• Skvělá komunikace
    • Dodáno ve slibovaném čase

• Skvěle zabaleno
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Matrace které jsme si zakoupili i s laťovými rošty jsou k nezaplacení. První noc a jsme s ženou naprosto spokojeni a já uplně chrochtám blahem u krbu. :-D 2x ("Interier-Stejskal Duo Visco Hard")
    • Laťový rošt vyhovující, velmi lehká instalace. 2x (" nterier-Stejskal Laťkový masiv WOOD&FIX 20 latí, 200 x 80 cm )
    • Prozatím žádná... uvidimě jak se projeví matrace a laťové rošty po delších týdnech, nebo měsících.
    • Dodací lhůta, ale to nepočítám jako nevýhodu jelikož jsme o tom byli spraveni telefonátem rovnou od prodejce, teměř ihned po objednání.

Jsem velmi spokojený s obchodem. Od objednávky ma internetu, až po samotnou komunikaci se zakazníkem a doručením objednávky. Moc vám děkujeme za vaše služby a přejeme hodně prodaných výrobku. :)
    Hezký den

• Česká firma s kvalitním zbožím za příjemné ceny, je to snad jediný firma z mnoha navštívených na internetu u které jsem neměl dojem, že mi chtějí za co nejmenší náklady prodat co nejdráž
    • Rychlost dodání a bezproblémová komunikace (kdy zboží nejlépe dorazí - hned druhý den)

• Perfektní komunikace
    • Maximální spokojenost