• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• They do not inform you about the status of your order, I ordered a pair of shoes 10 days ago and I know nothing about them yet.

If you are not Czech, DO NOT BUY A THING!

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

Kupovala jsem halenku pres internet, zaplatila online a nic neprislo. Na email zadna odpoved, vsechny telefony vypnuty...Clovek nema absolutne sanci se dopidit jakekoliv informace:-/

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

• pro zákazníky hlásím nulové výhody
    • Odpovědná osoba tohoto obchodu odmíta komunikovat se zákazníky, kteří mají dárkovou poukázku.

Vyvarujte se tomuto obchodu! Od února nemají kamenný obchod, osobní schůzka není možná, alespoň pro ty, kteří vlastní dárkový poukaz za 1900,-

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

• Skutečně dobrá komunikace při vrácení zboží
    • Nepřišla objednaná velikost zboží

Myslím ,že hřeší na to ,že jsou jedinými dovozci této značky v čechach.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

• k objednavke som chcela doplnit este jeden kus oblecenia, ale na moje 2 e-maily (jeden ako odpoved na mejl o vytvoreni objednavky a druhy cez webovu stranku) nikto nereagoval...takto si musim platit 2x postovne

• osobní odběr
    • slevy u výprodejových kolekcí
    • originalita
    • nekvalitní zboží

Můj první nákup byla kabelka, uši jsem si musela po měsíci našít nové. Rozedřely se až na svítivě zelený podkladový materiál, který se k černobílé kabelce opravdu nehodil. Jelikož prodejna kde jsem zboží zakoupila byla zrušena, nevěděla jsem zda mohu reklamovat jinde a na dotaz zasílaný přes kontaktní formulář mi nikdo neodpověděl. Druhý nákup byly baleríny, které se po třetím dni nošení rozlepily. Musím reklamovat.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 5 lety

• neskora komunikacia so zakaznikom
    • ignoracia!!!

viac si odtial nic nekupim !

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 5 lety

• zajímavé a nevídané produkty
    • neinformovanost prodávajících, nepřehlednost internetového prodeje a nestálost cen produktů, které tím ztrácejí svou jedinečnost a kvalitu

doporučuji osobní vyzvednutí na pobočce a sledování cen na internetu, prodavačky jsou ochotné a vše, ikdyž to potrvá, vám zjistí a najdou. Znám tento obchod už od doby, co měl jednu malinkou kamennou prodejnu v holešovicích a velmi mě mrzí kam se posunul, ztrácí tím svou tvář, kterou jsem s nadšením poznala. Kam se podělo " Made with love in the heartless world" ?

• Dodací lhůta je rychlá
    • Objednala jsem si plavky značky Iron Fist, ale přišel mi čínský šmejd - plavky sice vypadají stejně, ale po bližším ohledání zjistíte nekvalitní švy a výplně v podprsence. Dokonce tam není ani imitace cedulky značky Iron Fist - na cedulce je nějaký čínský M - made with love (in China)

Reakce obchodu Iron Fist Shop

Dobrý den Chicko, Omlouvámse se za pozdní reakci. Byli bychom rádi, kdyby jste nám prosím napsala, o které plavky se jedná. Jsme výhradní distributor značky Iron Fist a není možné, že by jste od nás dostala nepravé zboží. Může se někdy stát, že produkt nemusí odpovídat požadované kvalitě. O tom potřebujeme vědět, aby se něčemu podobnému mohlo příště předejít. Předem děkujeme za informace. IF

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 6 lety

Kvalita zboží neodpovídala mým představám. Krabice byla ošoupaná a měla roztžené víko. Na jednom z párů bot byly viditelné stopy od lepidla. Velikost neodpovídá číslování.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 6 lety

Objenala jsem, ale zboží stále nemám.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 6 lety

10 dni a tovar nikde.. a to tam bolo napisane.. ze do 2 dni.. je toto vobec mozne?! nabuduce uz budem kupovat inde

• Nedostatečně nafocené zboží..... Zboží v reálu vypadá úplně jinak
  • nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 6 lety

První nákup proběhl naprosto v pořádku. Při druhém nákupu zboží po urgenci dorazilo. Bohužel brýle nevypadají jako na obrázku. Přesto jsem se rozhodla, že si je ponechám.

• Slevy
    • Kdysi jsme omylem zde zadala spatne tel.cislo, nevedela jsem o tom..Samozdrejme, ze uz my nechce poslat zbozi na dobirku a to je problem...byla jsem Vas staly zakaznik, ale ted uz se s tezi podivam na Vase stranky.

radsi si vsechno 50x zkontrolujte.

• personal
  • nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 7 lety

• originální a kvalitní oblečení
  • nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 7 lety

• Originální neokoukané oblečení pro mladé lidi.
    • Nedostatečný písemný i obrazový popis zboží. Často chybí například uvedení materiálu a podstatné upozornění na detaily oblečení, které nejsou z jedné nekvalitní fotografie (pouze z jedné strany) patrné.
  • nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 7 lety

• vyhody ani ne snad sem tam sleva
    • nekvalitni zbozi ktere se v nem prodava..bohuzel teda no a spatne posuzovani reklamaci

no nic moc pekny veci ale za tolik penez kvalita nikde a kdyz hodlate neco reklamovat nepocitejte s tim ze vam daji nove zbozi nebo tak neco ..kdyz moje holka ktera ma 48 kg nosi botky asi mesic jednou za dva dny a praskne jsi podrazka .Vase reakce je ze je na boty moc tezka a ze je nosila dlouho to neni noramalni .ne ,