• Poslal jsem přez 100000 a nikdo se mnou nekomunikuje

• NEjhorší obchod, na který jsem kdy narazil!!

V lednu jsem zaplatil zboží, do dnes nemám ani peníze, ani zboží. Po mejlu nekomunikuje nikdo a tak jednou do měsíce paní zvedne telefon a řekne, že to přijde další týden a stále nic!!

Zbozi jsem zaplatil nic jsem nedostal. Doporucenou postu neprebiraji zvazuji trestni oznameni.

Reakce obchodu investiční zlato

Bohužel u zboží, které jste si objednal došlo k výpadku. Komunikovali jsme a schválil jste záměnu zboží. V současné době se zásilka připravuje k expedici. Velice nás mrzí, že jste musel čekat, kdyby jste záměnu schválil ihned , byla by celá záležitost vyřešena.

• Zboží nedorazilo a ani obchod nijak nekomunikuje

Reakce obchodu investiční zlato

Dobrý den, zboží jste objednal 5.1. Zboží skladem nemáme. Objednáváme ho po úhradě. Vzhledem k tomu, že jste objednal stříbro na zboží musíme počkat. Se všemi klienty komunikujeme. Ale je potřeba nám dat také čas na vyřízení. Vzhledem k nadměrným objednávkám jsme velice vytížení. Dekuji za pochopení.
    Dodatek k včerejšímu hodnocení. Obrázek si udělejte sami. Toto mi včera napsal klient, který zde tvrdí, že objednávku stornoval.
    Re: Re: Re: Informace k objednávce č. 2013131
    Dobrý den. Nezlobte se, ale ve firmě máte asi, s odpuštěním, bordel. Objednávku jsem nestornoval, pouze jste mi zaslali dotazník spokojenosti a já jsem v měm uvedl, že zboží ještě nedorazilo.
    Vůbec neví, že dotazník spokojenosti zasílá někdo jiný a tvrdí mi v mailu, že storno neudělal. Což je pravda. Také trošku nechápu, že někdo píše hodnocení po 5 dnech, kdy si nepřečetl ani smluvní podmínky.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.