• Rychlé dodání.

Opět spokojenost.
    Děkuji

• S obchodem vše v pořádku
    • Dodání, komunikace ok

Obchod v pořádku pouze po nalepení skla je telefon v podstatě nepoužitelný. Nereaguje na gesta. Citlivost displeje žádná a problém při ukončení hovoru. Telefon si myslí, že je stále u ucha kvůli sklu, které zakrývá senzor.

• Nakupují v tomto obchodě poprvé takže zatím nevím

• Doporučuji na 100% děkuji

Sem spokojený děkuji

• rychlost expedice
    • Sklo jako takové ujde
    • Aplikator super
    • Není kompatibilní s kryty
    • Lehce se poskrabe

Reakce obchodu iOpraveno - kvalitní servis

Děkujeme za zpětnou vazbu. Skla jsou kompatibilní s našimi kryty a s kryty vyrobenými od společnosti Apple. Dejte nám prosím vědět na e-mail: [email protected] o jaký kryt se jedná, abychom ho mohli zařadit do nekompatibilních. Taktéž bychom Vám rádi problém vykompenzovali :) Předem děkujeme za odpověď.

OK.

• Slušný výběr
    • Ceny ok
    • Bleskové doručení

S tímto eshopem jsem naprosto spokojená. Ochranné sklo došlo druhý den s návodem i pro méně zdatné jako jsem já.

• Řešili mou reklamaci posláním nového produktu
    • Sklíčka se prvně srolovala v přístroji
    • Podle mě je to přeprodej z aliexpressu
    • Nejsem spokojen s kvalitou
    • Nekoupil bych znova

Doufal jsem, že vzhledem k ceně a reklamě to bude jednoduché a bez starosti. První sklíčka se zohybala v přístroji, asi vadný kus. Firma reagovala super a sklíčka zaslala znova na své náklady. Ta už se nalepila dobře, nicméně se mi hned druhý den odlepilo a přítelkyni také, mají dost ostré hrany a ty se zachytávají. Podle mě je to jen nekvalitní rebranding z číny a za 500 je to dost drahé. Vyzkoušejte sami.

Reakce obchodu iOpraveno - kvalitní servis

Vážíme si vaší zpětné vazby a chápeme negativa, která uvádíte. Taktéž děkujeme za pochvalu kladného vyřízení reklamace. Snažíme se veškeré stížnosti a připomínky řešit co nejrychleji ke spokojenosti zákazníka.

Nicméně si veškerá skla necháváme vyrábět dle našich parametrů do aplikátoru přímo od výrobce, který drží patenty právě k samotným aplikátorům. Kvalitu si tedy řídíme na přímo a nekupujeme readymade řešení.

Zakládáme si na kvalitě, jednoduchosti a rychlosti. Veškerá skla jsou testována, ale je možné, že ve větším objemu výroby někde vklouzla chybička. Budeme se tedy soustředit na zlepšení a doladění celého provedení samotného skla. Osobně celý náš tým skla, kryty a ostatní produkty používáme, protože si stojíme za jejich kvalitou.

Jelikož vlastním produktům opravdu věříme, tak bychom vám rádi celou situaci vykompenzovali buďto výměnou za jiný produkt nebo vrácením peněz.

Ozvěte se nám prosím na e-mail: [email protected], abychom mohli situaci vyřešit k vaší maximální spokojenosti.

• Přehledný web.

• Velmi rychle doručeno
    • Nízké ceny
    • Skvělá komunikace

• rychle doruceni
    • kvalitni zbozi
    • maximalni spokojenost
    • dobra komunikace, prehled o vsem

• vše naprosto v pořádku

sklo šlo nalepit, mělo hodně bublinek, ale po vyhlazení přiloženou stěrkou nezůstala ani jedna. Privacy sklo je perfektní :-) klasické je taky moc super :-)

• Super krycí skla s aplikátorem ;)

• Vše velmi rychlé vyřešeno
    • Žádné

• Jeden den objednáno, druhý den doručeno.
    • Perfektní sklo na iphone, snadná aplikace, perfektně kryje celý displej.

Všechno v nejlepším pořádku, bleskové odeslání zboží, vřele doporučuji.

• Výborná zkušenost rychlost a skvělá aplikace skla .