• Velká ochota komunikace, osobní jednání po telefonu
    • Doporučení nejvhodnější možnosti (doručení zboží)
    • skvělá cena, dobrý materiál

Byla jsem nadmíru spokojená. Po peripetiích, kdy jsem objednala u jiného obchodu postel a pak po měsíci a půl přišla, ale s vadou, kterou zavinila doprava, jsem se chtěla ujistit, že vše proběhne dobře. Interiér Stejskal komunikoval férově, nabídl mi dopravu, se kterou má zkušenosti a nakonec tedy postel přivezli ve vlastní režii. A to tři dny od objednávky!

Drobný zádrhel, kdy mi dali vědět o dodání zboží pět hodin před doručením a oznámení, že nelze platit kartou, je zapomenut. Postel je krásná. Díky.

• Obchod mne kontaktoval i telefonicky, že odesílá zboží.

• rychlost, komunikace

Byla jsem spokojena

• Rychlý nákup
    • Vyšší cena

Delší čekací doba na vytištění účtenky (nezasunutý kablík)

• Poměr cena kvalita

• Rychle, dobře, levně
    • O žádné nevím.

• Komunikace s zakaznikem opravdu vyborna i pres email
    • Rychle dodani zbozi (ktere je skladem)
    • Obchodni podminky a orientace na zakaznika

Chybne ukazani dostupnosti zbozi ("prave opravuje se")

- široký výběr
    - rychlé dodání zboží
    - dobrá komuikace

• Matrace připravené k vyzkoušení na prodejně
    • Velice ochotný a kvalifikovaný prodavač
    • Rychlé doručení vlastní dopravou po Praze (v sobotu odpoledne objednávka, v pondělí po poledni doručeno)
    • Dobrý výběr za dobré ceny

• rychlé jednání

• dobrá komunikace s obchodem
    • rychlost vyřízení objednávky
    • bezproblémové doručení vlastní přepravou
    • Návod k sestavení postele bych uvítala podrobnější, jednotlivé díly a spojovací materiál nejsou nijak označené. Kdo už někdy nábytek skládal, asi na to přijde, ale chce to víc přemýšlení než u návodů typu IKEA.

• Super cena,rychlé dodání a hlavně super jednání, což dneska moc není.Objednávala jsem poprvé,ale opravdu jsem byla překvapená ochotou a jednáním
    • Neni

Mou chybou jsem objednal jiný rozměr, obchod mi vyšel vstříc a zboží vymění bez řečí. Doporučujeme.

• Přehledný eshop, výborná komunikace

Spolupráce s obchodem na výbornou. Poradili s nákupem, doporučili matraci. Rádi u nich opět nakoupíme.

Prostřední lat postele přišla rozdělená. Podala jsem reklamaci a 4 dny mi nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu INTERIER-STEJSKAL

Dobrý den
    Vaše reklamace samozřejmě byla přijata a na vyřízení reklamace je přesně stanovena lhůta.
    Čekáme na doručení náhradního komponentu z výrobu.
    Následně vám bude středová deska dodána.
    S pozdravem Tým Interier-Stejskal.cz

- rychlost
    - cena
    - komunikace

kvalitní zboží, rychlé dodání

• výběr

Jeden z mála obchochodů nabízejících controller pro RGBW LED pásky navíc na vynikající cenu.
    Navíc, pán, co mi zboží vydával byl v problematice LED osvětlení dobře informovaný.

• v nabídce má zboží, které nemá skladem a ani neví, kdy bude

Reakce obchodu INTERIER-STEJSKAL

Dobrý den, děkujeme za recenzi a velice se omlouváme že jste s našimi službami nebyla spokojená.
    Bohužel z důvodu dlouhodobého uzavření výroby v období pandemie samotná výroba nabrala opravdu velký skluz, proto se vedení společnosti rozhodlo omezit dodávky na konkrétní kusy postelí a proto jsme nebyly schopni vám v současné době zajistit termín dodání vámi zvolené postele jelikož objednávek je ve frontě více než dost. Z naší nabídky jsme vám však nabídly dalších 12 alternativ které skladem máme a byly by k odeslání do 5 pracovních dní. Je nám líto že ani z této nabídky jste si nevybrala.
    Doufáme, že na nás tímto nezanevřete a ještě jednou se omlouváme za problémy které nastaly.

S pozdravem Tým Interier-Stejskal.cz