• Špatná otevírací doba
    • Objednaný výrobek byl vadný.

• neoriginální zboží

Objednala jsem si 2 stejné vůně, různou velikost. Vůně se ale neshodují s originálem. Nejlepší na tom je, že ani oba objednané flakony nemají stejnou vůni.

• Nikdo ne ozval

• Doručili mi jiné zboží. Místo Curaprox CPS 14 mi doručili Curaprox CPS 14Z.

• Objednaný krém sice přišel včas, ale po kontrole zboží jsem zjistil že je již více jak 2 roky po expirační době!!!

Tovar nedošiel

• Nabízejí to co nemají...

Tři dny po objednávce vám suše sdělí, že zboží u kterého bylo uvedeno SKLADEM nemají. Opravdu seriozní obchod...

• Misto parfemu mi byl zaslan opatlany tester!

vybrala som platy prevodm na účet a dodnes mi neprišiel email s platobnými údajmi pre uskutočnenie platby. Písala som do eshopu a zatiaľ mi nikto neodpovedal. Takže moja objednávka je síce vytvorená, ale zatiaľ nemohla byť uhradená a teda nebola mi ani doručená..

Objednané zboží nedorazilo. Na dotaz (po 14 dnech a po té, co dorazil e-mail zjišťující, jak jsem byla s objednávkou spokojená) , co se zbožím je a jestli s doručením mám počítat, nikdo nereagoval.

• price
    • Collection point only open in short working hours so I could not get the goods

Přišla mi rok prošlá pasta a obchod na mé emaily neodpovídá.

• Výhodné ceny oproti konkurenci
    • nemožnost platit online kartou
    • komunikace

V den doručení zásilky jsem zjistil,že zboží neodpovídá objednávce tak jsem obratem obchod kontaktoval,ale bohužel do dnes bez odpovědi,tudíž mi doma leží zboží které nevyužiji a obchod nekomunikuje,takto nemůžu absolutně doporučit dalším zákazníkům obchod k jakémkoli nákupu...pokud se situace vyřeší hodnocení dodatečně upravím.

Bylo mi doručeno jiné zboží, ale to jsem zjistil, když to přítelkyně rozbalila jako dárek.

Parfém jsem objednávala jako dárek pro manžela k narozeninám. Zboží přišlo v úplně jiné krabičce, než bylo obchodem nabízeno. Nebylo to vůbec reprezentativní balení a navíc bylo vzadu celé prasklé. Dopravou to určitě nebylo způsobeno. Znovu bych tu nenakupovala.

• rychlé vyřízení objednávky
    • celkem slušná cena za vybrané zboží
    • možnost zaslat malé zásilky v obálce za menší poštovné
    • příšlo jiné zboží

Pasty jsou super chutné, ale měly být bez fluoridu a jsou s fluoridy- všechny tři (Marvis dělá ve variantě s i bez a jinak vypadají téměř stejně až na popis). Přišlo mi tedy jiné zboží. Obchodu doporučuji zkontrolovat zboží a přepsat popis. Kvůli dalšímu poštovnému a cestě na poštu to vyřizovat nebudu. Ale příště se pro jistotu ještě předem zeptám, jestli to co kupuju je to co chci. Nalákala jsem se na dobrou cenu, to se taky ne pokaždé vyplatí. Ale to se bohužel může stát asi v každém e-shopu, když si zboží neprohlídněte osobně.

Zatial neviem, toaletna voda barcelona mi nedorazila. To, ze neexistuje k tejto znacke parfumovana voda, za to moze aj tento obchod, takze mu davam minus.

24.11.2018 jsem na dobírku do zásilkovny objednal Chanel Coco Mademoiselle, zboží skladem je údajně připraveno k expedici, je 5.12.2018 a zásilka stále nedorazila. :-(.

• Tovar zaplatený správne, faktúra znela na iný tovar a úplne iný tovar dodaný

22.10 bola objednávka vytvorená a do dnešného dňa 11.11 mi neprišlo nič