Nedělám to často, ale nezbývá mi než obchod hodnotit negativně. V době objednání byly obě pneumatiky uvedeny jako skladem dostupné do 1-2 dnů k odběru na pobočce. V objednávce je uvedeno že případný dotaz na termín vyřídí přímo odběrné místo Best Drive. Volal jsem za 4 dny jak to s objednávkou vypadá. Pán odvětil že pneumatiky tam zatím nejsou a neví kdy přijdou ať počkám až mi zavolá. Další den jsem odeslal tedy dotaz přímo do obchodu, email zůstal bez odezvy. Komunikace nula - to je největší mínus, pneumatiky stále nemám . Objednal jsem stejné u konkurence za v podstatě shodnou cenu, kde byla informace o dodání totožná - dodáno druhý den. Chápal bych že uvedené množství skladem se třeba v okamžiku mého nákupu vyprodalo, ale v tom případě bych očekával informaci - adekvátní reakci od obchodu a né ticho po pěšině. Jsem z toho zklamaný.

• Slabsi komunikace

Misto doruceni neuvedeno v zadne komunikaci (zvolil jsem nestandardni a nezapamatoval si ho). Abych ho zjistil musel sem volat. (Nevadi mi to, ale zminit to jednou vetou by neuskodilo.)

• Velmi rychlí (do druhého dne)
    • Na prodejně v Nedvězí prima ochotnej chlápek

Nakup proběhl k mé naprosté spokojenosti

Vše - od objednání až po dodání v naprostém pořádku, není co dodat.
    Za mě O.K.

• velký výběr pneu

• Hned přezuji v obchodě

Rychlost

• Ochota, rychlost dodání a dobrá cena za dopravu.

• Po předchozí e-mailové domluvě o datu výroby a následné objednávce, byly pneu do 2 dnů doručeny přímo do pneuservisu.
    • e-shop dodává zboží přímo od prodejce výroby v ČR
    • česká výroba a rychlost dodání
    • nezaregistroval jsem

podle mé zkušenosti jednoznačně spolehlivý e-shop navázaný na Best Drive, což je dodavatel z výrobního podniku.

vše OK

Vše ok, možná mohlo být doručení rychlejší, trvalo to cca 4 pracovní dny...

Pneu jsem špatně objednala a tak jsem odstoupila od smlouvy jak mi poradili na zákaznické lince a nabídli mi že mi objednají svoz na odvoz špatně objednaných pneu tak už jsem psala tři e-maili ať mi svoz objednají dosud se mi nikdo neozval hrozné chování a to jsem si chtěla objednat na otočku jiné pneu takže jsem moc zklamaná

• Jsem spokojena

• cena, rychlost

Nakoupeno. Objednáno na pobočku. Za deset minut telefonát, že vybrané mají zrovna skladem.
    Za dalších deset minut jsem tam byl a za dalších 5 odvážel pneu. Cena za dopravu na pobočku odečtena.

• Nízká cena poštovného

• vše v pořádku

• Žádné

Super

• Vše v pořádku.
    • Rychlost dodání.

Vše OK. Nebylo co vytknout.

• Fundované poradenství

Druhý den k odběru, ochota zaměstnanců vydat mi objednané pneumatiky i pár minut po zavírací době.