• Nákup výrobku podmiňujou s nákupem jineho zboží
    • před časem jsem zde nakoupil tapety a nyní lepidlo samostatně nelze koupit ???

Přiště si už nic nekoupím !!!!

Reakce obchodu Interie.cz

Dané lepidlo prodáváme jako doplněk k tapetám za naprosto minimální ceny. Informace o tom je výrazně uvedena na produktové kartě lepidla. Zákazník, ale požadoval několik desítek kusů tohoto lepidla a navíc bez objednání tapet.

• zmatky při skladových zásobách
    • nedoručení skladové záclony
    • neochota vyřešit problém se zákazníkem, který ten problém nezpůsobil

Reakce obchodu Interie.cz

Záclonu, o kterou měl zákazník zájem se nám bohužel vyjímečně nepodařilo zajistit v předpokládaném čase. Omlouváme se. A proto jsme zákazníkovi nabídli jiné varianty, ale zákazník si nevybral žádnou dostupnou.

• Dlouhé čekání, zásilka stále nedorazila. Nemám žádné informace o tom, kde je problém.

Reakce obchodu Interie.cz

Zákaznice si objednala tapety, které jsme neměli skladem a byly na objednání u výrobce. Poslali jsme ji informační email o předpokládaném datu dodání, tedy za nás vše v pořádku:)

Přišla mi jiná záclona než jsem objednala, na fotce v eshopu vypadala opravdu jinak, tady už neobjednám, mají mít reálné fotky!

Reakce obchodu Interie.cz

Důkladně jsme prověřili a záclona vypadá stejně jako na foto, jen varianta co si objednala paní má jednu řadu vzoru navíc, protože je vyšší než záclona na obrázku.

Objednala jsem závěs - metraz. Balík přišel rychle, ale po rozbalení jsem v šoku. Odstin naprosto neodpovídá. Závěs je křivě ustrizeny a jelikož je to vzor, musí se o dost zkrátit aby navazoval. Za ty peníze teda hrůza. To už bychom koupili cely závěs. Bohužel zklamání.

Reakce obchodu Interie.cz

Paní si objednala šedý závěs, ale chtěla by spíše černý ... nabídli jsme výměnu. Objednala si látku na závěsy, kterou si chce sama nastříhat a ušít.

• nedorazilo všechno zaplacené zboží

Reakce obchodu Interie.cz

Při balení došlo k chybě na naší straně. Omlouváme se. Zákaznici jsme obratem zboží doposlali.

• Nebylo dodrženo místo doručení, pro mě velká komplikace, protože je to až na druhém konci sídliště. Poučení pro příště neobracet se na tuto firmu.

Reakce obchodu Interie.cz

Zákaznice si zvolila doručení pomocí výdejního místa Zásilkovny. Zásilkovna, ale výdejní místo pro balíček změnila z důvodu přeplněnosti toho vybraného výdejního místa. Mrzí nás, že je zákaznice nespokojená, ale bohužel jsme toto nemohli nijak ovlivnit.

• Byla mi doručena záclona Jennifer 10 m. Při rozbalování jsem zjistila, že poslední metr byl úplně roztržený a ručně sešitý k sobě, tedy nepoužitelný.

Reakce obchodu Interie.cz

Tuto věc nám zákaznice nereklamovala. Budeme s ní řešit.

• Myslím si, že v době, kdy jsou zásilky doručovány i během 24 hodin, je doba dodání u této společnosti nevyhovující. A ta doba je bez jakýchkoliv informací.

Reakce obchodu Interie.cz

Po instalaci nové verze našeho informačního systému došlo k technickému problému a bohužel tato objednávka nebyla naimportována. Chybu jsme zjistili po několika dnech a zboží okamžitě odeslali. Za vzniklé zdržení se ještě jednou omlouváme, bylo způsobeno chybou na naší straně a bylo způsobeno výjimečnou událostí. Standardně skladové zboží expedujeme do 24 hodin.

Dodání v pořádku,ale kvalita záclony nic moc,řídká a zapomněli jste připsat na vaše stránky,že je vozíte z Polska.

dlouhá délka dodací doby - více než týden...snad

Reakce obchodu Interie.cz

Po 4 pracovních dnech jsme objednávku se službou šití na míru odeslali.

Objednaná záclona byla o 0.50 cm kratší!

Reakce obchodu Interie.cz

Kontaktovali jsme zákaznici s nabídkou řešení - reklamace. Pokud se stala chyba, samozřejmě napravíme.

Neskutečně dlouhá doba dodání!

Reakce obchodu Interie.cz

Zákaznice si objednala neskladové tapety. Bohužel došlo ke zdržení ve výrobě o čemž jsme zákaznici informovali a situaci vyřešili.

Objednávka 18.1.2023, zatím žádné INFO (26.1.2023)

Reakce obchodu Interie.cz

V tomto případě si zákazník objednal zboží a zvolil platbu předem na účet. Nebylo, ale dosud zaplaceno a tedy jsme ani nemohli zboží expedovat. Řešíme se zákazníkem.

• Přišla jina zaclona tak jsem dost zklamana

Reakce obchodu Interie.cz

Paní nás vůbec nekontaktovala s žádný problémem. Nabídli jsme, že pokud došlo k záměně, že bezplatně napravíme, vyměníme.

• zboží je lépe vidět na vlastní oči

z obrázku jsem měla pocit, že bílá barva je mírně smetanová
    ve skutečnosti je to téměř modrobílá, která se mi nelíbí a nehodí

Reakce obchodu Interie.cz

Jak je uvedeno v popisku k produktu, tak se jedná o bílou záclonu. Záclony v smetanové, krémové nebo jiné barvě mají v popisku uvedenou danou barvu. V případě nejasností je samozřejmě možné nám zavolat, napsat.

OBJEDNANÉ ZBOŽÍ ZATÍM NEMÁM OBCHOD SE OZVAL JEN JEDNOU ŽE OBJEDNÁVKU PŘIJAL A ZATÍM NIC

Reakce obchodu Interie.cz

Paní si objednala metrážové zboží se službou šití na míru. Jako vždy obdržela zprávu o pravděpodobné době zpracování a dnes - 6. pracovní den ode dne objednávky - posíláme.

• Z 3 ks tapety, jenom dvě měli stejné barvy

Reakce obchodu Interie.cz

Jedna ze 3 rolí tapet měla jinou šarži výroby - stala se chyba na naší straně při balení zboží. Situaci vyřešíme samozřejmě na naše náklady.

• Zaplaceno 6 dní a žádné info ???

Reakce obchodu Interie.cz

Dobrý den, jedná se o metrážové zboží na míru se službou šití. Všechny informace jste obdržela už v potvrzovacím emailu o objednávce. Ve vašem konkrétním případě jsme zboží expedovali 6. pracovní den ode dne objednání.

• Rychle dodání
    • Z 18 metrů záclony půl metru chybělo

Reakce obchodu Interie.cz

Zákaznice nás ohledně žádného problému nekontaktovala.