přes hrudník????).... inu, byla jsem z toho zmatená, nakonec to velikostně zhruba odpovídá, ale zapracovat na přehlednosti či i lepších fotkách produktu, videu, fotkách od zákazníků... jako má značná část konkurence, to by bylo super ;))) to se pak nestane, že si objednáte šaty a přijde vám něco, co je délkou spíš tričko XD

Zakoupila jsem legíny a šaty. Legíny jsou super, kvalitní potisk, dokonce i drží a nekloužou dolů, ale z šatů jsem tak nějak na rozpacích, kvalita materiálu nijak závratná a ta cena....

• Kvalita zboží neodpovídá ceně,dle mého názoru je cena opravdu vysoká