• Poslal jsem přez 100000 a nikdo se mnou nekomunikuje

• NEjhorší obchod, na který jsem kdy narazil!!

V lednu jsem zaplatil zboží, do dnes nemám ani peníze, ani zboží. Po mejlu nekomunikuje nikdo a tak jednou do měsíce paní zvedne telefon a řekne, že to přijde další týden a stále nic!!

• Byli rychlý, vše v naprostém pořádku
    • Zboží mělo certifikát ražený zlatem
    • Obdržela jsem slevový kupon na nákup dalšího zboží

Za mne spokojenost. Slitek je krásný s certifikátem.

• Odeslali hned v den objednávky
    • Zboží bylo skladem

Objednávám zde už po několikrát. A jsem spokojen. Jelikož vím, že nikdo nemá větší zlato skladem ihned a jak koukám lidi si nepřečtou ani obchodní podmínky. Když jsem bral něco většího měl jsem zlato levně, ale musel jsem chvíli vydržet. Vždy obchod vyšel. Děkuji

• Zboží bylo skladem

Zbozi jsem zaplatil nic jsem nedostal. Doporucenou postu neprebiraji zvazuji trestni oznameni.

Reakce obchodu investiční zlato

Bohužel u zboží, které jste si objednal došlo k výpadku. Komunikovali jsme a schválil jste záměnu zboží. V současné době se zásilka připravuje k expedici. Velice nás mrzí, že jste musel čekat, kdyby jste záměnu schválil ihned , byla by celá záležitost vyřešena.

• Zboží za více peněz poslali jen do uloženky.Raději bych to převzal "osobně" jako cenné psaní.Zboží se zdá být v pořádku,ale podle zkušenostní z jiných obchodů, bych byl certifikát "důvěryhodnosti" schopen vytisknout i já.

Reakce obchodu investiční zlato

Děkujeme za skvělou zprávu,že zboží dorazilo v pořádku. Doručení si vždy vybírá kupující , nikoliv toto není na nás a Vy jste si vybral uloženku. My jako e shop pouze respektujeme Vaše přání a objednávku. Cenné psaní českou poštou jste si nezadal. V nabídce ho máme. Což jsme se také divili.
    Co se týče certifikátu je ražený zlatem a je vyroben pro naší firmu. Čekáme na dodání někdy i měsíc. Pochybuji , že takovou ražbu si umíte vyrobit sám doma. My ho pouze vypíšeme ručně a to s číslem slitku.

Mohu jen doporučit byla jsem celkově spokojená.

• Dobrá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Přehledné stránky

• Super komunikace
    • Rychle vyřízení

• Nízké ceny, komunikace, krásný certifikát ke slitku. Hezké, už můj druhý nákup.

• Zboží nedorazilo a ani obchod nijak nekomunikuje

Reakce obchodu investiční zlato

Dobrý den, zboží jste objednal 5.1. Zboží skladem nemáme. Objednáváme ho po úhradě. Vzhledem k tomu, že jste objednal stříbro na zboží musíme počkat. Se všemi klienty komunikujeme. Ale je potřeba nám dat také čas na vyřízení. Vzhledem k nadměrným objednávkám jsme velice vytížení. Dekuji za pochopení.
    Dodatek k včerejšímu hodnocení. Obrázek si udělejte sami. Toto mi včera napsal klient, který zde tvrdí, že objednávku stornoval.
    Re: Re: Re: Informace k objednávce č. 2013131
    Dobrý den. Nezlobte se, ale ve firmě máte asi, s odpuštěním, bordel. Objednávku jsem nestornoval, pouze jste mi zaslali dotazník spokojenosti a já jsem v měm uvedl, že zboží ještě nedorazilo.
    Vůbec neví, že dotazník spokojenosti zasílá někdo jiný a tvrdí mi v mailu, že storno neudělal. Což je pravda. Také trošku nechápu, že někdo píše hodnocení po 5 dnech, kdy si nepřečetl ani smluvní podmínky.

• Dobrá cena
    • Dobrá komunikace
    • Kromě certifikátu výrobce i certifikát vlastní, který obsahuje číslo výrobku a je chráněn stříbrnou ražbou
    • Nakoupil jsem dvakrát a vše OK
    • E-shop je ve výstavbě a proto je třeba ho brát s rezervou. Je dobré tomluvit se po telefonu, což funguje na výbornou :-)

• dobré ceny, přehledné stránky
    • slabá komunikace
    • dodací termín

Zboží jsem objednal 13.11.2022 a doručeno mi bylo 16.12.2022. Dodací termín měl být 14 dnů. Pokud bych nevolal a nepsal, tak by se mi asi nikdo neozval a neinformoval mě o zpoždění dodávky. Je to docela nový e-shop a je potřeba zlepšit komunikaci. Jinak ale vše proběhlo v pořádku

• Dobrá cena i jednání

• Dobrá cena

• Spokojenost

• Super cena a jednání

Spokojenost s obchodem, dobré ceny a jednání. Nakoupím brzy znovu.

• Rychlá komunikace a dodání!! Určitě doporučuji!

• Super komunikace
    • Nízká cena

S Paní byla super komunikace. Měla jsem informace o dodání a vše bylo doručeno.