• No
    • NO

Hledany majitel eshopu.
    Na www.rzp.cz zadejte - InSport Morava, s.r.o.
    Marek Kubát - ukonceni provozu eshopu.

Novy eshop - www.sport8.cz

• cena, ale kdybych věděl v jakém stavu přijde zboží a jak následně kašlou na zákazníka, radši bych si připlatil jinde.
    • zboží přišlo poškozené a nekompletní,
    • dodávka trvala měsíc
    • nezájem o zákazníka
    • nekomunikují ani mailem ani po telefonu
    • neřeší reklamace

Nedoporučuji tuto firmu
    nižší cena nevyváží problémové chování vůči zákazníkovi
    Zvažuji nahlášení obchodní inspekci.

• NIC!!!
    • Dopadla jsem stejně jako tito zákazníci, čtu jejich recenze zde, nevěděla jsem, kam se obrátit. Firma Insport.cz asi neexistuje, dluží mi od prosince 250,-Kč za zaplacené, ale nedodané cyklo kalhoty Force, čekám marně na jejich "naskladnění", asi se již nedočkám, dost mně to štve, na e-maily neodepisují, telefon je hluchý - již asi měsíc se pokouším dovolat a nic!!!
    • Pokud by někdo z Vás podával hromadnou žalobu, ráda se připojím, aby to měli nasčítané nad 5000,-Kč a mohlo se to dát k soudu. Pomůže nám s tím někdo??
    • Takže Insport.cz určitě NEBRAT!!!!!!

Je to "hnus" okrádat zákazníky, nevracet peníze - kde to jsme? Máme zase místo internetu nakupovat v kamenných obchodech? Asi nás to časem donutí!!!
    Insport.cz jsou zloději!!!
    Markéta

• Zboží bylo vráceno z důvodu nevyhovující velikosti, je to již měsíc a nemám ani zboží ani peníze. Nezvedají telefony, na maily nereagují. Začínám tušit, že to skončili.
    • Nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podvodníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objednal jsem dvě trika Devold, byl jsem upozorněn, že k dispozici je jen jedno, souhlasil jsem. přišlo jedno triko, ale za cenu dvou (původní cena objednávky). před převzetím jsem se informoval mailem, bylo mě přislíbeno, že mě přeplatek pošlou. Od té doby komunikace nula, nikdo mě na nic neodpověděl, je nemožné se do firmy dovolat, urgence mailem a písemně neúspěšné. Navíc triko co přišlo mělo kazy (pouštěly se na něm oka), poslal jsem jej k reklamaci. Výsledek? Zaplatil jsem dvě trika, nemám ani jedno a nezdá se, že by vše směřovalo ke šťastnému konci. INSPORT NEBRAT!!!!!!

• Nevím, zda firma ještě funguje !
    Telefony nikdo nezvedá, není možné zjistit stav objednávky.
    10 dnů (pracovních) po přijetí objednávky a žádná zpráva!

Odstoupil jsem od smlouvy z důvodu malé velikosti dne 10.12.2014.Peníze neposlali,na spojení NEREAGUJÍ,ostatním obchod nedoporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• na internetu byl nafocen jiný typ rukavic než dorazil
    • nedaří se mi dostat zpět peníze za reklamované zboží, 2x jsem se dovolal před vánoci a dobropis byl přislíben, od té doby obchod nereaguje na maily a telefony nikdo nebere
    • NIC
    • 1) nereaguje na e-mailové dotazy
    • 2) opakovaně (8x !!!) nezvedají telefon uvedený na stránkách

Širokým obloukem se jim vyhněte.

• Zboží dorazilo
    • Po odstoupení od smlouvy a vrácení zboží na adresu obchod přestal reagovat a brát telefony. Nyní již třetí týden dělají inventuru, tak pro jistotu vůbec nereagují. Odeslána předžalobní výzva k úhradě zakoupeného zboží. Pokud nebude dodržen termín na vrácení peněz, budeme podávat žalobu.
    • Objednávka 142113

Pokud se Vám podaří si vybrat dobře a zboží vám sedne, tak snad O.K. - ovšem komunikace po odstoupení od smlouvy je taková, že se zdá, jako kdyby šlo o snahu o okradení zákazníka. Neříkám, že to tak je - říkám, že to tak vypadá.

• Slušná cena
    • Dlouhá dodací lhůta (ačkoli zboží bylo "skladem")
    • Pouze dobírka (zbytečný poplatek) - nelze zaplatit předem (loni šlo platit kartou)

• Přišel mi jen jeden ze dvou objednaných a zaplacených míčů. Avšak po mé zprávě mi z obchodu chybějící míč zaslali. Konec dobrý-vše dobré!!!

• široký sortiment
    • komunikace se zákazníkem

Zboží dorazilo, jak mělo. Jediná slabina, kterou bych vytkla je komunikace - musela jsem se několikrát doptávat. Nedošel mi ani mail s potvrzením platby, ani s bližšími informacemi ohledně stavu objednávky. Na vše mi ochotně odpověděli, když jsem se zeptala, ale lepší by bylo, kdyby nebylo vůbec nutné se ptát a informace by přišly automaticky.
    Jinak jsem naprosto spokojená :-)

Cena dobrá,zboží přesně podle objednávky a dorazilo do dvou dnů od objednání.přesně takhle si představuju nakupovat na internetu.děkuji

oblečení Rejoice jsem zde koupila za super cenu, dodací lhůta i před Vánocemi byla rychlá, odpověď na dotaz ke zboží jsem obdržela 2. den, prostě velká spokojenost :-)

Dobrý den, objednala jsem si zboží, které sice dorazilo v pořádku a v zakrátkou dobu, ale nesouhlasila barva zboží, tudíš jsem byla zklamaná a už se nebudu vracet k nákupu v tomto obchodě. Ještě bych dodala, že na faktuře bylo zboží správné co jsem si objednala, ale domu dorazilo jiné zboží, vracet to člověk těsně před vánocema nebude, asi na to výrobci "spoléhají".

Horová

• velký výběr,dobré ceny
    • Špatná aktualizace zboží.Při objednání bylo zboží skladem a potom přišel email,že zboží už není :-(

Dodání rychlé.Chyběl mi u popisu věcí rozměr,velikost v cm nebo podle věku.