• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 2 lety

• Skvělý vzhled a přehlednost.
    • Žádné.

Obchod má nové majitele, ale nic se nezměnilo. Zboží krásné, dorazilo hned, jak to bylo možné po mém zaplacení, proto je doba doručení tak dlouhá (zaplatila jsem více než týden po objednání). Mohu jedině doporučit!

• Žádné

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 2 lety

objednala, velmi brzy sms pro vyzvednutí, v obchodě na Harfe velmi příjemná slečna prodavačka, věnovala se mi velmi ochotně, zkoušela jsem i jiné :-), jsem spokojena, děkuji

• Originální móda

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• They do not inform you about the status of your order, I ordered a pair of shoes 10 days ago and I know nothing about them yet.

If you are not Czech, DO NOT BUY A THING!

• ceny
    • obmedzené možnosti doručenia na Slovensko

super, určite tu nakúpim znova

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

originalita a nápaditosť ponúkaného tovaru

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Krásné zboží, přehlednost stránek, velice milý personál
    • Žádné

Nakupuji zde pravidelně a jsem naprosto spokojená. Prodavačky jsou milé a ochotné a vždy rádi poradí. Zboží je krásné a originální. Nemám, co vytknout. Moc doporučuji všem :-)

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Věci jsou za lepší cenu než v ostatních obchodech.
    • Časté a výhodné slevy.

S nákupem jsem byla velmi spokojená. Zboží dorazilo v pořádku a v krátkém čase. Doporučuji určitě ostatním.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

Objednavka prebehla bezproblemovo, mailova komunikacia s Iron Fist obchodom mila a prijemna. Ochota pomoct a odpovedat na otazky.
    Urcite odporucam.

• Originální zboží.

Originalita, kvalita.

• Originální a jedinečné obleceni
    • Zboží je nekvalitní a často se rychle znici. Také je velmi předražený.

Tento obchod je super a mají v něm spoustu krásných a originálních věcí avšak jsou velmi drahé a ne moc kvalitní

• Originalni sortiment.
    • Zadne slabiny nema.

Originalni zbozi.
    Kvalitni a cenove dostupny sortiment.
    Skvela komunikace.
    Rychle dodani.

• Unikatny tovar
    • Treba upresnit velkost obuvi najma pri vyssich lodickach (odporucit vacsiu velkost ako beznu)
    • Skoda, ze nie je viac kusov beznych velkosti (mnoho ironfist eshopov to tak riesi)

Celkovo vyborny obchod, ktory ponuka ludom jedinecne veci, pricom netreba chodit kvoli nim za velku mlaku :)

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Zajímavé akce,info na facebooku,komunikace s obchodem,dodejní lhůta

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Konečně obchod s rock.zbožím,který má i na skladě větší dám.velikosti!Rozhodla jsem se proto,že mužu oblečení s lebkama!
    • Zatím žádné!

Prostě se mi líbí zboží,ikdyž trošku přehnané ceny!Kdyby byly nižží určitě bych si objednávala častěji!jinak ho doporučuji!

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Je kreativní, zajímavé zboží.
    • Akce na zboží.
    • Celé serie od jedné kolekce.

Jednoznačně super!!!

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 3 lety

• Zboží bylo bohužel zasláno na fakturační adresu, nikoliv na dodací, která byla odlišná, a kterou jsem uvedla v příslušné kolonce. Upozornila jsem obchod prostřednictvím emailu na tuto chybu, ale nikdo na email nereagoval. Vše nakonec naštěstí vyřešila až moje přímá komunikace s dopravcem.
  • nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

V době mého nákupu měl e-shop zřejmě problém jeho majitelka byla v insolvenci, a tak přebírání obchodu jinou společností dalo zabrat. Zejména převzetí a zpracování rozdělaných objednávek. Což byl asi můj případ, neboť to trvalo velice dlouho (to by tolik ani nevadilo) a hlavně po přijetí peněz po online platbě jsem neměl 10 dní páru o tom jestli vůbec to odeslali. Nakonec mi přišel email s vyrozuměním jak se věci mají a další den sem měl věci v pořádku doma.

• nakoupil v obchodě Iron Fist Shop před 4 lety

Kupovala jsem halenku pres internet, zaplatila online a nic neprislo. Na email zadna odpoved, vsechny telefony vypnuty...Clovek nema absolutne sanci se dopidit jakekoliv informace:-/