• Slušná cena
    • Dlouhá dodací lhůta (ačkoli zboží bylo "skladem")
    • Pouze dobírka (zbytečný poplatek) - nelze zaplatit předem (loni šlo platit kartou)

• Přišel mi jen jeden ze dvou objednaných a zaplacených míčů. Avšak po mé zprávě mi z obchodu chybějící míč zaslali. Konec dobrý-vše dobré!!!

• široký sortiment
    • komunikace se zákazníkem

Zboží dorazilo, jak mělo. Jediná slabina, kterou bych vytkla je komunikace - musela jsem se několikrát doptávat. Nedošel mi ani mail s potvrzením platby, ani s bližšími informacemi ohledně stavu objednávky. Na vše mi ochotně odpověděli, když jsem se zeptala, ale lepší by bylo, kdyby nebylo vůbec nutné se ptát a informace by přišly automaticky.
    Jinak jsem naprosto spokojená :-)

Cena dobrá,zboží přesně podle objednávky a dorazilo do dvou dnů od objednání.přesně takhle si představuju nakupovat na internetu.děkuji

oblečení Rejoice jsem zde koupila za super cenu, dodací lhůta i před Vánocemi byla rychlá, odpověď na dotaz ke zboží jsem obdržela 2. den, prostě velká spokojenost :-)

• velký výběr,dobré ceny
    • Špatná aktualizace zboží.Při objednání bylo zboží skladem a potom přišel email,že zboží už není :-(

Dodání rychlé.Chyběl mi u popisu věcí rozměr,velikost v cm nebo podle věku.

• seriozní jednání

Doporučuji, vstřícnost a seriozní jednání. Zákazník náš pán. 100% spolehlivost. Snaha obchodníka vyhovět vašim požadavkům. Děkuji.

• dobré ceny

mohu doporučit

• velký výběr
    • hned po odeslání objednávky mi přišel potvrzovací mail, co vše jsem si objednala s tím, že zboží je skladem. Já zaplatila přes internetové bankovnictví platbu, dle pokynu. Zboží prý odešlou, až jim platba přijde na účet. Natož se cca po týdnu ozvala paní, že 3 věci nemají (odůvodněno větším náporem objednávek před Vánocema; nestíhají prý aktualizovat). Čímž klesla i konečná cena, která se nevcházela do poštovného zdarma, to mi však tedy odpustili. Měli mi na účet vrátit částku cca 500. Je to 7 dní a nic

rychle, kvalitně... :-)

• Vzdálenost možnost vyzvednutí

• příznivé ceny
    • rychlost dodání

doporučuji nákup v tomto e-shopu

• Velký výběr.

Zboží dorazilo v dodací lhůtě, která byla u produktu uvedena. Komunikace ze strany obchodu skvělá, měla jsem na zboží nějaké dotazy a vše bylo zodpovězeno.

• Osobní vyzvednutí v místě bydliště

• široký sortiment
    • nevím o žádných

- velká nabídka zboží
    - rychlost doručení
    - vřele doporučuji

• Byla dodrá cena na dobre zboží

• rychlost ochota
    • zatim nic