• V daný okamžik to byl jeden z mála e-shopů, který měl produkt na skladě.

Celofán na krabičce byl poškozený, byl slepený ve spoji na spodní straně krabičky. Říkám si, snad to nebude fake. Po rozdělání je flakon úplně totožný, jako stejný produkt, který jsem měl předtím. Jen vůně je "jiná" strašně málo vydrží a není tak intenzívní. Protože zásilka stála jen cca 500 Kč za 30 ml, tak jsem vrácení produktu neřešil. Teď mám "voňavku" v šuplíku v kanceláři. Nejsem žádný kverulant, prostě píšu reakci na produkt, když jsem byl vyzván, abych se k němu vyjádřil.

otřesný smrad, něco jako čpavek, neuvěřitelné co prodáváte, strašné už nikdy více ...

• spatne vraceni zbozi

Nabizite moznost vraceni ale neuvadite nikde vyrazne ,ze chtete poslat do Polska,toto je dost podstatna informace a spousta zakazniku by si rozmyslela zda zbozi objednat pri tak nvyhodnem vraceni.Nejsem spokojena se sluzbou vraceni zbozi.Nedoporucuji.

• Bol mi doručený iný tovar ako som si objednal a ešte aj v nižšej hodnote, ako som za tovar zaplatil! Na stažnosť zatiaľ nereagujú.

Objednala jsem si adventní kalendář červený se svįčkami, doručen mi byl kalendář modrý s vonnými vosky.

• Objednávku jsem učinila 23.7.ale neobdržela jsem instrukce k platbě.

Divný e-shop. Objednáte a čekáte na instrukce k platbě. Ale nic mi neposlali. Ale hlavně že chcete vědět jak jsem spokojená s nákupem. Nespokojenost!!!!!!!!

• ceny
    • zboží nedorazilo
    • obchod nekomunikuje

přes týden čákém, komunikace žádná .... teda jen potvrdili přijetí platby a pak ticho

Při objednávce jsem dala platbu přes Twisto ale obchod mi zboží nezaslal. Obchod odmítá jakkoliv komunikovat. Proto nedoporučuji. Pokud zboží dne nepřijde, zboží objednám jinde.

Špatná komunikace, nevím ani, kdy mi zboží dorazí.

• žádná komunikace
    • v případě reklamace nezájem

Od vás přišla zpráva, že je obj. vyexpedována. Měla být doručena na zásilkovou, ale z té žádná SMS, ani kód pro vyzvednutí nepřišel.

• Obchod stále zavřený

• Zboží vůbec nedorazilo obchod nekomunikuje

• nespolehlivý
    • neprofesionální

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a naposledy. Že neměli skladem zboží, které jsem si objednala, ikdyž bylo psané skladem, se dá pochopit. Vybrala jsem si jiné. Ale nechápu, proč mi balíček poslali na jinou adresu. Parfém jsem měla jako dárek a balíček stále ještě nedorazil. Určitě to není obchod, na který se dá spolehnout, když potřebujete, aby objednané zboží vůbec přišlo.

Po 12 dnech od objednávky zboží stále nedodáno a nemám žádnou informaci, kdy bude objednané zboží doručeno, případně zda vůbec bude doručeno. Toto skutečně doporučit nelze.

• zaplatil som, nic neprislo.

Zaplatene, peniaze minute, za dva tyzdne nic neprislo. Namiesto toho aby sa niekto ozval, mi pride dotaznik spokojnosti. WFT?

• týden pryč a zboží nikde

• Velmi dlouhá doba dodání u zboží skladem.

Nemají skladem to, co uvádí na svých stránkách. Zbytek objednávky jsem ani po týdnu od objednání neobdržel.

Zásilka nedoručena